BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
171604.738 in reply to 171604.736
Date: 04/09/2011 04:28:04
The Soulcrashers
IV.29
Overall Posts Rated:
12101210
No i po co znowu zaczynasz? Przez chwilę było trochę spokoju a teraz zaczęło Ci się nudzić i od nowa? Pojawiasz się tylko po to, żeby napisać coś negatywnego, złośliwego, do czegoś się przyczepić lub wbić szpileczkę. Jak masz znowu robić syf na forum w wątkach kadrowych to lepiej nie pisz nic.
Skoro wszyscy zapomnieli, to wyszło na to, że tamte zaczepki były niepotrzebne, a mój przegląd to był tylko pretekst do napinki.



szkoda po prostu słów..

analizator wypowiedzi Ci się zaciął - wciąż i wciąż jedną interpretacje wskazuje:)

hmm masz chyba jednak jakieś problemy ze sobą..

Last edited by Astarotte at 04/09/2011 04:32:07

This Post:
22
171604.739 in reply to 171604.738
Date: 04/09/2011 06:03:40
Overall Posts Rated:
12061206
Nie, to Ty masz ze sobą.
Plujesz jadem od początku kadencji i robisz syf w każdym wątku kadrowym gdy tylko się pojawiasz. Nawet gdy odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo z mocną Litwą, to i tak nie pasowało Ci, że zużyliśmy więcej entuzjazmu.
Przejrzyj wszystkie swoje wpisy w wątkach kadrowych od początku kadencji - w każdym na coś narzekasz, do czegoś się przyczepiasz, piszesz złośliwości, zaczepki lub inne durnoty - ogólnie ZAWSZE negatywnie. A potem przejrzyj moje - znajdziesz wiele interesujących informacji, poradników, nigdy nie było tak dużo nowych i merytorycznych rzeczy.
Wyniki też nie są najgorsze.
Jednak Tobie wszystko zawsze nie pasuje. Robisz syf a potem narzekasz, że jest syf.
Napisałem w ostatnim czasie kilkadziesiąt ciekawych i cennych postów w tym wątku - jak trenować zawodników, jak losować z draftu, itd. Jednak dla Ciebie to jest nic, i tak znalazłeś jedno zdanie, do którego się przyczepiłeś.
Czy do Ciebie nie dociera, że swoją postawą psujesz to forum i szkodzisz społeczności? Zniechęcasz ludzi do uczestniczenia w tym forum, bo ludzie nie chcą uczestniczyć w forum, gdzie widzą same negatywne posty. Ludzie są tu dla przyjemności.
Weźże się w końcu ogarnij, wybory już się dawno skończyły.

This Post:
44
171604.740 in reply to 171604.739
Date: 04/09/2011 06:55:45
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40174017
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Przypominasz mi trochę Arboledę;-) Mierzejewski po wczorajszym meczu Polonii z Lechem powiedział:
- Arboleda to dobry obrońca, ale nikt go w Polsce nie lubi. Kopie, prowokuje, a gdy sam jest faulowany, robi teatrzyk

Mam wrażenie, że z Tobą jest podobnie w BB;-) Jesteś dobrym menadżerem ale...:D

This Post:
22
171604.741 in reply to 171604.740
Date: 04/09/2011 07:03:39
Overall Posts Rated:
12061206
77% lubi, podczas wyborów też najwięcej mnie polubiło. tylko kilku sfrustrowanych trolli jak ty i asta pluje jadem na forum. a normalnych użytkowników, którzy w BB są dla przyjemności a nie dla wojenek, zniechęcacie do korzystania z tego forum. ludzie mają dość twoich chamskich i wulgarnych odzywek. szkodzicie polskiej kadrze i polskiej społeczności.
http://kozlik4noofense.clod5.com/

Last edited by B.B.King at 04/09/2011 07:05:22

This Post:
33
171604.742 in reply to 171604.739
Date: 04/09/2011 07:04:39
The Soulcrashers
IV.29
Overall Posts Rated:
12101210
Nie, to Ty masz ze sobą.
Plujesz jadem od początku kadencji i robisz syf w każdym wątku kadrowym gdy tylko się pojawiasz. Nawet gdy odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo z mocną Litwą, to i tak nie pasowało Ci, że zużyliśmy więcej entuzjazmu.
Przejrzyj wszystkie swoje wpisy w wątkach kadrowych od początku kadencji - w każdym na coś narzekasz, do czegoś się przyczepiasz, piszesz złośliwości, zaczepki lub inne durnoty - ogólnie ZAWSZE negatywnie. A potem przejrzyj moje - znajdziesz wiele interesujących informacji, poradników, nigdy nie było tak dużo nowych i merytorycznych rzeczy.
Wyniki też nie są najgorsze.
Jednak Tobie wszystko zawsze nie pasuje. Robisz syf a potem narzekasz, że jest syf.
Napisałem w ostatnim czasie kilkadziesiąt ciekawych i cennych postów w tym wątku - jak trenować zawodników, jak losować z draftu, itd. Jednak dla Ciebie to jest nic, i tak znalazłeś jedno zdanie, do którego się przyczepiłeś.
Czy do Ciebie nie dociera, że swoją postawą psujesz to forum i szkodzisz społeczności? Zniechęcasz ludzi do uczestniczenia w tym forum, bo ludzie nie chcą uczestniczyć w forum, gdzie widzą same negatywne posty. Ludzie są tu dla przyjemności.
Weźże się w końcu ogarnij, wybory już się dawno skończyły.


specjalnie dla Ciebie misiaczku po powiedzmy 5 ostatnich moich wpisów.
O panie srólu już robię podsumowanie zgodnie z życzeniem:
obecny wątek:

(171604.710)
(171604.651)
(171604.649)
(171604.647)
(171604.642)
(171604.641)
(171604.638)
(171604.588)

a może to to? (71604.584) myślę, że w chęci wywołania dyskusji z pewnymi znawcami tematu odwróconych jest zapewne atakiem na biednego selekcjonera

no kurcze wklejam i wklejam i nie widzę syfu..ale musi coś do cholery być za zakrętem :)
no i to robienie syfu na bank jest tutaj mocno zarysowane..cała właściwie wypowiedź to właśnie syf i atak na Ciebie (jakbym nie miał nic lepszego do roboty jak tracenie więcej czasu niż trzeba w temacie kolesi z rozchwianym pojmowaniem samych siebie) :): (171604.735)
ciekawe jakie niesie to przesłanie..no bo Twój wpis :
Klikam na zawodnika - prawie 22 lata (za bodajże 2 tygodnie wylot z U21) i pensja 5k (13287142). A u nas tyle wrzasku było, że NT sprawdza zawodników z pensją 30k ;-)


jako pierwszy od dawien dawna (poprzedni również był Twój w temacie syfu) pierwszym, poruszającym sytuację, o której praktycznie wszyscy (oprócz Ciebie) zapomnieli lub nie chcą (znów o Boże oprócz Ciebie) już o tym gadać.

czekaj zerknijmy na wspomniane wątki meczowe i moje wypowiedzi :

Litwa:
(178513.51)
(178513.17) - to mnie rozśmieszyło..to pewnie jest ten syf :) - najmocniej Cię przepraszam, że wyraziłem swoje zdanie w temacie nastawienia z jakim graliśmy. Syf nad syfy :) to się już nie powtórzy, bo w końcu po takim ataku na forum jeszcze się nam nie pozbierasz i - o trwogo - kadra będzie bez B.B Kinga:) ;) hahaha

Estonia: nie odzywałem się..mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłem. :)

Turcja: znów cisza...hmmm opuszczam się w realizacji swojego życiowego celu jakim jest atak na Bernadetę (czasem - bez urazy dla kobiet - ale właśnie anonimowość internetu pozwala mi sądzić, że rozmawiam z kobietą - inteligentną bardzo ale z argumentacją na poziomie przysłowiowego: nie bo nie) :)

potem długo długo nic..

i jest upragnione wypowiedź z meczu z Hiszpanią
(174666.54) sam nie wiem jak możesz z tym żyć - no cholerny świat jak mogłem Cię tak urazić. Sorki :D
(174666.65) - co wpis to większa obraza:)
(174666.113) - tu mocno się na Tobie wyżyłem..syf po prostu :)
itd.




This Post:
00
171604.743 in reply to 171604.742
Date: 04/09/2011 07:04:59
The Soulcrashers
IV.29
Overall Posts Rated:
12101210

reasumując..skąd mój wpis o tym, byś się wziął w garść? Bo pisząc takie cuda :
Przejrzyj wszystkie swoje wpisy w wątkach kadrowych od początku kadencji - w każdym na coś narzekasz, do czegoś się przyczepiasz, piszesz złośliwości, zaczepki lub inne durnoty - ogólnie ZAWSZE negatywnie.


trudno mi stwierdzić coś innego w Twoim przypadku i przytoczonych powyżej wszystkich moich wypowiedziach od meczu z Hiszpanią - więcej nie chce mi się szukać Chociaż mam świadomość, że początek kadencji nie był dobry dla forum to od kiedy postanowiłem, nie wpływać na atmosferę forum w sposób negatywny, nie powinieneś mieć nic do zarzucenia w kwestii moich wpisów..a Ty jedna skądś takie zarzuty wyciągasz..ach ta wyobraźnia :)

This Post:
00
171604.744 in reply to 171604.743
Date: 04/09/2011 07:17:49
The Soulcrashers
IV.29
Overall Posts Rated:
12101210
a teraz Misiu weźmy się zgodnie z życzeniem:
Jednak dla Ciebie to jest nic, i tak znalazłeś jedno zdanie, do którego się przyczepiłeś.


no ale chociaż było..a odpowiedź nie była jakaś straszliwa. Za to Twoje wypowiedzi z tym związane są super i bez skazy. Wiesz, że jesteś jedyną osobą, która jeszcze wspomina utarczki z początku kadencji? Nikt od dawna o tym nie pisze, tylko Ty.
Patrz wielokrotne aluzje do właśnie "lamentu" powoływania graczy, lub chociaż wyników wyborów
przykład to właśnie wypowiedź dotycząca owego "lamentu"
lub chociaż ostatnie Twoje cudo :
77% lubi, podczas wyborów też najwięcej mnie polubiło. tylko kilku sfrustrowanych trolli jak ty i asta pluje jadem na forum. a normalnych użytkowników, którzy w BB są dla przyjemności a nie dla wojenek, zniechęcacie do korzystania z tego forum. ludzie mają dość twoich chamskich i wulgarnych odzywek. szkodzicie polskiej kadrze i polskiej społeczności.
(http://kozlik4noofense.clod5.com/)


przyjąłem do wiadomości Twe słowa i już zmykam grzecznie stać w kącie...

moja droga nieomylna Bernadetto - weź troszkę na wstrzymanie i zauważ, że moje wpisy to odpowiedzi na Twoje..niech chociaż kolejność robienia syfu na forum będzie zachowana.

This Post:
00
171604.745 in reply to 171604.742
Date: 04/09/2011 07:21:21
Overall Posts Rated:
12061206
Chcesz wyliczankę? To od początku.
Posty można podzielić na negatywne, neutralne i pozytywne.
(171604.24) - post negatywny (słynne przypieprzanie się o powołania) - oczywiście nie widzisz nic złego w przypieprzaniu. Ale jak ja piszę o powołaniach Hiszpanii lub Chile to już ci nie pasuje. W powołaniach nie było nic złego i nie łamało to regulaminu. Kwestia powołań to był po prostu tylko pretekst, żeby się poprzypieprzać.
(171604.69) - kontynuacja
(171604.79) - post negatywny
(171604.82) - drążenie
(171604.85) - głupi uśmieszek wyśmiewający to, że staram równać do mistrzów świata.
(171604.90) - dalsze drążenie tego bezsensownego tematu, byleby tylko podtrzymać napinkę.
(171604.177) - kolejne insynuacje, że powoływałem zawodników dla prywaty.
(171604.183) - kontynuacja.
(171604.188) - post zaczynał się niby fajnie, ale jednak zaakcentowałeś swoje obawy. Mimo że nic nie zrobione to dalej ta sama śpiewka. I tak od początku.
Ehh, nawet nie chce mi się przez to wszystko przebijać.
Jak są jakieś posty neutralne, to jest to offtop od tematu reprezentacji.
Zrobiłeś także syf w pierwszych wątkach meczowych - że nie wystawiłem ocen zawodnikom po meczu. I choć zrobiłem sto innych rzeczy, to i tak dla ciebie cała kadencja na straty, bo nie zrobiłem ocen.
A ostatnio nie pasowało ci, że użyłem większego ptata na Litwę. Robisz syf.

Spróbuj czasem popatrzeć pozytywnie. Wyniki nie są najgorsze (w 3 tygodnie Polska NT wygrała tyle samo spotkań na ME, co przez 3 ostatnie kadencje (ponad 2 lata kalendarzowe). Są bardzo ciekawe informacje o kadrach, z których można się wiele nauczyć (o reprezentacjach oraz BB). Przeprowadzonych jest wiele projektów, które polepszają stan kadr, wiedzę o nich, wiedzę userów o BB. Kalkulatory, opracowania, baza danych, sprawozdania, eksperymenty.

Ale tobie to przeszkadza i robisz syf, bo twój wulgarny kumpel przegrał wybory. A potem narzekasz, że jest syf na forum.

This Post:
00
171604.746 in reply to 171604.745
Date: 04/09/2011 07:23:42
The Soulcrashers
IV.29
Overall Posts Rated:
12101210

ale to co wkleiłeś to prehistoria, której się nie pwypieram

pokaż coś młodszego...no dalej :)

ed aż sobie zacytuje bo jeszcze zmienisz:)



Chcesz wyliczankę? To od początku.
Posty można podzielić na negatywne, neutralne i pozytywne.
(171604.24) - post negatywny (słynne przypieprzanie się o powołania) - oczywiście nie widzisz nic złego w przypieprzaniu. Ale jak ja piszę o powołaniach Hiszpanii lub Chile to już ci nie pasuje. W powołaniach nie było nic złego i nie łamało to regulaminu. Kwestia powołań to był po prostu tylko pretekst, żeby się poprzypieprzać.
(171604.69) - kontynuacja
(171604.79) - post negatywny
(171604.82) - drążenie
(171604.85) - głupi uśmieszek wyśmiewający to, że staram równać do mistrzów świata.
(171604.90) - dalsze drążenie tego bezsensownego tematu, byleby tylko podtrzymać napinkę.
(171604.177) - kolejne insynuacje, że powoływałem zawodników dla prywaty.
(171604.183) - kontynuacja.


czytaj ze zrozumieniem...pisze przecież, że początek nie był dobry co nie??

(171604.188) - post zaczynał się niby fajnie, ale jednak zaakcentowałeś swoje obawy. Mimo że nic nie zrobione to dalej ta sama śpiewka. I tak od początku.


aż wkleję treść tego wpisu..może jak przeczytam tutaj to będzie miał gorszy wydźwięk
"jak już pisałem :) trzymam kciuki za kadrę..mam nadzieję, że moje obawy co potem są na wyrost :D"
nie..wciąż to nie brzmi tak źle jak myślałem :)


Ehh, nawet nie chce mi się przez to wszystko przebijać.
Jak są jakieś posty neutralne, to jest to offtop od tematu reprezentacji.

zrobiłem to za Ciebie w jednej z moich powyższych wypowiedzi:)


Zrobiłeś także syf w pierwszych wątkach meczowych - że nie wystawiłem ocen zawodnikom po meczu. I choć zrobiłem sto innych rzeczy, to i tak dla ciebie cała kadencja na straty, bo nie zrobiłem ocen.

dowolność interpretacji..wciąż będę twierdził, że podsumowanie występów naszych kadrowiczów wpływa dobrze na atmosferę i zainteresowanie kadrą - nie pasi? nie rób!

A ostatnio nie pasowało ci, że użyłem większego ptata na Litwę. Robisz syf.

ten wpis? :
"dobrze poszło chociaż ten ptak mógłby być lepszy

tak czy siak idzie dobrze (jeśli chodzi o wygląd zakładki wyniki)
ciekawe jak to się skończy"

to dopiero masakra dla Ciebie:)

Spróbuj czasem popatrzeć pozytywnie. Wyniki nie są najgorsze (w 3 tygodnie Polska NT wygrała tyle samo spotkań na ME, co przez 3 ostatnie kadencje (ponad 2 lata kalendarzowe). Są bardzo ciekawe informacje o kadrach, z których można się wiele nauczyć (o reprezentacjach oraz BB). Przeprowadzonych jest wiele projektów, które polepszają stan kadr, wiedzę o nich, wiedzę userów o BB. Kalkulatory, opracowania, baza danych, sprawozdania, eksperymenty.


oczywiście, że patrzę dlatego nie wspominam o początku kadencji (tylko znów Ty to robisz bo jak widzę brak aktualnych argumentów)
uważa, że dobrze idzie gra, dobrze idzie rozwijanie kadry w kierunkach jakie nie były wcześniej rozwijane (informacje dla nowych użytkowników - jak i starych - bardzo przydatne)


Ale tobie to przeszkadza i robisz syf, bo twój wulgarny kumpel przegrał wybory. A potem narzekasz, że jest syf na forum.
jesteś jedyną osobą - nawet ja tak nie myślę - że tu wciąż chodzi o jakiegoś kumpla.

Kozlik sorki - bo to chyba o Ciebie chodzi - ani mnie grzejesz ani ziębisz :) nawet na Ciebie nie głosowałem :) ale w jakiś toksyczny sposób selekcjoner nas związał conajmniej braterstwem krwi..cholera przeprowadź się do mnie? ;)


Last edited by Astarotte at 04/09/2011 07:33:14

This Post:
00
171604.747 in reply to 171604.742
Date: 04/09/2011 07:25:00
Overall Posts Rated:
12061206
.hmmm opuszczam się w realizacji swojego życiowego celu jakim jest atak na Bernadetę (czasem - bez urazy dla kobiet - ale właśnie anonimowość internetu pozwala mi sądzić, że rozmawiam z kobietą - inteligentną bardzo ale z argumentacją na poziomie przysłowiowego: nie bo nie) :)

Jasne, w twoich postach nie ma nic negatywnego, żadnych personalnych wycieczek. Sama merytoryka. Brawo. Robisz z tego forum onet.

This Post:
00
171604.748 in reply to 171604.744
Date: 04/09/2011 07:30:21
Overall Posts Rated:
12061206
Patrz wielokrotne aluzje do właśnie "lamentu" powoływania graczy, lub chociaż wyników wyborów

Tamte ataki o powołania były durnowate. A nie było przeprosin, więc sprawa nie jest zamknięta - po prostu zrobiliście syf a potem się wycofaliście, ale smród został. Natomiast jeśli ja napiszę jakiś argument potwierdzający, że należy robić przeglądy, to już jestem niedobry i od razu mi to wypominasz. Po sezonie nowy przegląd będzie a inni użytkownicy mają prawo wiedzieć, że inne kraje też takie przeglądy robią.
moja droga nieomylna Bernadetto

No tak, ja myślałem, że ty mnie atakujesz a to jednak kogoś innego...

moja droga nieomylna Bernadetto - weź troszkę na wstrzymanie i zauważ, że moje wpisy to odpowiedzi na Twoje..niech chociaż kolejność robienia syfu na forum będzie zachowana.
nie, to ty zacząłeś. postem, na którego odpowiedziałem.

Advertisement