BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: MyCu

This Post:
22
308612.3 in reply to 308612.2
Date: 03/25/2021 06:16:37
Toruńskie Twarde Pierniki
III.8
Overall Posts Rated:
106106
Second Team:
Twarda Akademia
1. Jakie masz plany i cele na nadchodzące 2 sezony zostając selekcjonerem?

2. Preferujesz podkoszowych multiskillowcow, czy mutantów 20/20 nie licząc się z pensja?

3. Co zamierzasz wnieść nowego do kadry? Jakie pomysły?

4. Kogo widzisz jako swoich asystentów/pomocników? Bo przecież sam od A do Z kadry prowadzić nie zamierzasz? ;)


Jedziemy wam wpierniczyć! ;)
From: MyCu

This Post:
11
308612.7 in reply to 308612.4
Date: 03/25/2021 09:45:47
Toruńskie Twarde Pierniki
III.8
Overall Posts Rated:
106106
Second Team:
Twarda Akademia
1. Czyli właściwie brak planów, tylko 'jakos to bedzie, będziemy walczyc'
2. Selekcjoner pensji nie płaci, ale manager ktory byłby ukierunkowany na trening mutanta już tak i tu mógłby być problem znaleźć takie osoby.. Doskonale wiem jak wyglądają podkoszowi w u21, nie takowych miałem na mysli. Konkretna odpowiedź :
podkoszowy w stylu: Góra 15stki, i dół 17 17 15 czy góra 12stki i dół 20 20 18?
3. Zatem na razie brak pomysłów. Zero konkretów.
4. Kierunek monarchii absolutnej - OK rozumiem.

Nikt Ci doświadczenia i wiedzy nie odmówi, ale dla mnie tu nie ma żadnych konkretów. Mamy kadrę w dołku, zarówno pod względem poziomu jak i zainteresowania, otoczki a pomysłów na wyjście z marazmu nie widzę. Odpowiedzi wymijające, dyplomatyczne - czy to nie polityka :p? Dla mnie biorąc pod uwagę szarość bijącą powyżej oraz całokształt jaki prezentujesz nie jesteś odpowiednią osobą na tak poważne stanowisko. Ale to tylko moja (a może nie tylko?) opinia. Powodzenia!

Jedziemy wam wpierniczyć! ;)
From: Sztuker

This Post:
33
308612.9 in reply to 308612.8
Date: 03/26/2021 11:42:00
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Ad 2. Na poprzednich wyborach tez brakowalo osoby z doswiadczeniem w NT I to chyba nie jest wymog ani kluczowe ale rozumiem koncepcje oczywiscie.

Nie jestes wypalony bo znow mamy poze na zbawiciela a pozniej jest jak jest? Miałeś tez jakies wewnetrzne konflikty czy chcesz czy nie chcesz tej kadry, jestes pewny ze znajdziesz czas?

Cdn


Przenieśmy pytania do właściwego wątku.

Co do Twojego odniesienia do pkt. 2, to tylko wyjaśnię, że 2 sezony temu nie miałem wystarczająco czasu, aby dalej kontynuować pracę jako NT-manager i zapowiedziałem to z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast do wyborów zgłosili się wyłącznie LA-Kaiser z Turcji oraz Krzychu. Ktoś słusznie wypunktował Kaisera za brak sukcesów z Kadrą Turcji i zaniedbany trening, a chciał objąć Kadrę, która zakładam, że jest znacznie bardziej rozbudowana... Krzychu był wtedy (moim zdaniem oczywiście) lepszym wyborem, mimo że nie miał doświadczenia.

Nie sądzę, żebym był wypalony. Mam nadzieję, że tak nie jest Pozy na zbawiciela też żadnej nie widzę. Czekałem tych kilka dni, aż pojawi się konkretny kandydat, ale nic takiego nie nastąpiło.
Obawiam się, że Twoja nadinterpretacja niektórych wypowiedzi różnych managerów (w tym moich) może być nieco problematyczna w komunikacji z różnymi managerami na tym poziomie, dlatego startuję.

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miał konflikty wewnętrzne ze swoim ówczesnym Sztabem czy ze Sztabem U21, który miał tylko delikatne, kosmetyczne zmiany w postaci managerów (np. odszedł Szerszeń Robert z obu kadr, jak i z gry, a przyszedł w jego miejsce Dawcio).

Co do czasu - myślę, że będę miał go wystarczająco. Zawsze na początku trzeba go najwięcej i tutaj aktualizacja bazy, przemyślenie treningu zawodników i pociągnięcie kolejnego rocznika, który stał się 22-latkami jest zawsze najtrudniejszy.

Żeby nie było, nie traktuj tego powyższego jako atak - nie uważam, że jesteś złym kandydatem, czy managerem, ale obawiam się, że Twoje demony przeszłości z forum mogą kiedyś się obudzić i nie będzie to z pożytkiem dla Kadry


PS. Wytłumacz mi jeszcze ten fragment, bo trochę nie rozumiem:
Nie jestes wypalony bo znow mamy poze na zbawiciela a pozniej jest jak jest?


Czy ja gdzieś napisałem, że nagle zaczniemy zdobywać mistrzostwa lub zdobywać medale? Co znaczy "później jest jak jest"? Ja naprawdę nie wiem, w jakim miejscu obecnie jesteśmy. Poprzednie dwa sezony na pewno były przejściowe, ale czy teraz młodzi zdolni Dolara, Camposa i Gooźca dorośli do poziomu NT, to szczerze nie wiem. Dopiero będzie wiadomo po pełnej aktualizacji bazy. Może być tak, że ten sezon będzie jeszcze cięższy niż poprzednie dwa, a może się okazać, że będziemy mieli mix młodości z doświadczeniem i uda się zrobić jakąś miłą niespodziankę na najbliższych ME.


OG.
From: Michael
This Post:
00
308612.11 in reply to 308612.10
Date: 03/27/2021 08:10:45
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
173173
To ja dodam od siebie obserwację - jeśli już startować, to tylko po takiej kadencji jak Krzycha - gorzej na pewno nie będzie. ;)