BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > 54. sezona

54. sezona

Set priority
Show messages by
From: Icce
This Post:
55
310979.1
Date: 06/30/2021 09:48:13
GlobalniTrotlni
SKL
Overall Posts Rated:
111111
Pozdrav!

Po 18. sezonah se ponovno vračam v SKL, ki se je v tem času močno spremenila...Pa bom kar jaz tokrat "ukradel" začetno nitko oz vprašalnik prejšnje sezone.

Kakšna so pričakovanja pred novo sezono? Malo se razpišite no, da mi nebo žal da sem riskiral in se uvrstil v SKL

Poll:  Opišite svoj status za 54. sezono

Sem ptica selivka in najraje zmagujem v II. ligi
Sem mrhovinar. Najraje premagujem tiste, ki tankaj
Sem dodo. Še malo pa bom zapustil SKL
Sem vrana. Preživim vsako sezono, tudi to
Sem skobec in čakam na svojo šanso v PO
Sem orel. Hočem krono

From: Katana

To: Icce
This Post:
11
310979.2 in reply to 310979.1
Date: 06/30/2021 10:26:38
Šmartno Afera Šmarna gora '02
II.1
Overall Posts Rated:
7777
Pozdravljen in pozdravljeni vsi ostali prišleki :) Težko rečem dobrodošel nazaj, ker jaz nisem tu noben metuzalem in staroselska avtoriteta, to bodo verjetno napisali drugi.

Kar se moje sezone tiče, bom šel v njo precej bolj sproščeno, saj sem z lanskim naslovom dosegel glavni cilj. Seveda so cilj še naprej lovorike, a tudi če je (jih) ne bo, ne bo konec sveta. Po finalu sem kolebal med prodajo in neprodajo svojega francoskega centra, ki mi jemlje kar precej plače, a sem se odločil, da ga obdržim. Dve sezoni nazaj sem namreč potem skoraj pol sezone iskal primerno menjavo za mojega prejšnjega centra Deheleana, za katerega vidim, da se letos vrača nazaj v SKL. Pozdravljen nazaj.

Kar se tiče ostalih moštev, so resno kandidaturo za naslov zagotovo oddala slovenska sonca, prav tako izgledajo nevarni in s prostorom za popolnitev moštva Leno, Pigsi, ocean in seveda J&J. Nevem kakšne načrte imajo pri Returnu, ki so vedno blizu vrha ali na vrhu, prav tako verjamem, da se bo resneje opogumil še kdo drug. Tudi v boju za obstanek bo zanimivo, zadnje sezone imam občutek, da staroselci izpadejo le poredko, prišleke pa čaka veliko dela, da se v SKL-ju obdržijo.

Last edited by Katana at 06/30/2021 10:30:07

This Post:
11
310979.3 in reply to 310979.2
Date: 06/30/2021 10:34:34
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Pozdravljeni tudi iz moje strani. Nisem sicer potreboval 15 sezon za ponoven preboj v 1.ligo, vseeno pa je ekipa že v iskanju okrepitev, da vsaj poskusimo obdržati možnosti za obstanek. Čaka nas izjemno težka naloga, smo pa bili presenečeni nad minimalnim salary cap-om, ki je ogromen. Tako, da nekako pri plačah sedaj ne bomo ravno gledali na vsakega tisočaka, ker bomo skoraj zagotovo na tej minimalno meji.
V pokalu bomo poskušali vztrajati čimdlje in s tem dodatno bogatiti račun v kolikor nas 1.liga "izpljune" nazaj. Ob enem pa je cilj natrenirati Italijana, ki se razvija v super igralca, ter dobiti še kakšnega talenta za prihodnje sezone.
Veliko uspeha vsem, ne pa seveda preveč, da se prebijemo vsaj do bojev za obstanek

From: guchy

To: Icce
This Post:
11
310979.4 in reply to 310979.1
Date: 06/30/2021 10:47:53
Telički
SKL
Overall Posts Rated:
44
Second Team:
Telički II
Pozdrav tudi iz moje strani Lepo je biti v prvi ligi, čeprav bo borba za obstanek težka. Nekako upam, da se bom boril za mesta med 5-7 (oz verjetno bolj 6 in 7). Glavni cilj je, da ne končam na 8 mestu. Če mi bo uspelo ostati v prvi ligi bo to zame velik uspeh. Kot je Katana že omenil, se Dehelean vrača v SKL, upam da bojo njegove izkušnje in poznavanje te lige pomagale do željenih ciljev.
Moja ekipa se drastično ne bo spremenila, vsaj ne v prvem delu sezone. V kolikor bojo rezultati slabi oz katastrofalni, pa bomo videli. Verjetno pa pripeljem še eno okrepitev v začetku sezone, če bo kakšen zanimiv na trgu.
Vso srečo in čim manj poškodb ;)

From: Anze Leno

To: Icce
This Post:
00
310979.5 in reply to 310979.1
Date: 06/30/2021 12:22:08
FC Leno 2014
III.6
Overall Posts Rated:
7878
Second Team:
BC Leno 2019
Lep pozdrav tudi z moje strani.

Tudi to sezono je jasno, da bo SKL ponovno izredno močan, Sonca so res sestavila ambiciozno ekipo, v širši krog favoritov pa lahko spet uvrstimo dokaj standardne ekipe, ki so v vrhu že par sezon. Prišlekom zagotovo ne bo lahko :)

Kar se mene tiče gremo seveda letos ponovno v lov za lovorike, kot v prejšnji sezoni, ko je bil fokus na pokalu. Upajmo da bo tokrat tudi kakšna zlata.

Vsem želim lepo sezono, z obilo dobrega treninga in seveda brez poškodb!

This Post:
22
310979.6 in reply to 310979.5
Date: 06/30/2021 12:57:38
KK Lenart Suns
III.1
Overall Posts Rated:
55
Lep pozdrav.

Še tretjič se vračam v SKL z tretjo ekopo.:) Vedno ko mi uspe mi potem zmanjka motivacije za naprej. Upam, da bo tokrat drugače.

Ciljev pa nimam velikih. Če se bo slučajno pokazala možnost za obstanek, jo bom z veseljem sprejel.

Tudi mene je kar presenetil limit za minimalne plače, zgleda da ne bomo mogli tankat:)

LP Matjaž

This Post:
11
310979.7 in reply to 310979.6
Date: 06/30/2021 14:54:21
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Pozdrav še z moje strani :)

V pretekli sezoni sem nekako dosegel limit svoje ekipe z uvrstitvijo v finale, za korak naprej in osvojitev krone pa bo potrebno ekipo nadgraditi. Zaenkrat to pomeni prodajo Plišiča, ki mi je res dobro služil in šparanje denarja za nakup malenkost boljše verzije. To je meni osebno najtežji trenutek v igrici, ko se moram ločiti od dolgoletnih članov ekipe.

Tako da v prvem delu sezone bo ključno predvsem nabiranje zmag v pokalu in služenje denarja, v ligi pa je cilj ves čas ohranjati pozicijo na mestih, ki vodijo v končnico. Že na uvodu me čaka izredno težka naloga, saj mi bodo nasproti stala slovenska sonca, ampak ne mečemo puške v koruzo :)

Izredno se tudi veselim novega mednarodnega tekmovanja, kjer je tihi cilj uvrstitev med 64 najboljših, žal pa bo to izredno težko, če hitro ne najdem zamenjave na mestu centra.

Mnogo sreče in čim manj poškodb v novi sezoni :)

This Post:
11
310979.8 in reply to 310979.1
Date: 07/02/2021 11:13:29
KK Jesenovo
II.2
Overall Posts Rated:
1010
Pozdravljeni.

Tudi naša ekipa se po dolgih 17. sezonah vrača med elito. Malce nepričakovano, zato bo najprej treba zajetno okrepiti ekipo. Finance nam to dopuščajo. V ekipi in vodstvu kluba vlada evforija. Komaj smo se sestavili po nekaj dnevnem proslavljanju, že je tukaj natrpan urnik nove sezone. Glavni cilj je zagotovo obstanek, če pa bo sreča pri sestavi moštva pa upamo sanjati končnico :)

Last edited by #77 The Don at 07/02/2021 14:17:14

This Post:
00
310979.9 in reply to 310979.8
Date: 07/02/2021 18:52:07
ocean37
III.4
Overall Posts Rated:
3838
Second Team:
Zg. Gruškovje
Pozdravljeni.
V napi ekipi so cilji zaenkrat še povsem nedoločeni. Odvisni bodo predvsem od tega, koliko časa si bom vzel za igranje. Tako da trenutno je še vse možno, od sestave ekipe, ki bi se bila sposobna boriti za lovorike do razprodaje ekipe.

Pa še eno vprašanje. Od česa vse je odvisna uvrstitev v državi in na svetu? Le od rezultatov? Ali tudi od rosterja? Če da, se pri rosterju štejejo skili ali plače ali...? Obstaja kakšna formula za rangiranje?

From: JJ team

This Post:
00
310979.10 in reply to 310979.9
Date: 07/03/2021 11:42:40
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Kolikor mi je znano, vplivajo le rezultati, pa tudi morebitno napredovanje ali nazadovanje v ligi. Poleg tega pa naj bi na svetovno uvrstitev vplival tudi rezultat na reprezentančnih tekmovanjih.

From: Mr.X
This Post:
00
310979.11 in reply to 310979.10
Date: 07/08/2021 10:42:07
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Verjetno moja zadnja sezona med elito :) Morda pa se vidimo še v prihodnji ;)

Dobro sezono vam želim ;)