BuzzerBeater Forums

Poland - IV.1 > Lekarz

Lekarz

Set priority
Show messages by
This Post:
00
314836.1
Date: 05/12/2022 04:57:50
Rekord Lubartów
III.9
Overall Posts Rated:
11
Second Team:
Rekord Lubartów II
Moim zawodnicy doznali kontuzji i zatrudniłem lekarza najwyższej klasy, na forum możemy przeczytać ze lekarz jest potrzebny tylko na kontuzje a jeśli ich nie ma w zespole to nie ma sensu go trzymać. Instrukcja gry mówi jednak ze zmniejsza ryzyko kontuzji.

Jakie są wasze doświadczenia na ten temat? Macie wysokich lekarzy? Czy może lepiej zwolnić lekarza i pozostać bez żadnego?
Dajcie znać :)
35tys tydzień to trochę jest :(

This Post:
00
314836.2 in reply to 314836.1
Date: 05/12/2022 14:55:34
MKLS Odolanovia
II.4
Overall Posts Rated:
77
Ło Panie, ja bym sobie odpuścił lekarza za 35 tysięcy, szkoda kasy (i to bardzo). Przetrzymaj go do niedzieli i pod wieczór go zwolnij - pamiętaj, żeby zrobić to przed aktualizacją finansów, bo nie dość, że zapłacisz mu pełną pensję, to jeszcze będziesz musiał dać na odprawę drugie tyle.
Co do lekarza - wydaje mnie się, że na tym poziomie (IV liga) jest to całkowicie bezsensowne (chyba, że kluczowy gracz łapie kontuzję, a ty bijesz się o play-offy czy finał), a jeśli już to jakiś na podstawowym poziomie, ze znośnym kontraktem (do 7 tysięcy/tydzień).
Lepiej te 35 tysięcy tygodniowo przeznaczyć na trenera lub trenera młodzieży (jeśli trenujesz 18/19-latków).
Pozdrawiam ;)

P.S. Ogląda ktoś PO w NBA? Jakieś typy na finał?

From: MurTarcz

This Post:
11
314836.3 in reply to 314836.2
Date: 05/13/2022 05:26:40
Overall Posts Rated:
11
Na oglądanie nie mam czasu, jedynie jakiś skrót na szybko, ale liczę na powtórkę Bucks ;) Generalnie całkiem ciekawe pary mamy już teraz ale myślę, że finał Wschodu: Heat - Bucks, Zachodu: Suns - Warriors i o mistrzostwo Bucks i Warriors. Ale nie powiem, chciałbym, żeby Dallas to wyszarpało :)

Niezależnie jak będzie ostatecznie, mecze szykują się świetne :)

From: w4ski

This Post:
00
314836.4 in reply to 314836.3
Date: 05/13/2022 14:13:29
MKLS Odolanovia
II.4
Overall Posts Rated:
77
To widzę kolego, że typujemy niemal identycznie, choć ja Dallas nie kibicuję i w Zachodniej Konferencji kibicuję Warriors, chociaż finalnie liczę na back-to-back dla Giannisa ;)

This Post:
00
314836.5 in reply to 314836.4
Date: 05/14/2022 17:05:01
Rekord Lubartów
III.9
Overall Posts Rated:
11
Second Team:
Rekord Lubartów II
LukaMagic
BiałyJordan
Najlepszy z najlepszych jak nie będzie takim paskudnym grubasem.
Grałem przez 12 lat w basket i oglądam od 21 i jak żyje nie widziałem takiego typa w takim wieku, to co zrobił z Euroliga w wieku 18 lat to szok.

A tak serio to poziom NBA jakoś od paru lat siadł, stare gwiazdy są stare a młode to maja problemy same ze sobą:( dziwne to ale czasy się zmieniają.
Myśle ze praktycznie każdy może zostać teraz mistrzem, poza moim Dallas bo sam luka nie ujedzie.

Dzięki za wskazówki tak samo miałem zrobić :)