BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Sztuker
This Post:
44
300750.3 in reply to 300750.2
Date: 08/16/2019 13:56:55
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Wow, taki Kandydat do objęcia sterów Polskiej Reprezentacji... nieźle!

Skoro tak, to pora żebym przedstawił siebie jako Kandydata na reelekcję, chociaż pewnie wielu z Was mnie kojarzy...


Po krótce - gram w BB od końca 10. sezonu, czyli licząc na czas rzeczywisty około 10 lat. W tym czasie udało mi się dostać do PLK i tam utknąć na jakiś czas - teraz będę występował na najwyższym poziomie w Polsce już dwudziesty sezon. Przez ten aktywny czas w BB z największych sukcesów mógłbym wymienić 3x Finał PP - ale z drugiej strony żadnego poważnego trofeum w Polsce nie udało mi się wygrać z różnych powodów. Co za tym idzie, jedynym moim występem na międzynarodowych arenach jest zeszłosezonowa walka w Pucharze Pocieszenia, która zakończyła się katastrofą w meczu z Izraelem. Podsumowując - jeszcze czekam na swój pierwszy sukces w tej grze

Przez ostatnie kilka sezonów byłem (i w sumie nadal jestem) Skautem NT - prowadzę młodzież w wieku 22-25 lat, a także tych starszych z racji przejęcia Kadry od Carismy w połowie kadencji. Z najciekawszych zawodników jakich prowadziłem mogę wymienić Ciesielczuka, Krosmana, Listkowskiego, Małyszkę... i wielu innych (z góry przepraszam, że kogoś pominąłem) - ale moja zasługa jest niewielka, ogrom pracy wykonali ich fenomenalni Właściciele, którzy nie kręcili nosem na ciężkie treningi dla swoich pociech. Duży szacunek!
Wierzę, że kolejni Kadrowicze z roczników, którymi się zajmowałem są w drodze i nie zostawiłem po sobie spalonej ziemi. Efekty wszyscy ocenimy w najbliższych sezonach.

Najbardziej w BB fascynuje mnie trening i pewnie dzięki temu dalej gram w tę grę - inaczej pewnie już dawno bym zrezygnował. Udało mi się zrobić (nie od podstaw) jednego Kadrowicza NT, który był... Francuzem. Inni prowadzeni przeze mnie osobiście zawodnicy byli gdzieś blisko Kadr swoich krajów, jednakże często decydował potencjał o tym, że nie dotarli do składu Kadr Narodowych. Jednakże nawet z potencjalnie niskich potencjałów (masło maślane) udawało mi się wyciskać maxa i zawsze staram się to robić z przyszłymi Kadrowiczami, oczywiście za zgodą i po konsultacjach z Właścicielami ;)
Pewnie zadajecie sobie pytanie: dlaczego skoro gość jest tak zajarany treningiem nigdy nie wytrenował żadnego polskiego Kadrowicza? Decydowała o tym albo cena zakupu zawodnika albo Draft - obecnie trenuję dwóch Polaków, ale raczej nie dadzą rady trafić do Reprezentacji.

Jeśli chodzi o czas na Reprezentację - tak jak wcześniej gdzieś wspominałem na forum, nie będę miał go dużo, aczkolwiek uważam, że wystarczająco tyle, żeby sobie ze wszystkim poradzić. Dodatkowo chciałbym, żeby dalej pomagali mi: Campos, Szewaa i Szerszeń Robert. Ponadto, dobrze by było jakby ktoś chciał zostać skautem - chociaż 22 i 23-latków, na pewno ułatwiłoby mi to zadanie prowadzenia Kadry. Otoczka wokół Kadry wyglądała by podobnie jak w zeszłym sezonie - jeśli macie jakieś pomysły to dajcie znać, a nuż mi się spodoba

Podsumowując - głosując na mnie nie macie gwarancji wygranych, lecz gwarancję zaangażowania i próby wyciśnięcia co się da. Kontrkandydat jest bardzo mocny, ale cieszy mnie różnorodność - jest w kim wybierać


PS. @Sahand - good luck!

OG.
Message deleted