Dzień 8 (Wtorek 17 Grudzień 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiKS Nałęczów 104 -
Czarni Nakło 111Siekierki Coal Burners 23 -
Znicz Staszica AZS Gorzów 134Gdzie Jest Szczepan 60 -
Latające Kurczaki 97BOSTON CATS 111 - Air Ball Team 51
Olympique Przemysl 105 - zblewo 96
Stalówka 1938 77 -
Hicksons 95Mordoklapy 84 -
Westsiders 103J23 Club 114 - Fire Emperor 90
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 134 : Znicz Staszica AZS Gorzów
Zbiórki : 68 : BOSTON CATS
Asysty : 38 : Znicz Staszica AZS Gorzów
Przechwyty : 16 : Znicz Staszica AZS Gorzów
Zablokowane rzuty : 15 : Znicz Staszica AZS Gorzów
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 43 : W. Wade (Czarni Nakło)
Zbiórki : 24 : J. Chamski (Hicksons)
Asysty : 12 : T. Sandvik (Znicz Staszica AZS Gorzów)
Przechwyty : 5 : B. Bion (Znicz Staszica AZS Gorzów)
Zablokowane rzuty : 4 : T. Sandvik (Znicz Staszica AZS Gorzów), B. Dziekański (Znicz Staszica AZS Gorzów), E. Thomas (Czarni Nakło), E. Gazmuri (Westsiders), M. Stoian (BOSTON CATS), L. Eibner (Hicksons)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : W. Wade (Czarni Nakło) (43 Punkty, 8 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Shooting Guard : B. Bion (Znicz Staszica AZS Gorzów) (36 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 5 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 51
Small Forward : H. Stapley (Olympique Przemysl) (20 Punkty, 13 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Power Forward : T. Sandvik (Znicz Staszica AZS Gorzów) (20 Punkty, 15 Zbiórki, 12 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
Center : E. Gazmuri (Westsiders) (36 Punkty, 19 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
MVP kolejkiE. Gazmuri (Westsiders) (36 Punkty, 19 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
Najsłabszy występ kolejkiŁ. Czarniecki (Siekierki Coal Burners) (9 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -18
Triple-Double kolejkiT. Sandvik (Znicz Staszica AZS Gorzów) (20 Punkty, 15 Zbiórki, 12 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : Ł. Czarniecki (Siekierki Coal Burners) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : P. Brachmański (KS Nałęczów), S. Warchlewski (Siekierki Coal Burners), A. Preux (Stalówka 1938) : 6 Faule
Iron man : U. Chruściel (KS Nałęczów), J. Delplace (Czarni Nakło) : 53 Minuty
Snajper : W. Wade (Czarni Nakło) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : E. Gazmuri (Westsiders), M. Stoian (BOSTON CATS) : Ocena : 17.5
Najsłabszy zawodnik : S. Warchlewski (Siekierki Coal Burners), B. Daley (Siekierki Coal Burners) : Ocena : 1.0