Dzień 21 (Wtorek 30 Grudzień 2014) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkifabianki 74 -
Koniczyna 92SKS Polpharma Starogard Gdański 106 - Kanciastoporci TEAM 103
Pionier Szczecin 85 - Aspro Śląsk Wrocław 68
Lost Boys Basketball 63 -
WNR Amator 96Ciepłe Spodnie 83 -
KKS CZARNI DĘBLIN 132wlocsmash 108 - Zombie BC 54
My Entire Team Sucks 69 -
KLAUDIA.TEAM 87DRINKSIARZE 64 -
Bienias dream team 105Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 132 : KKS CZARNI DĘBLIN
Zbiórki : 63 : wlocsmash, SKS Polpharma Starogard Gdański
Asysty : 33 : KKS CZARNI DĘBLIN
Przechwyty : 12 : KKS CZARNI DĘBLIN
Zablokowane rzuty : 14 : WNR Amator
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 46 : V. Filchakov (Bienias dream team)
Zbiórki : 29 : G. Ioannidis (wlocsmash)
Asysty : 11 : G. Kahraman (KKS CZARNI DĘBLIN)
Przechwyty : 5 : C. Witecki (My Entire Team Sucks), P. Christofilakis (KKS CZARNI DĘBLIN)
Zablokowane rzuty : 6 : G. Beaumont (Kanciastoporci TEAM)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : G. Kahraman (KKS CZARNI DĘBLIN) (24 Punkty, 5 Zbiórki, 11 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Shooting Guard : V. Filchakov (Bienias dream team) (46 Punkty, 7 Zbiórki, 7 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43
Small Forward : P. Christofilakis (KKS CZARNI DĘBLIN) (33 Punkty, 4 Zbiórki, 8 Asysty, 5 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : E. Ham (Koniczyna) (29 Punkty, 17 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Center : V. Berdennikov (Pionier Szczecin) (22 Punkty, 22 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
MVP kolejkiE. Ham (Koniczyna) (29 Punkty, 17 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Najsłabszy występ kolejkiA. Tabaszewski (Lost Boys Basketball) (2 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : G. Beaumont (Kanciastoporci TEAM) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : A. Tabaszewski (Lost Boys Basketball), S. Bellantone (Ciepłe Spodnie), C. Witecki (My Entire Team Sucks) : 6 Faule
Iron man : G. Ioannidis (wlocsmash), V. Velevski (Zombie BC), G. Van der Heyden (Lost Boys Basketball), E. Landrum (Lost Boys Basketball), S. Murherjee (Lost Boys Basketball), L. Czarkowski (DRINKSIARZE), J. Andryszczak (DRINKSIARZE), A. Danino (Ciepłe Spodnie), M. Pacifici (Ciepłe Spodnie), V. Berdennikov (Pionier Szczecin), J. Sancristóbal (Pionier Szczecin), C. Witecki (My Entire Team Sucks), G. Kahraman (KKS CZARNI DĘBLIN), P. Christofilakis (KKS CZARNI DĘBLIN), J. Gironella (KKS CZARNI DĘBLIN), M. Žujovic (SKS Polpharma Starogard Gdański), D. Kiggen (SKS Polpharma Starogard Gdański), K. Korczyk (SKS Polpharma Starogard Gdański) : 48 Minuty
Snajper : V. Filchakov (Bienias dream team) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : G. Topiński (KLAUDIA.TEAM) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : J. Stochmal (Ciepłe Spodnie) : Ocena : 3.0