BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
99
310636.2 in reply to 310636.1
Date: 06/30/2021 12:28:31
Fenerbahçe.
II.3
Overall Posts Rated:
193193
Herkese selamlar,

U21 Milli takımımızın hocalığına adaylığımı koyduğumu bildirmek istiyorum. Uzun süredir oyunda aktif olarak bulunmaktayım. Daha önce 1 dönem Yeni Zellanda Milli Takımında görev aldım. Görev aldığım süre boyunca 15 galibiyet, 11 mağlubiyet aldım. En fazla 2 sezon Yeni Zellanda Milli Takımında görev alan hocalar arasında en fazla galibiyet alan hocayım. Bunun dışında da son 4 sezondur U21 Milli Takımımıza çeşitli görevlerde hizmet verdim. Cenk Hoca, bu sezonla birlikte bu görevi bırakacağından dolayı bu onurlu göreve adayım.

Güncel ekibimizde bazı değişiklikler olacağı için şu anda kesin bir ekibimiz yok ama kısa süre içerisinde bu sorunu çözeceğiz. Seçildiğim takdirde, kendi ekibimle birlikte hem A Milli hem U21 Milli takımımız için sıkı çalışarak ülkemize faydalı olacak yetenekli gençleri ülkemize kazandırmak olacaktır.

Geleceğimiz için gelip okuyan herkese sonsuz teşekkürler. Tüm adaylara da başarılar dilerim.

Obradovic

From: Melih
This Post:
77
310636.3 in reply to 310636.2
Date: 07/01/2021 14:29:20
Sakarya Devil's
II.4
Overall Posts Rated:
220220
''İLK GÜNKİ GİBİ, AYNI HEYECAN İLE.''

Merhaba,

Herkese iyi oyunlar saygıdeğer hoca dostlarım. U-21 milli takımımızın hocalık görevine aday olduğumu sizlere duyurmak istiyorum. Daha önce 34, 35, 38 ve 39. sezonlar milli takımızın başında hocalık görevinde bulundum. Bunların dışında çeşitli hocalarımın döneminde scout görevini icra ettim. Oyunda köklü menajerlerden biri olarak 2009 yılından beri aktif olarak oynamaktayım. Yine çeşitli dönemlerde U-21 ve A Milli takımlarımız için oyuncular yetiştirdim. Bunun son örneklerinden biri de Milli takımızın kısalarından biri olan Cengizhan Sakin'dir. (43250540)

Seçilmem halinde kendi ekibimle görev dağılımı yapıp öncelikle A Milli daha sonra U-21 Milli takımımız için özveriyle çalışıp ülkemiz için faydalı olacak tüm gençlerin sahiplerine ulaşarak gerekli tavsiyelerle maksimum fayda sağlamaya çalışacağız.

Ekibimdeki hoca arkadaşlarım;

ard - Harsh Tigers (70653)
harunşimşek - yigidospor (25716)
T-Mac1 - Çevik Adamlar Basketbol (70343)
Mustafa - II Çanakkale Belediye BC II (72445)
rayoma - DarkNight38 (25766)
LA-oMinaL - r1card0 (74182)
stormare - Swift Wolves (70271)

Birkaç hocam ile daha görüşme halindeyiz, onlar da ekibe dahil olabilirler.

Oy veren, vermeyen her hoca dostuma çok teşekkür ediyorum, herkese iyi oyunlar ve sağlıklı günler diliyorum.