Dzień 17 (Wtorek 9 Lipiec 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiKikol Team 107 -
chicago bulss 138Cracow Storm 77 -
Sparta Białobłoty 101miciowate 74 -
SPARTAKER 94AZS Magnuszew 103 - Hoopgods 92
PakaZHaka 53 -
Leszczymsy 75KS Węglówka 109 -
(Nie)Zwykli 124KS Zamostem 118 -
Szczecin Rydla Team 138Święcany Dziki 97 - Przemoc 84
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 138 : chicago bulss, Szczecin Rydla Team
Zbiórki : 64 : Sparta Białobłoty
Asysty : 40 : chicago bulss
Przechwyty : 10 : Sparta Białobłoty
Zablokowane rzuty : 11 : Święcany Dziki
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 50 : K. Pollock (Szczecin Rydla Team)
Zbiórki : 23 : T. Gogishvili (Sparta Białobłoty)
Asysty : 12 : P. Fuxiong (chicago bulss)
Przechwyty : 4 : D. Balić (Sparta Białobłoty)
Zablokowane rzuty : 5 : K. Mianowski (Święcany Dziki)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : K. Pollock (Szczecin Rydla Team) (50 Punkty, 5 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
Shooting Guard : P. Fuxiong (chicago bulss) (37 Punkty, 12 Zbiórki, 12 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Small Forward : C. Wielgus (AZS Magnuszew) (28 Punkty, 10 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Power Forward : R. Betts (KS Zamostem) (36 Punkty, 16 Zbiórki, 5 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Center : B. Jonkisz (KS Zamostem) (26 Punkty, 13 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
MVP kolejkiK. Pollock (Szczecin Rydla Team) (50 Punkty, 5 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
Najsłabszy występ kolejkiA. Gryczan (Święcany Dziki) (0 Punkty, 1 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)M. Castellarnau (AZS Magnuszew) (0 Punkty, 1 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -2
Triple-Double kolejkiP. Fuxiong (chicago bulss) (37 Punkty, 12 Zbiórki, 12 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Salatelli (chicago bulss) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : B. Młynarski (PakaZHaka), A. Parfenov (Hoopgods), J. Ferrer (Hoopgods), N. Grégoire (Szczecin Rydla Team), C. Gorse (Szczecin Rydla Team), V. Güntimur (Kikol Team) : 6 Faule
Iron man : J. Nagle (miciowate), M. Salatelli (chicago bulss), G. Schilirò (PakaZHaka), K. Kalsiszak (PakaZHaka), N. Grosso (Leszczymsy), A. Bryłka (SPARTAKER), M. Mędrala (AZS Magnuszew), M. Vigani (KS Węglówka), J. Blasco (KS Węglówka) : 48 Minuty
Snajper : K. Pollock (Szczecin Rydla Team) : 9 3 punkty
Najlepszy zawodnik : D. Lilliu (chicago bulss) : Ocena : 19.0
Najsłabszy zawodnik : J. Escofet (chicago bulss), B. Jędrusik (Cracow Storm), S. Añón (KS Zamostem), J. Constable (KS Zamostem) : Ocena : 6.0