BuzzerBeater Forums

Polska - V.39 > Draft - Sezon 12

Draft - Sezon 12

Set priority
Show messages by
From: Bot
This Post:
00
149043.1
Date: 06/28/2010 20:00:58
Overall Posts Rated:
00
Witam wszystkich!
No już po drafcie, emocje opadły, więc można sobie pozwolić na słowo podsumowania.
Pozwoliłem sobie na taki mały podział ze względu na największy potencjał, a mianowicie:
MVP:
- PF/19 wybrany przeze mnie.
Supergwiazda:
- SF/18 wybrany przez azs turek
- PF/18 wybrany przez Gal Brzeźnio
Wieloletnia Gwiazda:
- SF/18 wybrany przez Ruch Kleszczyna
- PG/19 wybrany przez Wroclaw Hornets (i to jako nr 45 !!! Naprawdę trzeba pogratulować szczęścia, że taki gracz uchował się prawie do samego końca)

Poza tym było także:
- Allstar - 4
- Gwiazda - 7
- Podstawowy Zawodnik - 10
- Pierwszy Rezerwowy - 6
- Rezerwowy - 7
- Grzejący Ławę - 8
- Spiker - 1

Według mnie draft specjalnie wyjątkowy nie był. Największy potencjał to tylko MVP i w dodatku 19 latek, a dla porównania powiem, że w drafcie u mojego kolegi w lidze 80 był Historyk PG 18 lat !! i aż 5 Wieloletnich (podczas gdy u nas zaledwie 2).

Ja co prawda nie mam co narzekać, bo udało mi się zdobyć jedynego MVP i nie najgorszego Centera (będzie lepszy zmiennik ;). Aczkolwiek myślę, że koledzy z 18-letnimi Supergwiazdami mogą się bardziej cieszyć niż ja swoim MVP :)

Chętnych zapraszam oczywiście do dyskusji ;)

Pozdr.
Dekers

From: Bot

To: Bot
This Post:
00
149043.2 in reply to 149043.1
Date: 06/30/2010 22:11:16
Overall Posts Rated:
00
Widzę, że drużyna azs turek stała się botem, więc Supergwiazda SF/18 wybrany w drafcie się zmarnuje :( Nie dość, że draft był nie specjalny to jeden z najlepszych graczy poszedł w zmarnowanie.
Chyba, że FreeAgency go odszuka na emeryturze i wystawi na sprzedaż, ale to już śliska sprawa.
No żal gracza w każdym bądź razie . . .