Dzień 2 (Wtorek 22 Grudzień 2020) : Występy za pośrednictwem https://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiPolish Vodka Team Kętrzyn 44 -
Czarni Słupsk# 70Floriany 92 -
Anwil Yelonki 116KS Nałęczów 109 - Czarni Kobyle 88
MKS MOS Pruszków 63 -
Stal Nysa 89miciowate 68 -
Czarni Nakło 9313Fears 102 - CERSANIT KIELCE 2010 86
Ekipa bota 32 -
Air Ball Team 123Latające Kurczaki 90 -
Pogoń Oleśnica 97Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 123 : Air Ball Team
Zbiórki : 69 : Air Ball Team
Asysty : 35 : Air Ball Team
Przechwyty : 16 : Air Ball Team
Zablokowane rzuty : 17 : Air Ball Team
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 66 : W. Kurzaj (Floriany)
Zbiórki : 20 : W. Nieznaj (KS Nałęczów)
Asysty : 10 : M. Ölenk (KS Nałęczów)
Przechwyty : 5 : W. Tilley (Stal Nysa)
Zablokowane rzuty : 5 : M. Abu-Orf (Air Ball Team), T. Pejanović (Air Ball Team)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : W. Kurzaj (Floriany) (66 Punkty, 4 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Shooting Guard : M. Despenić (Anwil Yelonki) (37 Punkty, 3 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Small Forward : E. Ohllind (Anwil Yelonki) (44 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 31
Power Forward : V. Zacmanis (Air Ball Team) (22 Punkty, 15 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
Center : M. Abu-Orf (Air Ball Team) (18 Punkty, 8 Zbiórki, 7 Asysty, 1 Przechwyty, 5 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
MVP kolejkiW. Kurzaj (Floriany) (66 Punkty, 4 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Najsłabszy występ kolejkiM. Szweda (Ekipa bota) (5 Punkty, 13 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -10
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Szweda (Ekipa bota) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Johnson (CERSANIT KIELCE 2010), J. Łazar (Ekipa bota), M. Szweda (Ekipa bota), Š. Cojić (Floriany), M. Jędrychowski (Floriany), J. Ortega (13Fears) : 6 Faule
Iron man : Z. Egan (miciowate), U. Ármannsson (Air Ball Team), P. Lipnicki (Czarni Słupsk#), M. Ölenk (KS Nałęczów), B. Simkó (KS Nałęczów), N. Zounis (Czarni Kobyle), A. Arcangeli (Pogoń Oleśnica), R. Mitchell (Pogoń Oleśnica), S. Dulić (Pogoń Oleśnica), Z. Osiak (Ekipa bota), W. Kurzaj (Floriany), K. Evaggenelis (Floriany), Y. Kanellos (Floriany), R. Bazak (13Fears) : 48 Minuty
Snajper : M. Despenić (Anwil Yelonki) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Despenić (Anwil Yelonki) : Ocena : 16.0
Najsłabszy zawodnik : Z. Osiak (Ekipa bota), J. Łazar (Ekipa bota) : Ocena : 2.0