BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Skazany na sukces sezon 52

[NT] Skazany na sukces sezon 52

Set priority
Show messages by
From: Krzychu
This Post:
55
307705.1
Date: 12/24/2020 06:34:54
KK Falcons
III.9
Overall Posts Rated:
701701
Witam w kolejnym sezonie kadrowym. W tym roku zmierzymy się z przeciwnikami uczestnicząc w Pucharze Pocieszenia
Krótkie przypomnienie według instrukcji gry:
Zespoły narodowe, którym nie udaje się zakwalifikować do Mistrzostw Świata, biorą udział w Pucharze Pocieszenia. Turniej ten składa się z dwóch faz - rundy "każdy z każdym" oraz fazy "pucharowej". W pierwszej rundzie każdy zespół rozgrywa 8 spotkań. Te drużyny, które zostały wyeliminowane podczas Kwalifikacji Drugiej Szansy zaczynają Puchar Pocieszenia z bilansem 0-2, i grają tylko 6 spotkań. Po zakończeniu pierwszej fazy najlepsze 32 drużyny są rozstawiane w formie drabinki pucharowej i grają po jednym meczu, którego przegrany zostaje wyeliminowany z Pucharu. Zespół który z danej strefy kontynentalnej dojdzie najdalej, będzie w następnym sezonie gospodarzem Mistrzostw Kontynentalnych.

Widzicie więc, że zgodnie z tytułem tego wątku - by wrócić do gry w elicie musimy wygrywać mecz za meczem. Nagrodą, jeśli o takiej w tym przypadku można mówić jest granie jako gospodarz w kolejnych mistrzostwach Europy.

Jak oceniam nasze szanse?
Jestem przekonany, że jeżeli nie popełnię rażących błedów przy wyborze taktyk to jesteśmy w stanie wygrać.

Dokonałem już powołań, starałem się dobrać graczy pod taktyki zarówno obwodowe jak i podoszowe. Myślę, że na każdej pozycji znajdują się gracze obecnie najlepsi.

Jeśli chodzi o obiecane zestawienie roczników, postaram się by trafiło na forum po świętach.
Korzystając równiez z okazji chcaiłbym wszystkim życzyć Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, Bogatego Mikołaja oraz by udało się spędzić te święta w gronie najbliższych.

Chciałbym również zaznaczyć, że niezależnie od wyniku tego sezonu nie będę podsycał niechęci do mojej osoby i nie zamierzam kandydować w następnych wyborach.

Poll:  Czy wygramy Puchar Pocieszenia?
Response Votes Result

Tak 8
42.1% 42.1% 42.1%
42.1%
Oczywiście 4
21.1% 21.1% 21.1%
21.1%
Puchar jest nasz! 7
36.8% 36.8% 36.8%
36.8%

This poll ended on 01/24/2021.

From: Sztuker

This Post:
11
307705.3 in reply to 307705.1
Date: 12/24/2020 07:40:07
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Trzymam kciuki!

Czy decyzja o rezygnacji ze startu na stanowisko Selekcjonera jest nieodwołalna? Po sukcesie w PP warto by było ciągnąć wózek dalej, a i Kadra za sezon będzie też mocniejsza...

OG.
From: gooziec

This Post:
22
307705.4 in reply to 307705.3
Date: 12/24/2020 13:02:25
Overall Posts Rated:
542542
Ja też uważam, że nie ma co die za szybko poddawać. Pierwszy sezon toshiego w u21 był tazke słaby, ale jak już się trochę oswoił z kadra, to stworzył maszynę do wygrywania.

Uważam, że miałeś wybitnie trudne zadanie, gdyż trafiłeś po prostu na chude roczniki. Ale myślę, że za sezon-dwa dojdzie dużo świeżej krwi do kadry, a Ty już będziesz miał wystarczająco doświadczenia żeby zdobyć worek medali

From: Sztuker

This Post:
44
307705.6 in reply to 307705.5
Date: 12/24/2020 13:43:03
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Pewnie przypadek. Pierwszy sezon to właściwie zapoznawanie się z nowymi rzeczami w BB, jak działa entuzjazm (inaczej niż w klubie), kiedy można powołać/wyrzucić zawodnika, jak to robić i inne... to nie jest takie oczywiste, szczególnie w pierwszym sezonie. Plus jeszcze na samym początku ogarnięcie sztabu, później pisanie do managerów o treningach zawodników etc.

Ilość nowych rzeczy z jakimi mierzy się zupełnie nowy Selekcjoner bez przeszłości u steru, jest troszkę przytłaczająca i naprawdę jest co robić.

OG.
This Post:
00
307705.7 in reply to 307705.6
Date: 12/28/2020 10:16:25
Czarno Czarni Kwidzyn
III.1
Overall Posts Rated:
268268
Witam!
Wraz z sztabem U-21 i NT chcielibyśmy zaprosić Was menagerów na kadrowy discord BB:
(https://discord.gg/eecQWSV7)

From: Krzychu
This Post:
77
307705.8 in reply to 307705.7
Date: 01/07/2021 04:01:37
KK Falcons
III.9
Overall Posts Rated:
701701
Hej,
Za nami dwa mecze tego sezonu, krótkie podsumowanie poniżej.
Łotwa - pierwszy tydzień nowego sezonu i wysyp słabych form u naszych zawodników, większość nadal nie może się odnaleźć (np. Rełko), dowołałem Tajcherta, który pomimo tylko 26 lat zaliczył udany mecz. Zaskoczyłem Łotyszy naszą taktyką, typowali grę z obwodu, to plus nasze wyższe nastawienie dało nam spokojną 22 punktową wygraną.

Albania - mecz w zasadzie do jednego kosza, bez większej historii. Udało mi się poprawnie przewidzieć taktykę rywala, ale nie oszukujmy się było to łatwe, gdyż praktycznie każdy mecz grają pod kosz. Formy w naszym obozie wciąż dalekie od ideału. Jestem w kontakcie z managerami, mam nadzieję na poprawę.

Co dalej?
Następny mecz to Urugwaj, jeszcze w poprzednim sezonie był na 23 miejscu w rankingu - obecnie 30, ale spowodowane jest to trzema ostatnimi porażkami z Chile (7), Brazylią (14) i Wenezuelą (23). W obecnym sezonie mają bilans 1-1. Przegrana jednym punktem z Grecją oraz wygrana jednym punktem z Kanadą. Nie analizowałem jeszcze dokładnie ich składu oraz taktyk, robię to zazwyczaj w poniedziałek, tak wiec nie wiem jeszcze co zagramy, spodziewam się jednak trudnej przeprawy.

Potem kolejno czekają nas mecze z Algierią, Irlandią, Szkocją, Mołdawią oraz Słowenią.
Do boju Polsko!

From: Krzychu

This Post:
00
307705.10 in reply to 307705.9
Date: 01/12/2021 02:43:06
KK Falcons
III.9
Overall Posts Rated:
701701
Wynik meczu (58636) mówi sam za siebie, ponosimy porażke po moich rażących błędach.
Sztuker namawiam mnie na motion, ale uwazałem, że nasze formy są lepsze pod koszem, poza tym właśnie spodziewałem się typowania gry na obwód, dlatego, że częściej tak grałem.
Urugwaj jako gospodarz meczu, trafione GDP, nasze przestrzelone = porażka.


Co do zestawienia graczy - napisałem, że sie postaram, ale nie dałem rady.

Porażka nie skreśla naszego sezonu, kluczowym mecz będzie na końcu tej rundy ze Słowenią.