BuzzerBeater Forums

BB Srbija > ABA League - Fantasy

ABA League - Fantasy

Set priority
Show messages by
This Post:
00
263090.20 in reply to 263090.18
Date: 10/09/2014 05:03:08
KK Losers
Prva Liga
Overall Posts Rated:
318318
Second Team:
DZASK United
Vidi se da smo veliki znalci, cim imamo po 3 tima. Mislim da cete se posle 5-6 kola svi sazaliti i predloziti da se meni boduje zbirni ucinak sva tri tima, mozda na taj nacin uspem da budem pretposlednji.
Da ste mi dozvolili da registrujem i cetvrti tim (http://i.imgur.com/3A4UFcn.png) , sad bih jos i pohvale dobijao.

This Post:
00
263090.21 in reply to 263090.20
Date: 10/09/2014 06:04:21
Overall Posts Rated:
590590
Dobar ti je ovaj sastav...Imam i ja još jednu ekipicu

TEAM: GAUČOSI
Total credit 393.55
Season score 293.70
Last round score 165.10
Unspent credit 18.47
Season ranking 839
Round ranking 267
Transfers left 3
Captain Player Club Purchase

Point Guards
Malcolm Ray Armstead Krka 14
Boris Omer Dallo Partizan NIS -1

Shooting Guards and Small Forwards
Suad Šehović Budućnost VOLI 7
Pavlin Ivanov Levski Sofija 18
Edo Murić Partizan NIS 29
Blaž Mahkovic Union Olimpija 20

Power Forwards and Centers
Nikola Jokić Mega Vizura 18
Robert Rikić Budućnost VOLI 5
Boban Marjanović zvezda Telekom 17
Nikola Milutinov Partizan NIS 14


Last edited by Zvone Kralj at 10/09/2014 06:08:49

This Post:
00
263090.22 in reply to 263090.21
Date: 10/09/2014 17:24:54
Overall Posts Rated:
3535
Zvone očekujem od tebe da napraviš i privatnu ligu za Evroligaški fantasy. Mogla je ova tema biti za oba fantasija. I mogao bi veći broj učesnika da se ubaci u ligu. Naravno sa jednim timom po korisniku. :)

This Post:
00
263090.23 in reply to 263090.22
Date: 10/09/2014 17:54:52
Overall Posts Rated:
590590
Bice uradjeno planirao sam da to uradim za vikend, da krenemo na vreme, posto je prva utakmica na programu vec 15. oktobra. Slazem se i sa brojem ekipa, jedna je taman. Ovde sam ja napravio gresku, mahinalno sam registrovao tri tima za ligu jer sam navikao na EL Fantasy gde je max tri tima po igracu. Naravno, EL Fantasy je dosta zahtevniji, pa ocekujem da jos neko uzme aktivno ucesce na temi, ovako ispada da nesto pametujem, a rezultati mi bas i ne daju pokrice za to ;)
E sad, sto se tice teme, da li ova ili nova da se otvara, da cujemo sta i ostali misle. Mene brine jedino sto postoji mogucnost da se sve zbrcka na jednom mestu, mada mi je u principu svejedno. A kada je broj ucesnika u pitanju, verujem da mozemo privuci vise ljudi ako se malo angazujemo

This Post:
00
263090.24 in reply to 263090.23
Date: 10/09/2014 18:31:00
Overall Posts Rated:
3535
Svi gresimo, nema pravila. :D I ja sam mislio da cu da pokidam na ABA fantaziju, ali sam se ocigledno malo preracunao. :)

This Post:
00
263090.25 in reply to 263090.24
Date: 10/09/2014 18:51:34
Overall Posts Rated:
590590
To sam i ja mislio pre par godina i isto sam prosao EL je mnogo zahtevniji Fantasy, mnogo vise ekipa, nevidjeno mnogo kombinacija, a treba izabrati samo deset igraca. Sad sam usao na spisak igraca, bar 50 bih stavio u svoj tim! Ceka nas paklen posao ;)

This Post:
00
263090.26 in reply to 263090.25
Date: 10/09/2014 18:53:17
Overall Posts Rated:
590590
Mozda ipak bolje da napravimo novu temu, verujem da ce biti dosta novih ucesnika za EL Fantasy, pa ce im biti zamorno da ulaze na temu gde je i Aba...

This Post:
00
263090.27 in reply to 263090.23
Date: 10/10/2014 02:00:51
GGakovo
Prva Liga
Overall Posts Rated:
104104
Bice uradjeno :) planirao sam da to uradim za vikend, da krenemo na vreme, posto je prva utakmica na programu vec 15. oktobra. Slazem se i sa brojem ekipa, jedna je taman. Ovde sam ja napravio gresku, mahinalno sam registrovao tri tima za ligu jer sam navikao na EL Fantasy gde je max tri tima po igracu. Naravno, EL Fantasy je dosta zahtevniji, pa ocekujem da jos neko uzme aktivno ucesce na temi, ovako ispada da nesto pametujem, a rezultati mi bas i ne daju pokrice za to ;)
E sad, sto se tice teme, da li ova ili nova da se otvara, da cujemo sta i ostali misle. Mene brine jedino sto postoji mogucnost da se sve zbrcka na jednom mestu, mada mi je u principu svejedno. A kada je broj ucesnika u pitanju, verujem da mozemo privuci vise ljudi ako se malo angazujemo :)

Al su našli dan kad da počnu :)
Slažem se da je 1 tim u privatnoj ligi najbolje rešenje, što se tiče broja ekipa u ELFC može max 15 od ove sezone, a prethodne je moglo neograničeno, neki su imali i par stotina ekipa :)
Definitivno otvori novu temu, pre svega zbog preglednostiali i preklapanja jer 2 tima učestvuju u oba takmičenja pa može doći do zbunjivanja kad se pomene neki igrač iz njih.
Što se tiče ponude igrača, po mom mišljenju nikad lošija, istina može se sastaviti lep tim i ima dosta podcenjenih igrača sa cenom ali su brate i preterali za neke igrače.
Pripreme su u toku, vrši se skauting svih timova možete očekivati neke predloge s moje strane ali da ostavimo to za temu kad se otvori.

This Post:
00
263090.28 in reply to 263090.27
Date: 10/10/2014 03:43:57
Overall Posts Rated:
590590
Odlično, odgovara mi da se još neko baci na skauting. U principu, forum bi trebao da nam služi za razmenu mišljenja i informacija. Ima brdo učesnika, ovako grupno možemo da ojačamo i da probamo da napadnemo pol poziciju

This Post:
00
263090.29 in reply to 263090.28
Date: 10/10/2014 06:59:32
Overall Posts Rated:
590590
Za vikend se igra treće kolo ABA. Nakon efikasnog prvog i nešto skromnijeg drugog, deluje da bi treće kolo moglo da donese dosta zanimljivih mečeva.

U subotu se igraju tri meča. Po meni, derbi kola igra se u Pioniru. Zvezda jeste favorit, ali Olimpija zaslužuje respekt svojim dosadašnjim igrama. Do sada su Marjanović i Mitrović bili sigurica većini fantazera, ali ovde treba upozoriti na dobru odbrambenu visoku liniju Ljubljančana, predvođenu Begićem. Očekujem da Vilijams, Blažič i konačno Dženkins odigraju važnu ulogu. Kod Olimpije je Marinović u sjajnoj formi, ali mi se čini da se on retko kada naigrao protiv Zvezde od kada je vodi Radonjić. Salin bi mogao da proradi, a pažnju obratiti na sjajnog Mahovića i Murića, koji je prošlo kolo podbacio.
Još jedan žestok meč se igra u subotu: Cedevita - Partizan. Jasno je da rane iz polufinala PO još uvek bole, ali teško da će Partizan uspeti da se revanšira za poraz. Očekujem tvrdu utakmicu, u kojoj bi Bilan sa jedne i Milutinov i Gagić sa druge strane mogli do solidnih indeksa. Ukoliko Ukić ne bude igrao, šanse Partizana rastu, ali u toj situaciji sam gotovo uveren da će Gordić ići na 15+ indeksa. Videćemo. Takođe, Babić ume da odigra dobro protiv Partizana. Zubčić i Mario Delaš su do sada ispod svog nivoa, možda bi mogli da se probude. Kod Partizana je Murić prva opcija. Teško da će doći do 30 indeksa ali vredi ga staviti u tim. Ne znam kako će se Luka snaći, a neki indeks bi mogli da donesu Tepić i Andrić.
Solnok dočekuje Igokeu koja ima dva poraza. Mislim da će konačno doći do pobede, ali ne nadajte se nekim spektakularnim indeksima. Možda neko i iskoči, ja verujem da će se Šćekić iskupiti za -7 protiv Budućnosti. Kod Solnoka, Vojvoda je standardna preporuka, a ako neko zna da li se Lorant vraća u tim, neka javi Brkić je odigrao sjajno prošlo kolo, Keler bi mogao da bude značajan. Kod igokee je jako teško pogoditi neke indekse. Znamo kako Vlada Jovanović vodi ekipu. Do sada su podbacili Jeremić i Jorović, dok je Džons pouzdan. Drenovac je u solidnoj formi. Mislim da će Bunić teško biti na nivou iz prošlog kola.
U nedelju program otvaraju Krka i Metalac. Krka nije toliko dobra pojedinačno, koliko su sjajan tim. Svako zna svoju ulogu i sve je podređeno pobedi. Armsted mora da bude svačiji izbor, nema dileme. Opet preporučujem Bukera, dok su Hukić i Rojc u dobroj formi. Kod Metalca nema nekih posebnih preporuka, do sada su bili skromni sa indeksima. I dalje verujem da će Ljubičić doći na svoj nivo uskoro.
Zadar dočekuje Levski na svom parketu, a tu su najopasniji. Kod domaćih je Sobin u dobroj formi, a indekse će doneti i Ivanov, Ramljak, Bošnjak i Florens. Gosti su još uvek mala nepoznanica, ali Hit i Pupović su igrači koji mogu da donesu indekse, dok bi mali Pavlin Ivanov opet mogao da iznenadi. Kod njega nema velikog rizika jer je jeftin, te ga svakako stavite u ekipu. Možda Zahariev.
Kod Budućnosti, moji pikovi su Šehović i Rejnolds, dok bi Planinić mogao da se probudi. Subotić je bio dobar prošlo kolo, dok se Šihi još uvek navikava na tim. Ipak, mogao bi da proradi. MZT je jako interesantna ekipa. Cincadze i Lučić su dobar izbor, Simonovski bi ponovo mogao da pogađa, dok je i Marinković do sada bio konstantan. Čeka se da Morović udje u sistem, a ovo gostovanje je idealna prilika da on i Cincadze uzmu stvari u svoje ruke. Razmislite. Cvetković će teško ponoviti partiju iz prošlog kola, ali vredi ga imati u timu jer mu raste cena.
Poslednji meč je Mega - Cibona, gde možemo da očekujemo i najviše indeksa. Bless je igrač koji ume da podbaci, ali on vredi rizika. Očekujem da Rozić i Siriščević odigraju efikasno. Lalić i Kuridža su svakako dobar izbor, jer nemaju pravu alternativu. Kod domaćih je obavezan dvojac Miljenović-Jokić, mada prednost ide izboru pleja, jer je Bless rupa. Marelja i Jaramaz su dobar izbor, Krstić se vraća u formu. Ja i dalje očekujem dosta od Nikolića.

Last edited by Zvone Kralj at 10/10/2014 07:03:30

This Post:
00
263090.30 in reply to 263090.29
Date: 10/10/2014 07:17:18
Overall Posts Rated:
590590
Šta mislite o sledećem sastavu:

Vilijams (kap.)
Armsted

Vojvoda
Simonovski
Hukić
Murić

Jokić
Gagić
Kuridža
Milutinov

I ostane mi skoro 15 kredita u šteku...

Ajmo neki predlog, da čujem!!!

Advertisement