Dzień 8 (Wtorek 26 Maj 2015) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiR.K.S. Huwdu 117 - Pronout Jasło 92
Piggy Team 104 - OSKF Orzeł Sidzina 62
ThunderRW 63 -
LeMarvellous King James 114ZBW Diavoli 76 -
Raszkowianka 100KD_THUNDER 48 -
Puławy Witchers 99Tha Alumni Bats 70 -
Westbrook#0 106Hipopotamy Ninja 67 -
jerzyki 100Metro Iganie Team 114 - Elementrix 73
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 117 : R.K.S. Huwdu
Zbiórki : 61 : Raszkowianka, Metro Iganie Team, Westbrook#0
Asysty : 35 : LeMarvellous King James
Przechwyty : 15 : Puławy Witchers
Zablokowane rzuty : 13 : Metro Iganie Team
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 30 : F. Raszkowski (Elementrix)
Zbiórki : 22 : A. Tomkuliak (Puławy Witchers)
Asysty : 13 : J. Borzyszkowski (Pronout Jasło)
Przechwyty : 7 : W. Mroczko (ZBW Diavoli)
Zablokowane rzuty : 4 : F. Petrilli (Raszkowianka), L. Ceglarski (Metro Iganie Team)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : S. Hamdan (Westbrook#0) (25 Punkty, 6 Zbiórki, 8 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Shooting Guard : P. Golecki (Metro Iganie Team) (29 Punkty, 6 Zbiórki, 9 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Small Forward : E. Kramarczyk (Piggy Team) (24 Punkty, 10 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Power Forward : T. Koper (LeMarvellous King James) (13 Punkty, 14 Zbiórki, 11 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), K. Brzezina (Metro Iganie Team) (22 Punkty, 20 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Center : A. Tomkuliak (Puławy Witchers) (12 Punkty, 22 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
MVP kolejkiA. Tomkuliak (Puławy Witchers) (12 Punkty, 22 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Najsłabszy występ kolejkiA. Kurdel (KD_THUNDER) (2 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -9
Triple-Double kolejkiT. Koper (LeMarvellous King James) (13 Punkty, 14 Zbiórki, 11 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : J. Tatoń (Hipopotamy Ninja) : 8 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : I. Fijas (jerzyki), F. Żmudziński (Metro Iganie Team), S. Lazić (OSKF Orzeł Sidzina), J. Maldonado (OSKF Orzeł Sidzina) : 6 Faule
Iron man : N. Margiolis (ZBW Diavoli), W. Hryszko (ZBW Diavoli), W. Mroczko (ZBW Diavoli), A. Tomkuliak (Puławy Witchers), A. Mocciolo (Puławy Witchers), C. Ropel (Puławy Witchers), E. Kramarczyk (Piggy Team), Ł. Dybciak (LeMarvellous King James), A. Manowski (Pronout Jasło), J. Nicomedes (Pronout Jasło), Z. Żuromski (Pronout Jasło), J. Borzyszkowski (Pronout Jasło), Y. Kavazis (ThunderRW), C. Delalleau (ThunderRW), C. Karayiannidis (ThunderRW), J. Ungo (Metro Iganie Team), J. Paillao (KD_THUNDER), S. Tecław (Hipopotamy Ninja), M. Perłowski (Hipopotamy Ninja), B. Czupryn (Elementrix), R. Latosek (Elementrix), J. Urzáiz Castro (Elementrix), F. Raszkowski (Elementrix), F. Doroż (Elementrix) : 48 Minuty
Snajper : A. Saltiris (LeMarvellous King James), E. Kielbasa (R.K.S. Huwdu), P. Golecki (Metro Iganie Team), S. Hamdan (Westbrook#0) : 4 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Paderes (Piggy Team) : Ocena : 15.0
Najsłabszy zawodnik : F. Banaczek (jerzyki), K. Mądrak (jerzyki), S. Taib (ThunderRW), A. Trząski (ThunderRW), M. Mickiewicz (ThunderRW), Z. Smykulec (ThunderRW), B. Głowacki (ThunderRW), G. Arlecchini (OSKF Orzeł Sidzina), B. Kucal (KD_THUNDER), P. Chejzdral (Hipopotamy Ninja), G. Baldyga (Hipopotamy Ninja), F. Felkner