BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
55
224252.2 in reply to 224252.1
Date: 08/21/2012 12:20:01
Overall Posts Rated:
14571457
Всім привіт 3 раз

Як я уже писав в темі НТ я виставляю свою кандидатуру на пост тренера. Про себе писати нічого не буду , смислу не бачу

Мої цілі :

1 Вихід з групи , а також попасти любим способом на ЧС, це буде звичайно ж дуже важко, але НЕ нереально
2 Підняття в рейтингу збірної на пару позицій , в ідеалі це попадання в 1ший кошик посіву...
3 У разі не виходу на ЧС, всяке ж буває то показати звичайно ж найкращий результат з можливого в Утішалці.
Якщо буде сприятливий календар, нам по силам виграти цей турнір, я думаю всі зі мною у цьому погодяться.
4 Кандидати, та база з ними, уже всіх переглянуто, листи надіслано, лишилося відповісти
5 Превюшки, і т.д.

У разі перемоги на виборах продовжу так званий експеримент, і буду будувати збірну, як і цього сезону під 1 профільну тактику, це не означає, що ми будемо грати тільки її, просто з найсильнішими противниками, скоріше всього буде застосовуватися вона. Як показав цей сезон це доволі вдалий хід, грати в свою гру, і будувати збірну в одному напрямку.

Штаб: я і моя молода команда)))) ну як такого штабу як не було 4 сезони тому, так і нема, є люди думку яких я дуже ціную( Айрон, Кампот, Тігер , Немос ,Капрізон, Алексундер, Самогон) і завжди запитаю, але рішення звичайно ж прийму сам Це також корисна практика, іноді це допомагає побачити те чого ти не побачив, або пропустив Ну і я завжди відкритий для порад/ запитань від інших менеджерів

Склад, по суті склад оновлюється кожен сезон на 1-2 людини, кістяк залишається, точно залишить склад Левицький ,з іншими будем дивитися.

Щодо часу, на даний момент мені його вистачає для роботи зі збірною, і для замахування наших менеджерів

Якщо у когось є якісь провокативні питання, задавайте в сусідньому топіку відповім.

Удачі всім кандидатам.