BuzzerBeater Forums

Poland - I.1 > Sezon 55

Sezon 55

Set priority
Show messages by
This Post:
00
312139.18 in reply to 312139.17
Date: 10/18/2021 09:51:42
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40114011
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Tyle, że ciągle bez kondycji...więc zanim zaczął na dobre grać na miarę potencjału to już muszę się go pozbyć bo Celmera mi się zachciało:D Zawodnik typu game changer. Szkoda, że polskich takich nie ma...bo bym brał jak rolnik dopłaty:P

From: darkonza

This Post:
22
312139.19 in reply to 312139.16
Date: 10/18/2021 09:55:31
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
832832
dawno temu zupełnie bez znaczenia były bloki, niepotrzebny był JS i JR, nawet podania można było miec średnie, wystarczyło w ataku dużego IS-a, wtedy kondycja była wazniejsza niż te skile zdecydowanie i taki średni nawet skilow zespół (pozbawiony umiejetnosci które wymieniłem) mógł wygrac B3 bo miał te skile wazne, olewajac te nieistotne
później wprowadzono GDP, więc juz trzeba sie było nauczyć atakowac z obwodu, JS stał się ważniejszy, trzeba wiec było wiecej skila
z czasem wzmocniono bloki, wzmocniono siłe gry z obwodu więc JS i JR stały się jeszcze bardziej istotne a i bloki szczególnie w 3-2 potrafiły zrobić swoje
więc jeśli te skile stawały sie coraz ważniejsze a znaczenie kondycji stało w miejscu to znaczy ze stawała się mniej istotna
jeśłi do finału B3 dochodzą tak grające zespoły:
(114411403)
to nawet jeśli ich zawodnicy maja full kondycję to przecież lepsza powinna być rotacja bo zawodnik nawet w sprawnej kondycji wyciąga wyższa ocenę grajac 36 minut zamiast 48
włąśnie dlatego kiedyś rządziła "bunga" z bardzo duża rotacją np. 8 zawodników, dziś jakby rotacja nie jest potrzebna, ma być naskilowana piatka i to nawet bez zmian
dawno temu bardzo rzadko się zdarzało ze jakis zespół wygrywał wszystko jedną piątka, a przecież takie zespoły istaniały zawsze (szczególnie ze mielismy 50tys managerów)
dziś zdarza się regularnie wygrywanie wąskim skłądem, a więc kondycja mimo ze istotna to straciła na znaczeniu w porównaniu z innymi skilami, takimi jak bloki,zasięg rzutu itp.

From: darkonza

This Post:
00
312139.23 in reply to 312139.22
Date: 10/18/2021 13:50:52
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
832832
dla mnie obecne czasy oznaczaja wieksze znaczenie ogolnego buildu druzyny a nie pojedynczych graczy

zgoda z wyjątkiem zacytowanego fragmentu
kiedyś gdy trening był wolniejszy musiałeś decydowac co zawodnik powinien mieć a z czego trzeba zrezygnowac bo sie wytrenowac wszystkiego nie zdążyło, wiec sie rezygnowało a to z bloków, a to z zasięgu rzutu, kto nie chciał rezygnować miał zawodników ze skilami mniej pasujacymi do pozycji i przez to słabszymi mimo większej sumy umiejetnosci
teraz można wytrenowac po prostu wszystko, wiec nie zastanawiasz sie czego potrzebujesz na jakiej pozycji bardziej, a czego mniej, teraz po prostu robisz 5 dopchanych na maksa multiskilo-mutantów którzy potrafią wszystko, bez zastanawiania sie czy te JR się przyda czy nie
jedyne co ogranicza to pensja, ale ona zawsze ograniczała, natomiast nie musisz rozumieć ze na jakiejś pozycji lepiej miec wiecej wejscia pod kosztem zasięgu rzutów, nie.... teraz po prostu robisz i wejscia i zasięg rzutu
nie musisz sie też zastanawiać nad tym jak ustawić rotację, wstawiasz 5 ludzi umiejacych wszystko i graja po 48 minnut


Last edited by darkonza at 10/18/2021 13:54:10

From: darkonza

This Post:
00
312139.25 in reply to 312139.24
Date: 10/18/2021 14:16:16
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
832832
trening to duze wyzwanie i poswiecenie i w koncu bbcy zaczeli to dostrzegac ze trzeba na to postawic i ukrocic te granie dziadkami w top ligach
jest odwrotnie, przecież teraz można taniej kupić gotowych multiskilli niż wcześniej, kiedyś starego nawet grajka o SS = 140 trzeba było z 3-4 bańki płacić, teraz kupiłem SS=141 z niską pensją za 1,2mln
im szybszy trening tym łatwiej takim zespołom jak mój utrzymywac sie na powierzchni, bo przychody z biletów takie same, a multiskile coraz tańsze
u mnie problemy są z tego powodu ze wszystkie skile wydaja sie teraz tak samo wazne, albo po prostu nie kojarze które sa obecnie wazniejsze





Last edited by darkonza at 10/18/2021 14:16:33

From: Joker

This Post:
00
312139.27 in reply to 312139.25
Date: 10/18/2021 14:47:38
TOP TEN THUNDERS
II.3
Overall Posts Rated:
186186
Jest taniej bo kasa ucieka z BB. Koszty wzrosły znacznie przez różne czynniki za to przychody są na niezmiennym poziomie od początku gry... zawodnicy stają się lepsi a kosztują coraz mniej to chyba sygnał że coś jest nie tak... kiedy sklad mistrzowski kosztował 20-25 mln a zaraz za 10 mln będzie można zrobić ekipę na mistrza

Advertisement