BuzzerBeater Forums

Polska - V.39 > Draft - Sezon 13

Draft - Sezon 13

Set priority
Show messages by
From: Bot
This Post:
00
159901.1
Date: 10/07/2010 21:17:00
Overall Posts Rated:
00
Witam wszystkich!
Już po drafcie, emocje opadły, więc tak jak w poprzednim sezonie pozwolę sobie na słowo podsumowania.
Znów mały podział ze względu na największy potencjał (tym razem jednak uwzględniłem wzrost, bo przecież dużo mówi on o wartości zawodnika, a w treningu ma niebagatelne znaczenie), a mianowicie:

MVP:

- PG/18 193cm wybrany przeze kolobrzeg kotwica
Supergwiazda:
- PG/19 185cm wybrany przez Ruch Kleszczyna
Wieloletnia Gwiazda:
- PF/18 203cm wybrany przez WCZORAJ
- C/19 201cm wybrany przeze mnie
- SF/19 183cm wybrany przez Amerykańskie Zebry

Poza tym było także (liczby w nawiasach oznaczają ilość w poprzednim drafcie):
- Allstar - 5 (4)
- Gwiazda - 6 (7)
- Podstawowy Zawodnik - 9 (10)
- Pierwszy Rezerwowy - 7 (6)
- Rezerwowy - 5 (7)
- Grzejący Ławę - 9 (8)
- Spiker - 2 (1)

Właściwie draft porównał bym do poprzedniego, bo podobnie jak tamten ten znów nie był rewolucyjny. Są tylko niewielkie zmiany, który w sumie pozostawiają ten sam poziom co sprzed tamtego sezonu.
Największy potencjał to znów tylko MVP, chociaż przynajmniej 18 latek. Z jednej strony 3 wieloletnich (w tym niestety dwóch 19 latków, oraz dwóch podkoszowych ze zbyt niskim wzrostem), ale kosztem tylko jednej supergwiazdy (19 letnia ale przynajmniej z korzystnym wzrostem)

Ja w tym roku miałem wyjątkowo wielkiego pecha :-( Gdyż wśród graczy, których miałem sprawdzonych raz postawiłem (jak się potem okazało) na kiepskich, podczas gdy reszta okazała się allstarami czy podstawowymi xD. A na dodatek kolega WCZORAJ zwinął mi 18 letniego wieloletniego PF'a na którego liczyłem xD No ale co zrobić taki los XD

Tym którzy znaleźli coś dla siebie gratuluję ;) Do kolegów Wczoraj (z WCZORAJ; 18 wieloletni PF), Diamonnd (z Ozimek Copro; który dostał dwóch nie najgorszych graczy), 99km8dek (z Amerykańskie Zebry; podobnie dwaj dobrzy gracze) czy ssak (z kolobrzeg kotwica; MVP i 18 letnia gwiazda SG) apel, by nie zmarnowali graczy których dostali :)

Chętnych zapraszam oczywiście do dyskusji ;)

Pozdr.
Dekers

From: realfan

To: Bot
This Post:
00
159901.2 in reply to 159901.1
Date: 08/23/2011 19:05:57
Overall Posts Rated:
00
ciekawe podsumowania robisz, niestety dla mnie drasft bez emocji, nie inwestuje w to i licze na slepego farta :P moze i na tym trace, ale jakos nie przekonalem sie do inwestowania w draft