Dzień 2 (Wtorek 24 Lipiec 2018) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejki3Kosz 75 - Zepter Śląsk Wrocław 71
Siekierki Coal Burners 87 -
Paragraf 22 104Nike Club 95 -
Zomolandia 108KS Nałęczów 80 -
Olympique Przemysl 109Air Ball Team 115 - Spartan Sparta 103
KK Anwil Włocławek S.A. 104 - Polonia Bytom II 92
Resovia Rzeszów II 112 -
czteropak 127Niezłomni Wojownicy 81 -
R.K.S. Huwdu 100Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 127 : czteropak
Zbiórki : 60 : Spartan Sparta
Asysty : 35 : czteropak
Przechwyty : 10 : Niezłomni Wojownicy
Zablokowane rzuty : 6 : R.K.S. Huwdu, Niezłomni Wojownicy
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 35 : V. Penkovskis (KS Nałęczów)
Zbiórki : 19 : P. Stjärnsten (Zepter Śląsk Wrocław)
Asysty : 11 : A. Żygadło (Zomolandia)
Przechwyty : 5 : S. Magnasco (Niezłomni Wojownicy)
Zablokowane rzuty : 5 : D. Antoldi (R.K.S. Huwdu)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : H. Murgrabia (KK Anwil Włocławek S.A.) (32 Punkty, 3 Zbiórki, 9 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Shooting Guard : A. Żygadło (Zomolandia) (26 Punkty, 1 Zbiórki, 11 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Small Forward : Y. Karezis (Air Ball Team) (25 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), D. Habjan (Olympique Przemysl) (20 Punkty, 5 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 25
Power Forward : O. Kisil% (KK Anwil Włocławek S.A.) (29 Punkty, 17 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Center : Ö. Nazli (czteropak) (30 Punkty, 17 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
MVP kolejkiÖ. Nazli (czteropak) (30 Punkty, 17 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Najsłabszy występ kolejkiZ. Buber (3Kosz) (16 Punkty, 3 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : D. Antoldi (R.K.S. Huwdu), T. Kiwajlo (Spartan Sparta) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : D. Antoldi (R.K.S. Huwdu), D. Tašković (Resovia Rzeszów II) : 6 Faule
Iron man : H. Ayram (Air Ball Team), W. Pacholarz (KS Nałęczów), M. Dajek (KS Nałęczów), L. Fook Yeow (Polonia Bytom II), M. Marczak (Siekierki Coal Burners), H. Murgrabia (KK Anwil Włocławek S.A.), E. Varcaro (KK Anwil Włocławek S.A.), M. Pawliszak (Zomolandia), G. Laudadio (Niezłomni Wojownicy), J. Moore (Niezłomni Wojownicy) : 48 Minuty
Snajper : J. Dessaux (Olympique Przemysl) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Ruijing (Zepter Śląsk Wrocław), A. Santana (czteropak) : Ocena : 14.0
Najsłabszy zawodnik : D. Dziuk (KS Nałęczów), R. Wołyniec (Polonia Bytom II) : Ocena : 4.5