BuzzerBeater Forums

Srbija - III.9 > Sezona 38

Sezona 38

Set priority
Show messages by
From: Vaske31
This Post:
00
285730.1
Date: 03/17/2017 08:13:45
Pobesnele Krave
II.4
Overall Posts Rated:
4444
Iiiiii pobenik iz prosle sezone je tim Rudari Sa Istoka!. U finalu je pobedio moje Pobesnele Krave sa 2:1 u seriji. Sasvim zasluzeno osvajanje titule i ulazak u veci rang!

Ove sezone pravila su promenjena, 5. mesto vise ne osigurava opstanak u ligi, sto znaci da ce borba za plej i opstanak u ligi biti neizvesna do samog kraja, pogotovo u Velikih 8.

Evo jos jednom da kopiram za one koji nisu videli:
"Opet, kao što smo već napomenuli, sistem promocije i ispadanja iz liga je promenjen, počev od sledeće sezone. Direktno će ispadati 8-plasirani, dok će timovi koji su zauzeli 6tu poziciju u obe konferencije, odmeriti snage u borbi za opstanak, baš kao 5-plasirani i 7-plasirani iz suprotne konferencije. Timovi koji završili kao 6-plasirani, u obe konferencije, ukrstiće koplja u borbi za opstanak, a prednost domaćeg terena će imati onaj tim sa boljim skorom. Dodatno mesto dobiće tim koji bude imao najbolji skor u nižoj ligi a nije izborio prmociju( baš kao u Utopiji).""

Pišite o vašim ambicijama ove sezone, o novim izmenama u BB svetu, o čemu god, samo malo da aktiviramo forum :)

This Post:
00
285730.2 in reply to 285730.1
Date: 03/17/2017 18:04:39
Overall Posts Rated:
00
Cestitke Rudarima, cele sezone su bili dobri konstantno :) Ajmo malo da aktiviramo forum ljudiii!!!

Moja neka ocekivanja ove sezone su plejof, ne znam koliko je realno, ali mislim da bih mogao da se uguram i zato cu pucati na to. Prosle sezone sam imao mnogo nesrecan start, gubio sam sve utakmice sa manje od 5 razlike :/ I na kraju dve najvaznije tekme sam posustao, igracima je opala forma :( Nadam se boljem startu ove sezone :)

Srecno ljudi svima :)

From: Byjo
This Post:
00
285730.3 in reply to 285730.2
Date: 03/22/2017 00:25:56
Overall Posts Rated:
22
Pozdrav svima, ja sam novi u ligi, mada nisam baš novi u BB-u. Planirao da jurim opstanak uz treniranje dva igrača. Ili tri. videću koliko budem imao minuta za ovog trećeg. Pozdrav svima