BuzzerBeater Forums

Latvija - III.10 > 18.sezona

18.sezona

Set priority
Show messages by
From: Armiins
This Post:
11
200210.1
Date: 11/01/2011 01:16:39
Overall Posts Rated:
231231
sveiciens visiem līgas biedriem!:)

esmu viens no tiem, kas pagājušajā sezonā izcīnija uzvaru IV līgā, un nu spēlēšu pie jums.
kādi ir jūsu sezonas mērķi?

Man mērķi ir 2:
1)Galvenais tomēr pirmajā sezonā ir noturēties līgā
2)Pie veiksmīgas komandas pastiprināšanās ceru iekļūt play-off!

Lai mums visiem veicās, un lai uzvar stiprākais!

P.S Cenšamies Kausā sadot pa mici daudziem!:)

This Post:
00
200210.2 in reply to 200210.1
Date: 11/27/2011 07:35:05
Overall Posts Rated:
118118
Pēc Latvijā pazīstama menedžera lūguma izveidoju mazu aprakstu un prognozi par III.10 līgu lielo konferenci, šīs prognozes balstās uz pašreizējiem novērojumiem par komandām.
1. Cocacola3 – Šī komanda uz papīra un manā vērtējumā izskatā vislabākā, jā šobrīd trīs zaudējumi un tikai ceturtā vieta tabulā, taču paskatoties kā tika piedzīvoti zaudējumi – divas spēles tika atdotas dēļ kausa, bet trešā zaudēta izbraukumā pret vienu no līgas līderiem. Domājams šī komanda 4dien zaudēs kausā un tad visus spēkus koncentrēs uz līgu ( ja vien kausa pretinieki nepacentīsies zaudēt ) un varu tikai priecāties, ka pret viņiem nav jāspēlē man. Līderu klāsts komandai ir pietiekami plašs, Komandas uzbrukums balstās uz septiņiem spēlētājiem, kuri gūst vismaz desmit punktus, viens no viņiem pat vidēji 20 ( viņam aizvadīta tikai viena spēle, bet tas nenozīmē, ka viņš 20 punktus spēlē nevar samest arī turpmāk ). Prognoze – Tiks PO
2. Kastalomi – Otrā vieta starp komandām, kas visvairāk tērē spēlētāju algā un iztērētie līdzekļi uz vienu spēlētāju. Arī šīs komandas zaudējumiem ir izskaidrojums, vienā spēlēja ar mazāku entuziasmu, bet otrā zaudēja Cocacola3, kas ir visnotaļ attaisnojams zaudējums. Šajā sezonā Kastalomi spēlē ļoti veiksmīgi kopā piedzīvoti tikai divi zaudējumi vienpadsmit spēlēs, bet man ir smagas aizdomas, ka šajā sezonā iesāktais kurss, kad uzvaru vairāk, kā zaudējumu tiks veiksmīgi turpināts. Domājams kausā tiks pārvarēta vismaz vēl viena kārta, kas nozīmē taupīties vienā līgas spēlēm, kaut gan līderu loks komandai ir ļoti plašs, pieci spēlētāji spēj gūt vairāk kā desmit punktus spēlē, kas ir pietiekami, lai maldinātu pretinieku aizsardzību. Prognoze – Tiks PO
3. BK Suceji – Pašreizējā trešā vieta tabulā ir objektīvs rādītājs komandai, kuri par čempioniem šajā sezonā domāju nekļūs, bet nākamajā sezonā visas iespējas. Ja pretiniekiem ir grūti pateikt, kurš izšaus spēlē pret Kastalomi, tad pret Sucejiem, to izdarīt ir gandrīz neiespējami – septiņi spēlētāji gūst desmit vai vairāk punktu. Spēcīgākie ieroči šai komandai ir zem groza, trīs apmaksātākie spēlētāji komandā ir no garā gala, tātad ir arī labākie komandā. Diemžēl arī par šo komandu jāsaka, ka tā ļoti iespējams pametīs kausu, jo pretiniekos ielozēts mūsu valstī pēc ranga 20. spēcīgākā komanda. Sucejos spēlē rekordliels spēlētāju skaits, tā kā par soliņa garumu šī komanda sūdzēties nevar un, kas mani šajā komandā simpatizē visvairāk, šeit 96 % spēlētāju ir ar latviešu asinīm ( iespējams kaut kas no latvieša ir arī kiprietim). Šajā sezonā piedzīvojusi tikai 3 zaudējumus vienpadsmit spēlēs. Prognoze – Tiks PO / Paliks 5 vietā / Paliks 6 vietā
4. Black Buster – Tagad sākas tādas komandas, kuras var iekost pretiniekiem jebkurā laikā un to viņas dara bez žēlastības, tajā pašā laikā var zaudēt jebkuram. Piemēram, šī komanda Black Buster, tā pagaidām turnīra tabulā ieņem tikai sesto vietu, kaut pēc spēlētāju algu summas Black Buster ieņem ceturto vietu, bet pēc iztērētajiem līdzekļiem uz vienu spēlētāju ir pat trešie. Simpātiska komanda arī, ja skatās uz līderiem, šajā aspektā šai komandai ir liela izvēle – septiņi spēlētāji gūst vismaz 10 vai vairāk punktus, bet astotais rezultatīvākais spēlētājs gūst 9.9 punktus, tātad praktiski 10. Viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc šo komandu ieliku tikai kā ceturtos ( bija vēl doma, ka Suceji varētu būt šajā vietā ), ir viņu zemā vieta rangā, lai arī tas ir tikai uzskatāms līdzeklis kā novērtēt komandas spēku, taču tas arī šo to pasaka par komandu. Prognoze – Tiks PO / Paliks 5 vietā / Paliks 6 vietā


Last edited by LA-Attack Beast at 11/29/2011 07:49:44

This Post:
11
200210.3 in reply to 200210.2
Date: 11/27/2011 07:44:11
Overall Posts Rated:
118118
5. Filozofs – Manuprāt lielākā pārsteiguma autors šajā sezonā, šajā līgā, jo komanda ar nemaz tik lielu budžetu un vēl jo mazāk ar tik maziem izdevumiem uz vienu spēlētāju, domāju nevajadzētu būt pirmajiem. Taču visu cieņu menedžerim, viņa uzvaras izjūtai, uzvarēt, manuprāt, stiprāko komandu līgā, kā arī kausā cīnīties veiksmīgi ir jāmāk un pateikt, ka veiksmīgs randoms arī nevar teikt, jo pēdējā spēlē bija diezgan pasmagi ( teorētiski ) jāpacīnās par uzvaru kausā, pretīm nāca līdzīga komanda, bet uzvara padevās pārliecinoša. No šī menedžera daudz var mācīties komandu vadīšanā, lai arī šī ir tikai viņa ceturtā sezona. Jāpamācas ne tikai tāpēc, ka ir pirmais konferencē, bet ar kādiem spēlētājiem viņš sasniedzis šādu vietu, godīgi varu pateikt, ka ar šādu sastāvu šādā konferencē es nespētu būt pirmais. Prognoze – Tiks PO / Paliks 5/ Paliks 6
6. Mavericks #41 – Interesanta, internacionāla komanda, izceļas ar to, ka tajā spēlē tikai divi latvieši, viens no tiem komandas simbols un kapteinis, rezultatīvākais spēlētājs ( 4. rezultatīvākais līgā ) Zandarts. Sezonā vienpadsmit spēlēs uzvarējis piecās, no tām diemžēl divas tikai līgā. Kausā līdz šim veicies ļoti labi, tas komandu manās acīs ierindo šajā līgā sestajā vietā, bet arī ar cerībām uz play-off. Punktus pamatā gūst pieci basketbolisti, trīs vairāk kā 20 punktus, bet četri vairāk kā 10. Lai arī spēlētāju algu summā ierindojas tikai septītā vietā, menedžeris ir ambiciozs un noteikti vēlēsies iekļūt play-off un liela vēlēšanās to izdarīt jau ir puse no uzvaras pat ja tas neizdosies šosezon, domāju, ka tas ir tikai laika jautājums, kad tas izdosies. Prognoze – Tiks PO / Paliks 5 / Paliks 6 / Paliks 7
7. Rīgas Plostnieki – Komanda, kas pašreiz domājams ir augstāk nekā tā būs sezonas beigās. Otrā sliktākā uzbrukuma īpašniekam lielākās galvassāpes noteikti sagādā vienveidīgais uzbrukums, ko veido ap vienu spēlētāju ( lai gan vēl 6 piebalso ar 10+ punktiem spēlē ). Šāda stratēģija ( ar vienu izteiktu līderi ) ideāla ir saspringtas spēles beigās, bet sezonas garumā ļoti reti izrādās pareizs risinājums komandas modeļa izvēlē. Šīs sezonas vienpadsmit spēlēs Plostnieki uzvarējuši septiņās spēlēs. Kausā 4dien būs smaga spēle pret rangā augstāku komandu, būs smagi taču ne neiespējami uzvarēt. Prognoze – Paliks 7 / Paliks 6
8. Jamison – Domājams pastarīte, taču tā domāju tikai līdz vakardienai, uzvara pret Black Buster ( lai arī kādu iemeslu dēļ BB zaudēja, domāju, lai cīnītos par augstām vietām šī komanda ir jāuzvar ) lika šo komandu vērtēt augstāk nekā tikai par kārtējo pastarīti, kurai uzvaras nāks retāk nekā ledus laikmets. Sliktākā uzbrukuma īpašniekam ir pieci spēlētāji, kuri gūst vismaz desmit punktu, pieminēšanas vērts fakts, ka komandā vien 3 spēlētāji saņem vairāk kā 10k algā, bet tik jaunam menedžerim tas ir sīkums un viss vēl priekšā, vajag tikai nedaudz pacietību un uzvaras nāks. Prognoze – Paliks 8

Aicinu uz diskusijām, par to kur Jūs man nepiekrītat.

P.S. Šī konference ir neloģiskākā konference, kādu esmu redzējis, citās ir vienkārši - ja tev ir lielākā algu summa līgā tu esi pirmais, sliktākajā gadījumā otrais, bet šeit nē, šeit teorētiski viduvēja komanda ieņem pirmo vietu, bet teorētiski stiprākā ceturto. Šis apstāklis prognozi padarīja divtik grūtu.

This Post:
00
200210.4 in reply to 200210.3
Date: 11/27/2011 07:53:55
Overall Posts Rated:
118118
Komandu spēlētāju algu summa uz šo brīdi !

Vieta Komanda Sp. algu summs Uz vienu spēlētāju

1) Cocacola3 - 260 843 ( 23.7k )
2) Kastalomi - 216 328 ( 21.6k )
3) BK Suceji - 182 945 ( 7.3k )
4) Black Buster - 182 432 ( 14.0k )
5) Filozofs - 155 213 ( 9.1k )
6) rigas plostnieki - 133 955 ( 11.2k )
7) Maverick #41 - 121 808 ( 10.1k )
8) Jamesons - 107 938 ( 9.8k )

This Post:
00
200210.5 in reply to 200210.3
Date: 11/28/2011 00:57:51
Overall Posts Rated:
231231
Veiksmīgs raksts:)

1) Kāpēc filozofam prognozē tik sliktu startu?:)

viņš ir pirmais līgā - pa4ekoji, tātad redzēji, ka viņš jau tagad pārsvarā spēlē TIE, un tātad entuziasms ir ļoti augsts. Es domāju, ka sezonas gaitā viņš top3 paliks noteikti.

2) Rigas Plostnieki?

sākumā man bija liels izbrīns par šīs komandas neveiksmīgo startu, bet nu, tā ir ieskrējusies. Gan jau bijušais otrās līgas menedžeris tiks play-off, izstumdams ārā Black Busters.

This Post:
00
200210.6 in reply to 200210.5
Date: 11/29/2011 07:48:56
Overall Posts Rated:
118118

Filozofi - Laikam vajadzēja uzrakstīt, ka secība, kādā es komandas sarakstīju bija tāda, kā es komandas sarindoju pēc mazas apskates, bet īstās prognozes ir aiz vārda ""Prognoze". Bet lai vai kā, noturēties pirmais līgā domāju, ka viņš nevarēs ( varu derēt, ka izlasot šo Filozofi vēl vairāk centīsies pierādīt pretējo ). Jā viņam noteikti ir labs entuziasms, bet tas palīdz komandai aizsardzībā ( bloki, atlēkušās u.t.t. ( cik esmu lasījis )), bet uzbrukumā ne tik ļoti, lielākās problēmas komandai sagādā tieši uzbrukums, kur viņi ir vien piektajā vietā ( kaut gan turpat ir arī ceturtā ), ar labāko aizsardzību līgā vien ir par maz ( kaut gan ja paskatās reālajā dzīvē pirms pāris gadiem Spurs ). Kad stiprākās atgriezīsies no kausa, tad pa īstam varēsim redzēt kurš uz ko spējīgs līgā.

P.S. Atvainojos par kļūdu Sūcējiem arī vajadzēja pie prognozēm Paliks 5 / Paliks 6

2) Pēdējās četrās spēlēs divi zāģi ( kaut gan pret spēcīgām komandām ), nepārliecina kā komanda izmanto spēlētājus un kaut kā komanda kopumā ( šeit laikam nostrādā faktors, ka neesmu spēlējis ar viņu un nezinu uz ko spējīgi). Black Buster tomēr ir nedaudz lielākas vidēji uz spēlētāju izmaksas + uzbrukums nav pārāk labs, kā arī pie aizsardzības arī varētu piestrādāt.

P.S. Jau kuro reizi rakstot diskusiju sadaļā man restartējas dators brīdī, kad esmu gandrīz pabeidzis.

This Post:
00
200210.7 in reply to 200210.5
Date: 12/18/2011 07:44:48
Overall Posts Rated:
118118
Laikam mana prognoze galīgi izgāzīsies, jo Filozofi turpina uzvarēt un nemaz nedomā pielāgoties manām prognozēm ( joks protams ) !

This Post:
00
200210.8 in reply to 200210.7
Date: 12/19/2011 00:42:34
Overall Posts Rated:
231231
ļoti interesanta solās būt konferenču līderu spēle...Es jau personīgi par savējiem - lielajiem, (kaut gan no tabulas viedokļa otrādāk), bet Pārdaugavas Naži izskatās čut stiprāki par Filozofu.

This Post:
00
200210.9 in reply to 200210.8
Date: 01/10/2012 08:58:31
Overall Posts Rated:
00
Sveiki !
Bija liels un patīkams pārsteigums palasīt visus Jūsu rakstus par situāciju un prognozēm līgā šosezon. Paldies par daudziem labajiem vārdiem :)
No sevis varu pateikt to ka noteikti pacentīšos tikt šosezon II līgā, kaut arī nenāksies tas viegli noteikti.
Tiekamies PLAY-OFF-os - veiksmi visiem !

This Post:
00
200210.10 in reply to 200210.9
Date: 01/11/2012 01:22:48
Overall Posts Rated:
231231
sveiks!:)
Prieks,ka beidzot,kāds no mūsu līgas iesaistās diskusijās!
Par tevi-lai atvieglotu ceļu uz II.līgu,play-offam pirksi kādu papildinājumu?
Veiksmi!

This Post:
00
200210.11 in reply to 200210.10
Date: 01/11/2012 08:40:35
Overall Posts Rated:
00
Pagaidām vēl neesmu līdz galam izlēmis, bet iespējams ka meklēšu kaut ko garajā galā, jo pārējās pozīcijās neuzskatu ka kaut ko vajadzētu papildināt.