BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 58

Sezona 58

Set priority
Show messages by
This Post:
00
315853.6 in reply to 315853.5
Date: 10/25/2022 12:39:01 PM
Overall Posts Rated:
202202
Jah nič, to je to. Tekma generacije izgubljena, kar pomeni popolni rebuild, saj bo ekipa preprosto predraga. Kakorkoli jo obrnem, ne morem obdržati jedra ekipe.

Preprosto je šlo v najpomembnejšem trenutku, za kar smo delali več sezon, vse po zlu: moja aktivnost je v zadnjih tednih močno upadla, kar se je poznalo predvsem na pripravljenosti igralcev. To smo sicer pred tekmo z Lenartom poskušali ublažiti in do neke mere tudi smo, vendar "plastično" se ne da, ne tu ne nikjer.

Odigrali smo odličen prvi polčas, potem pa kot da nismo našli več odgovora - ne verjamem, da zaradi utrujenosti, pravzaprav ne vem, kaj točno je šlo narobe. Boljša taktična priprava bi tu bila zelo dobrodošla, a kot pravim - preprosto trenutno ni resnega časa.

Žal se nam je večsezonski projekt s tem porazom podrl in ga bo treba prenoviti.

This Post:
00
315853.7 in reply to 315853.6
Date: 10/26/2022 4:49:18 AM
Overall Posts Rated:
122122
Škoda.
Že pri igralcih ki si jih dal na trg se vidi, da je odlično sestavljena ekipa.

Če temu dodamo še igralce ki ti ostanejo, si imel definitivno ekipo za prvo ligo. Jaz sem v prvi ligi s precej slabšo ekipo prišel tudi v končnico...

Svetla točka (zame) je, da se malo sprosti naša stran lige, če Lenart napreduje v ligo višje, ti pa vsaj nekoliko razprodaš. Mi je pa res žal, da ti ni uspelo, ker imaš balansirano ekipo, nosilci niso dragi in ni razloga da ne bi mogel obstati v prvi ligi precej časa.

Izgleda pa, da bodo Sunsi nesli naslov prvaka, nosilci so namreč na torkovi tekmi nadigrali nasprotnika s +37.