BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Архів новин

Архів новин (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
264427.1
Date: 10/23/2014 07:23:53
Overall Posts Rated:
14551455
Оголошення анонсу ери другої команди (Частина 1)
Сказав: BB-Marin 04.03.2014 1:49:52

Обговорення та голосування щодо можливості отримання другої команди все ще є, але воно вже завершилося (ви можете прочитати офіційну тему тут). Ми прочитали усі відгуки менеджерів, (обговорили їх і вибрали ті, які на нашу думку є найкращими: добавлення 99-ї країни під назвою "Утопія", яка створена спеціально, щоб наповнюватися "другими командами".

Ось деякі основні тези, які враховуються нашим рішенням і до яких ми дійшли під час обговорення на форумі:

1) Самим більшим побоюванням, яке потрібно було врахувати і яким потрібно було жертвувати є наш принцип, кожен користувач грає в країні місця його проживання. Деякі менеджери були незадоволені тим фактом, що іноземні менеджери зможуть грати у лігах, не їхньої національної принадлежності, що поставить під загрозу наш принцип. Рішення додання нової країни "Утопія", усуває цю проблему.

2) Ми хочемо дати людям можливість, брати участь у жорсткішій конкуренції, якщо у них немає достатньої конкуренції в їхній лізі. Ліги в Утопії будуть дійсно дуже конкурентні, так як вони будуть заповнені найактивнішими менеджерами з досвідом і амбіціями.

3) Існує думка, що надання другої команди лише власникам Supporters, призведе до збільшення розриву між власниками Supporters, і менеджерами без Supporters. Особливо якщо ми б дозволили тільки власникам Supporters грати у новій конкурентноспроможній лізі. Тому, ми б хотіли, щоб як і власники Supporters так і не власники Supporters могли брати участь у лізі Утопія.

4) Деякі менеджери висловили думку, що ми просто хочемо знайти нові способи, щоб заробити більше грошей з гри. Але усі кошти, які отримає BuzzerBeater від цієї функції. Будуть вкладені в рекламу, розвиток дизайну та інших витрат компанії. Тим більше що ми як і раніше з задоволенням пропонуємо BuzzerBeater безкоштовно для тих, хто не бажає платити, але це змушує шукати інші шляхи отримання додаткових доходів від спільноти. Наше завдання зробити компанію настільки успішною, наскільки це можливо, тому ми будемо забезпечувати кращий досвід наших користувачів. Чи зможе нова ліга поліпшити фінанси BuzzerBeater? Ми хотіли б цього, і якщо це виявиться так ми сподіваємося ви також відчуєте це!

5) Нарешті, ми визнаємо, що це не розвіює наші побоювання щодо деяких наших "мікро-націй", які в даний час не конкурентноспроможні. Тим не менш у нас було довготривале обговорення, і чи було б це справедливо, вирішити цю проблему, дозволяючи випадковим менеджерам з різних країн (потенційно придушити) локальних менеджерів, і ми зрозуміли, що це буде суперечити цінностями BuzzerBeater. Ми будемо продовжувати досліджувати можливі варіанти вирішення цього питання, але ми не хочемо, щоб це заважало випускати нам нові аспекти гри, які нададуть багато переваг для користувачів.

Ось деякі з найбільш важливих особливостей нової функції:

Основа: Ліги в країні "Утопія" будуть такими, як і в будь-якій іншій країні, за винятком деяких особливостей, зазначених нижче. Тобто ця країна буде мати свій власний прапор і гравців.

Організація: Всі команди стартують з Дивізіону IV. Усі ліги будуть заповнені для того, щоб переконатись, що кожна з них заповнена активними командами, перш ніж перейти до наступного дивізіону. Особливий порядок заохочення діятиме протягом перших 3 сезонів; з кожної ліги буде переведено достатньо команд, щоб вища ліга була повністю заповнена активними командами. Активні команди, що залишилися в нижчому дивізіоні будуть консолідовані і переміщені, щоб переконатися, як багато ліг заповнені 16 активними командами. Після трьох сезонів, коли найкращі команди будуть в Дивізіоні І, підвищення і пониження в дивізіонах країни відбуватиметься, як в нормальній країні, при тому, що ми будемо все ще притримуватися правила консолідації. Нові команди приєднаються у низькі дивізіони не повністю заповнені активними командами

This Post:
00
264427.2 in reply to 264427.1
Date: 10/23/2014 07:24:50
Overall Posts Rated:
14551455
Оголошення анонсу ери другої команди (Частина 2)
Сказав: BB-Marin 04.03.2014 1:45:20

Оплата: Функція буде доступна і Supporters, і не Supporters за $ 10 в рік. Рішення стягувати плату за вступ в лігу не було простим, і це було зроблено, щоб служити двом основним цілям. По-перше, як уже згадувалося в пункті #2 вище, найбільшою метою Утопічної ліги є створення висококонкурентної країни, в якій кожен менеджер має сильний стимул залишатися активним. Ми вважаємо, що плата гарантує, що тільки ті гравці, які серйозно ставляться до своєї другої команди приєднаються і забезпечать здорову конкуренцію, як у вищих дивізіонах найбільших країн BuzzerBeater. Країна буде чимось ексклюзивним, але для того, щоб продовжити показувати вдячність нашим Supporter, якщо Supporter вступає в лігу Утопія, як команда, обидві команди, як основна так і команда з Утопії отримають можливості Supporter. Правду кажучи, друга причина відноситься до пункту #4. Набагато більше ніж інші функції, потребує ресурсів розробників та спільноти створення і управління Утопією. Це зобов’язання, яке ми раді зробити в обмін на більшу рекламу та збільшення бюджету.

Національна збірна: Утопія, не буде мати на даний момент, своєї збірної, так як країна складатиметься з талановитих менеджерів усього світу.

Участь в БББ: Чемпіон вищого Дивізіону прийматиме участь в BuzzerBeater Best після перших трьох сезонів, тільки після виграшу Дивізіону 1 Утопії. Переможці Кубку Утопії, будуть брати участь в БББ з самого початку. Якщо менеджер пройшов у БББ двома командами, він змушений буде вибрати лише одну команду, яка буде брати участь у БББ.


Трансферний ринок та драфт: Ліги Утопії будуть мати власних гравців з драфту кожного сезону. Ці гравці можуть бути продані та куплені усіма командами BuzzerBeater без обмежень. Крім цього, команди з Утопії зможуть вільно купувати та продавати гравців з або в інші команди. (за винятком оригінальних команд, в тому числі гравців, раніше проданих, і навпаки).

Видимість і форуми: Друга команда буде відображена на сторінці основної команди і в повідомленнях на форумі. Усі повідомлення на форумі будуть відображені з основної команди.

Товарки: Команди з Утопії, грають в товарки в звичайному режимі. Проте, менеджери не зможуть зіграти товарки між їх оригінальною і утопічною командами.

Чітерство: Якщо менеджер забанений за порушення правил BuzzerBeater, як оригінальна так і друга команда будуть заблоковані, незалежно від того яка з них порушила правила.

Нова таблиця менеджера і бонуси: Команди Утопії вважатимуться вже досвідченими і не отримуватимуть бонусів як у нових команд, і не проходитимуть навчання нового менеджера.

Час матчів: Кожна команда Утопії буде мати свій час початку матчу, який базуватиметься на часі країни з якої оригінальна команда, або ж менеджер зможе обрати власний початок матчу, коли створюватиме команду в Утопії. Це означає, що команди домашні матчі будуть грати за своїм локальним часом, а матчі на виїзді за часом матчів суперника, і внаслідок цього менеджери повинні бути обережні та пам'ятати, що час їх виїзних матів може бути зовсім інший. Ми вважаємо, що активні менеджери ліги Утопії не будуть мати з цим проблем.

Ми надіємся, що вам сподобається наша нова функція, яку ми плануємо реалізувати вже спочатку наступного сезону. Також, ми маємо намір дозволити користувачам бронювати місце в Утопії заздалегідь якомога швидше. Ми залишаємо право змінювати деякі з вищезазначених характеристик, як тільки стартує ліга та відбудеться тестування. Ми відчуваємо пристрасть щодо цієї ліги і впевнені, що це виведе на абсолютно новий рівень BuzzerBeater.

This Post:
00
264427.3 in reply to 264427.2
Date: 10/23/2014 07:25:49
Overall Posts Rated:
14551455
Функція Друга команда передзамовлення доступна!
Сказав: BB-Marin 06.03.2014 19:01:09

Ви можете зробити передзамовлення на другу команду на сторінці Supporter! Тепер там доступні дві нові опції: Річна підписка на другу команду плюс пакет Supporter за $ 49.99, або просто друга команда за $ 10.

Зробивши передзамовлення на другу команду до початку наступного сезону ви гарантуєте собі місце в лізі "Утопія" з самого старту наступного сезону. І не хвилюйтеся, відлік існування команди розпочнеться зі старту нового сезону, так що ви не втратите ніодного дня через передзамовлення. Ласкаво просимо в Утопію, лігу для найсильніших менеджерів!

This Post:
00
264427.4 in reply to 264427.3
Date: 10/23/2014 07:26:20
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в сезон 27: Утопія!
Сказав: BB-Marin 15.04.2014 15:53:12

Ми з гордістю оголошуєм, що Ліга Утопія в BuzzerBeater уже функціонує. Ми хотіли б подякувати усім, хто бере в ній участь, а також нагадати, що в лізі завжди є вільне місце, для тих хто хотів би ще приєднатися. Насправді, у зв'язку з високою популярністю ліги, ББ-Утопії, ми були змушені додати декілька додаткових 4 дивізіонів, і додамо ще якщо буде необхідність. Беручи це до уваги, дехто з вас може бути здивований, думкою як це вплине на систему пониження в лізі в майбутньому. Відповідь проста, система підвищення в дивізіонах Утопії, буде функціонувати наче на стероїдах в найближчі кілька сезонів. Замість того, щоб як звичайно в лігах підійматися у вищій дивізіон одній команді, в Утопії це буде 3-4 команди з ліги, для того щоб заповнити 3 дивізіон. Ця тенденція буде тривати до тих пір, поки перші 3 дивізіони не будуть повністю укомплектовані активними менеджерами. У цей момент, система підвищення буде змінена, на ще не остаточний варіант ( детальніша інформація про майбутню систему, буде доступна найближчим часом). І останнє, щоб ви були в курсі, щодо прискореної системи підвищення, є те що тільки одна команда переможець ліги буде гарантовано підвищена у класі; решта команд будуть відсіюватися на основі перемог/поразок та різниці забитих/пропущених очок.

Щодо інших новин, BuzzerBeater асоціація гравців, оголосила, що максимальна ціна на трансферному ринку, для звільненого гравця була знижена з одного мільйону, до пятисот тисяч. Логіка цього кроку, полягає в тому що талановиті гравці були втомлені від того, що зацікавлені в них команди проходили мимо з тієї причини, що правила ринку вільних агентів були створені в більш процвітаючий економічний період. Тепер, замість того щоб сильні гравці не покидали гру, яку вони люблять, вони зможуть лекше знаходити нову команду.

З глобальних новин, ми б хотіли привітати Китайську збірну з перемогою і здобуттям їхнього другого титулу чемпіонів світу. В фінальному матчі, була обіграна сильна команда Польщі з рахунком 101-88 в дуже напруженій грі.
В цей же час, найкращі команди Ю-21 прямують в Іспанію, де проходитиме чемпіонат світу команд 21 року.

Вітаємо також drpiru і його команду pirulos, з виграшем БББ 26 сезону. Pirulos вдалося утримати в кінці ривок китайської команди 猛 牛 і забезпечити триочкову перемогу у фіналі.
Переможці конкурсу Прогнозів Nanit (перше місце), heat631 (другий) і BiJe (третій) фінішували на вершині і заробили безкоштовні пакети supporter.

This Post:
00
264427.5 in reply to 264427.4
Date: 10/23/2014 07:26:51
Overall Posts Rated:
14551455
Тестування коду " відміни пустої розстановки " в матчах Приватної Ліги.
Сказав: BB-Marin 01.07.2014 18:20:28

Незважаючи на те, що заголовок досить прозорий, ось деякі новини, які можуть зацікавити наших Supporters. З цієї миті, у матчах приватної ліги (і виключно у матчах приватної ліги) матчі проводитимуться з покращеною версією ігрового двигуна. Новий ігровий двигун має код запобігання використання пустої розстановки, який перевіряє та заповнює пусті слоти автоматично. Думайте про це так, що тренер не отримав вказівок щодо складу і вирішив зіграти на свій розсуд.
Якщо код працюватиме, так як ми очікуємо, ми маємо намір реалізувати цю функцію, для усіх видів матчів. Тому ми люб'язно просимо наших Supporter ів протестувати дану функцію в наступних матчах та допомогти нам своїми коментарями тут.

This Post:
00
264427.6 in reply to 264427.5
Date: 10/23/2014 07:27:39
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в сезон 28! (Частина 1)
Сказав: BB-Marin 16.07.2014 22:02:50

Драфт у BuzzerBeater є дуже важливою частиною гри, і через це, він має бути оновлений. Першою захоплюючою зміною є зміна, яка зробить 19 річних гравців більш бажаними для вибору на драфті. Додатковий рік, 19 річні гравці, провели у Вузі і отримали виплату дивідендів, що дозволило їм тренуватися трохи більше часу, і досягнути вищого рівня підготовки до драфту. Це означає, що їхній звичайний максимальний рівень скіла був підвищений з “Пристойного” до “Хорошого”! Це безумовно, підвищить їхні місце у виборі драфту на декілька місць, чи не так?

Іншою зміною у Драфті є включення 5 нових глобальних скаутських опцій. Нові опції є аналогічними до вже існуючих “Комбінованої розвідки” та “Масового огляду” опцій, так як вони також коштують 10 очок, кожна, і як “Масовий огляд”, вони показують важливу інформацію про усіх доступних драфтунів. На цьому їхня схожість закінчується, так як ці нові опції дають можливість, побачити реальні навички драфтунів. Нові опції, дозволяють скаутам провести деякий час, спостерігаючи за конкретними вправами, для усіх гравців, і повідомити про дві навички за вправу. Гравці погодилися продемонструвати свої навички, в цих тренуваннях, для того щоб зробити себе більш бажаним, але вправи є спеціально підібрані, так вони не розкриють занадто багато для певних типів гравців. Ось повний список вправ і навички , які вони показують:

- Хапай та кидай: розкриває Кидок у Стрибку та Підбирання
- Додатковий пас: розкриває Кидок з Дистанції та Пас
- Дриблінг у пості: розкриває Ведення та Кидок Зблизька
- Пресинг гравця з м''ячем: розкриває Зовнішній Захист та Блокування
- Прохід: розкриває Прохід та Внутрішній Захист

Крім цього, наші Supporters, тепер можуть насолоджуватися, новим доповненням до Зали Слави – оптимальним набором навичок їхніх зірок у залі слави. Ці хлопці, звичайно, заслуговують того, щоб їх запам’ятали, як зірок свого часу, для команд, які увіковічнили їх у своїх залах слави.

Поряд з цими новими можливостями, ми підготували для вас ще дві зміни, які пов’язані одна з одною: з цього моменту, гравці з високим рівнем витривалості, будуть мати трохи краще допустиме відхилення при високих щотижневих хвилинах, на відміну від їх колег з низьким рівнем витривалості. Ця зміна, має сенс, тим більше, що ми часто бачимо, що гравці з високою витривалістю награють більше хвилин в офіційних матчах. Крім того, ми знизили ефективність тренування ігрової форми. Це буде не тільки компенсувати, позитивний ефект першої зміни, але і також повинно перешкоджати командам, які відмовилися від тренування гравців, а використовують порожню розстановку з невеликими складами.

This Post:
00
264427.7 in reply to 264427.6
Date: 10/23/2014 07:28:19
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в сезон 28! (Частина 2)
Сказав: BB-Marin 16.07.2014 22:01:45

У зв’язку з вищезгаданим, ми щасливі, що маємо можливість зробити оголошення на 29 Сезон: більше не буде порожньої розстановки. Ми розробили і в даний час тестуємо ( в матчах Приватної ліги), код відміни пустої розстановки, який, ми сподіваємося, якщо пройде успішно тестування, буде реалізований для усіх типів матчів на початку 29 сезону. Це дасть достатньо часу, щоб ті, хто використував порожню розстановку, могли підкоректувати свої склади. Щоб дізнатися більше інформації, читайте форум тут.

Щодо інших новин, вітаємо U21 команду USA, яку тренує E.B.W., з виграшем титула чемпіона світу після перемоги над España U21, яку тренує iversen, у фіналі з рахунком 85-78. Національні команди готуються до їх майбутньої поїздки в Чилі на наступний чемпіонат світу!

Звичайно, ми повинні привітати Sahand і його команду I Love Tehran з перемогою в BuzzerBeater’s Best проти darkonza і його команди Młoty Stargard в чудовому фінальному матчі. Sahand виграв трофей вперше, і він став другим іранським менеджером, який виграв BBB після Misagh Alizade, який зробив це декілька сезонів тому.

Переможцями прогнозів B3 цього сезону є американський менеджер CoachSK, Captain Tsubasa з Румунії та австрійський менеджер LA-Fairness. Безкоштовні Supporters вже знайшли щасливих переможців, і ми сподіваємося, що вони будуть ними користуватися!

Наостанок ми хотіли би подякувати усім користувачам які приймають участь в Утопії та зробили її такою успішною. Спасибі усім за те що прочитали це і удачі в новому сезоні!

П.с. Ми залишили невеличкий сюрприз для вас на сторінці перегляду матчу (верхній лівий кут)

This Post:
00
264427.8 in reply to 264427.7
Date: 10/23/2014 07:28:48
Overall Posts Rated:
14551455
Албанська мова доступна
Сказав: BB-Marin 14.08.2014 11:39:33

Завдяки нашому працьовитому мовному адміну LA-Xhoen-Albania NT, тепер ми маємо нову доступну мову: Албанська (Shqipe)! Це було досить давно, коли ми останній раз додавали нову мову, і ми дуже пишаємося тим, що маємо нову зараз. Це велике досягнення, яке, безумовно, допоможе нашим албанським користувачам почувати себе як вдома в BB, спасибі LA-Xhoen- Albania NT! Продовжуй цю хорошу роботу!

This Post:
00
264427.9 in reply to 264427.8
Date: 10/23/2014 07:29:23
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в сезон 29: Сезон оновлення тренування! (Частина 1)
Сказав: BB-Marin 22.10.2014 21:30:23

Тренування завжди було важливою частиною BuzzerBeater; це аспект гри, який забезпечує багато фану, а інколи і розчарування. Це, звичайно, пов''язано з нашою довготривалою системою тренувань, яка обмежує тренування у дуже вузькому переліку позицій. Більше цього не буде. Тренування зі зміною позицій тепер у минулому. Ласкаво просимо в нову еру тренування! Наприклад, з цього моменту, ви можете тренувати своєму Центровому Пас або Зовнішній Захист, при цьому він може грати на своїй оптимальній позиції. Але, ця нова можливість застосовуватиметься з певними штрафами: втратою в ефективності тренування 10%, якщо ви будете використовувати цю опцію. Ефективність додатково знижуватиметься на 10% для кожної наступної нової позиції, відносно старих варіантів. І ще, "старі" типи тренування, звичайно, як і раніше доступні і мають таку ж ефективність як і раніше. Ці комбінації просто розширили спектр позицій вже існуючих типів тренувань. У випадку, якщо вам щось не зрозуміло, не соромтеся перевірити сторінку тренування і переконайтеся у цьому самі.

Не будемо забувати про наших Supporters! Цього сезону, у нас є дійсно особлива функція для вас: АвтоТоваркоПризначник! Ця нова функція призначає вам товариські зустрічі всього одним кліком. А якщо немає вільних команд, це допоможе вам знайти суперника по товариському матчу, швидко і легко, розіславши максимальну кількість запрошень, і знову завдяки лише одному кліку. Звичайно, ви можете обмежити час матчу, місце проведення (вдома чи у гостях) або ж за рейтингом. Щоб переконатися, що наша функція збирання прапорців не стане легкодоступною або зайвою, ця функція буде функціонувати лише з командами з країн, чиї прапорці ви уже зібрали. Це безсумнівно, підвищить привабливість Supporter!

Країна Утопія, експеримент який дійсно вийшов успішним. У наступному сезоні, ми заповнимо Вищу лігу Утопії з живих команд, і боти стануть минулим. Так як це є найбільш конкурентноспроможна країна, в BuzzerBeater, ми хочемо зберегти це, забезпечивши більш високу швидкість підвищення/пониження між лігами. Ми збираємося змінити систему матчів на виліт у всіх лігах Утопії починаючи з цього сезону. На практиці це означатиме, що з цього моменту, замість команд що зайняли 6 і 7 місця, що грають у матчах на виліт, тепер будуть грати команди що зайняли 5 і 6 місця. Команди з 7 і 8 місць в свою чергу боротимуться так само. Це безсумнівно додасть інтересу, так як тепер буде ще важче утриматися від вильоту. З іншої сторони, підвищення стане трошки лекшим.

This Post:
00
264427.10 in reply to 264427.9
Date: 10/23/2014 07:29:58
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в сезон 29: Сезон оновлення тренування! (Частина 2)
Сказав: BB-Marin 22.10.2014 21:25:00

До нас дійшла інформація, що перепродаж став дуже поширеним явищем серед команд топ-рівня. У той час, як ми не хочемо зменшувати трансферну активність, ми не можемо закривати очі на те, що відбувається, і тому ми вирішили підняти податок на продаж гравців. Ці нові податки не вплинуть на більшість нормальних команд, але це зробить перепродаж набагато менш прибутковим, або взагалі збитковим!

В новинах минулого сезону, ми оголосили, що працюємо з кодом "відміни пустої розстановки", який, на жаль, виявився трохи непередбачуваним і ненадійним під час тестування. Тому, ми вирішили дати йому ще трохи часу, щоб переконатися, що це дійсно стабільна і готова функція для використання в усіх типах матчів. Ми хотіли б скористатися цією можливістю, щоб подякувати нашим Supporters, які пожертвували своїми особистими матчами в приватних лігах, щоб допомогти нам в тестуванні нового коду.

З інших новин, США здобуває успіх за успіхом. Перемога і здобуття титула чемпіона світу U-21 командою в минулому сезоні, забезпечило мотивацією керівництво національної збірної США, на чолі з magiker, яка виграла Кубок Світу 101-89 (boxscore), проти Китаю. Вітаємо тренера, комюніті, і всіх менеджерів гравців. У цьому сезоні прийшов час час для збірних U-21, щоб в Новій Зеландії поборотися за титул Кубку світу.

LA-matijag21, представник адміністрації ББ і сербського комюніті, здобув перемогу в BuzzerBeater''s Best Tournament з своєю командою KK Zvezda je zivot, проти польської команди KS Goldena під управлінням kozlik4. Підсумковий рахунок 98 - 86 (boxscore), в фінальній грі. Це перша перемога в БББ для LA-matijag21 і Сербії.

Переможцями конкурсу БЗ прогнозів у цьому сезоні є французький менеджер straka59, другий Sant з Ізраїлю, і розділили третє місце “The Best BB GM” з УКРАЇНИ і dejan9445 з Сербії. Безкоштовними Supporters вже нагороджено щасливчиків, і ми сподіваємося що вони будуть насолоджуватися ними!

This Post:
00
264427.11 in reply to 264427.10
Date: 09/16/2016 06:50:01
Overall Posts Rated:
14551455
Ласкаво просимо в 30 сезон! (Частина 1)

Починаючи з цього сезону, BB Федерація Баскетболу запроваджує невеличку зміну проведення фіналів ліги. Зараз, у команд є фінансовий стимул зіграти вирішальну третю гру, через додатковий дохід, який отримають обидві команди. Дохід призводив до того, що переможець першого матчу, часто навмисно програвав другий матч для того, щоб грати третій матч на домашній арені та отримати гарантовану перемогу.

Тому в цьому сезоні дохід від глядачів у третьому матчі замінюється на нагороду як для переможця ліги так і для команди віце-чемпіона, незалежно від того чи була вирішальна третя гра чи ні. Розмір винагороди є близьким до середнього доходу за третій матч, тому команди нічого не втрачають з цією новою системою. Також, ми розглядаємо зміни домашньої переваги у фінальних матчах, і ми сподіваємося зробити це на основі думок\ідей співтовариства. Будь ласка, перевірте ваші форуми, для жвавої дискусії щодо нових варіантів.

Починаючи з перших товариських зустрічей цього сезону пуста розстановка, нарешті, залишиться у минулому. Деякі ліниві менеджери почали виставляти неповні склади для своїх тренерів, які робили все можливе, щоб справитися з цією неповною інформацією, але це дійсно не баскетбол,тому фанати почали скаржитися на це. Тепер, якщо менеджер встановлює склад з трьома або більше порожніми стартовими позиціями, тренер оголосить склад недійсним і сформує нову розстановку з повним стартовим складом.

Ми б хотіли скористатися цією можливістю, щоб подякувати усім менеджерам, які допомогли протестувати та перевірити Код відміни пустої розстановки у матчах Приватних ліг, протягом останніх двох сезонів. Така самовіддача дійсно показує дух і серце нашої BuzzerBeater спільноти. Дякуємо!

У міжсезоння, тренери ББ взяли участь у науковій конференції на тему: "Тренування не на профільній позиції". Як деякі з вас, можливо, вже помітили падіння ефективності за тренування не на профільній позиції зараз на 10% є більш ефективним! Звичайно, це допоможе нашим менеджерам тренувати гравців більш легко.

Пошук на трансферному ринку тепер став трохи легшим: ми додали опцію досвід гравця, те чого хотіли багато менеджерів протягом тривалого часу. Наші Supporters також отримають невеличке оновлення, тепер вони можуть шукати гравців спираючись на суму їх навичок! Три нові опції включають в себе:"Навички Захисника","Навички Форварда","Загальна Сума Навичок". Пошук чудових Легких форвардів став набагато швидшим та зручнішим.