Dan 10 (Utorak 6 Februar 2018) od http://www.buzzer-manager.comRezultati kolaNS Basket 65 -
Темплари 103MIRKOVI PULENI 87 -
KK Zekica 112Restart 127 - KK Bjesomar 48
П и в о п и ј е 96 - Rudari Sa Istoka 81
Gandza Team 91 -
Brdjanski Gormiti 99VODOINSTALATERI GM 24 -
KK Crvica 128KK Buducnost Ivanjica 52 -
The Bimbilins 113POROCI IVANJICE 102 - OKK Apatin 95
Najbolji tim kolaPoena : 128 : KK Crvica
Skokovi : 60 : KK Crvica
Asistencije : 45 : KK Crvica
Ukradene lopte : 21 : KK Crvica
Blokade : 16 : KK Crvica
Najbolja partija kolaPoena : 33 : Y. Soklakov (Gandza Team), M. Järv (OKK Apatin)
Skokovi : 20 : A. Põld (OKK Apatin)
Asistencije : 12 : M. Rasti (Restart)
Ukradene lopte : 3 : Y. Sanjeevi (KK Crvica), J. Lutrzykowski (KK Crvica), I. Győri (KK Crvica), I. Mutavdžić (KK Crvica), Y. Mouratis (MIRKOVI PULENI)
Blokade : 5 : I. Mutavdžić (KK Crvica)
Najboljih 5 kolaPlej : A. Luchetti (Restart) (24 Poena, 1 Skokovi, 10 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 32
Bek šuter : M. Rasti (Restart) (21 Poena, 9 Skokovi, 12 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 35
Krilo : V. Shvertner (Restart) (29 Poena, 7 Skokovi, 7 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 39
Krilni centar : K. Kalnacs (Brdjanski Gormiti) (18 Poena, 19 Skokovi, 3 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 4 Blokade) : Efikasnost : 38
Centar : A. Arranz (Gandza Team) (19 Poena, 19 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 3 Blokade) : Efikasnost : 40
MVP kolaA. Arranz (Gandza Team) (19 Poena, 19 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 3 Blokade) : Efikasnost : 40
Najslabija partija veceriJ. França (KK Bjesomar) (0 Poena, 5 Skokovi, 0 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -10
Sve vrste statistikeIgrac koji je zaboravio da skine rukavice : X. Chilla (VODOINSTALATERI GM) : 12 Izgubljene lopte
Igrac obelezen od sudija : L. Jančić (KK Crvica), M. Paulin (OKK Apatin), A. Põld (OKK Apatin), J. França (KK Bjesomar), S. Genta (MIRKOVI PULENI) : 6 Lične greške
Gvozdeni covek : R. Cerovic (NS Basket), M. Mrda (NS Basket), M. Rasti (Restart), M. Obrenov (KK Zekica), E. Puşcaşu (Gandza Team), V. Ruikis (KK Buducnost Ivanjica), H. Mackus (OKK Apatin), M. Pavarych (POROCI IVANJICE), L. Tien Kai (VODOINSTALATERI GM), X. Chilla (VODOINSTALATERI GM), V. Burlić (VODOINSTALATERI GM), Z. Kerić (KK Bjesomar), C. Linares (KK Bjesomar), N. Ikodinović (П и в о п и ј е), N. Kotridis (MIRKOVI PULENI), H. Warrior (MIRKOVI PULENI), Y. Mouratis (MIRKOVI PULENI) : 48 Minuta
Strelac : M. Järv (OKK Apatin), H. Warrior (MIRKOVI PULENI) : 6 Trojke
Najbolji igrac : Ð. Bošković (KK Crvica) : Rejting : 22.0
najgori igrac : J. França (KK Bjesomar) : Rejting : -0.5