BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] - Sezon 54

[NT] - Sezon 54

Set priority
Show messages by
From: Sztuker
This Post:
22
311087.1
Date: 07/04/2021 05:02:43
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Cześć!

Już od poniedziałku zaczynamy pierwszą część zmagań w tym sezonie - będziemy walczyć o awans do Mistrzostw Świata. W naszej czterozespołowej grupie, z której tylko jedna ekipa wychodzi z tarczą, znalazły się:

- Tunezja - Piąta drużyna Afryki, ranking reprezentacji - 79,

- Argentyna - Trzecia drużyna obu Ameryk - ranking reprezentacji - 26,

- Malezja - Trzecia drużyna kontynentu azjatyckiego - ranking reprezentacji - 16.

Nasza Reprezentacja obecnie plasuje się na 12. miejscu rankingu. Grupa wydaje się trudna, ale jednym jedynym celem jaki mi przyświeca jest awansować do rywalizacji o Mistrzostwo Świata. Jeśli się nie uda, zostaniemy przydzieleni do Pucharu Pocieszenia z bilansem 0-2.

Pierwszy mecz zaczynamy już jutro o 19:30 na równych formach z największym underdogiem, który nie ma nic do stracenia - Tunezją. Tak jak każdy mecz w tej grupie, nie widzę innej opcji niż nasze zwycięstwo, ale o niedocenianiu przeciwnika nie ma mowy.

W dniu wczorajszym z Reprezentacją prawdopodobnie na stałe rozstał się Stanisław Zelmański - niestety po osiągnięciu 34 lat, już w pierwszym tygodniu zanotował duży spadek -2 w IS


Gorąco proszę wszystkich właścicieli Kadrowiczów i tych co są blisko Kadry, o ustawienie jak najlepszych minut swoim zawodnikom oraz zatrudnienie Psychologów jeśli ktoś nie ma. Najbliższe mecze są kluczowe i dużym kryterium przy wyborze zawodników będzie ich Forma. Bez niej nie awansujemy dalej.

GO POLAND!

OG.
From: Sztuker

This Post:
11
311087.2 in reply to 311087.1
Date: 07/26/2021 17:06:49
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Cześć!

Krótkie podsumowanie ostatnich zmagań. Z Turnieju Drugiej Szansy wyszliśmy obronną ręką. Udało się wygrać kolejno: pewnie z Tunezją (60532), udało się taktycznie oszukać Argentynę (60533), a na sam koniec o być albo nie być na Mistrzostwach udało się (z wyższym nastawieniem) pokonać nieobliczalną Malezję (60536).

Z Repasaży awansowały także zespoły Izraela, Belgii oraz Chile. O ile Belgia była faworytem swojej grupy, tak awans Izraela zamiast Tajwanu może być delikatną niespodzianką, natomiast awans Chile zamiast Reprezentacji Włoch to już moim zdaniem duże zaskoczenie (z całym szacunkiem dla Reprezentacji Chile).

Awansując na MŚ trafiamy do Grupy A, w której możemy znaleźć w naszym terminarzu odpowiednio: RPA, Izrael, Hiszpanię, Meksyk i na sam koniec Chiny. Moim zdaniem bardzo trudna grupa, Chiny, Hiszpania i Izrael to bardzo mocne Reprezentacje. Meksyk uważam za drużynę, która mogła zaskoczyć, lecz w pierwszym meczu już odpaliła z największego ptaka, a i tak poniosła klęskę. Druga grupa za to jest niezwykle wyrównana, a możemy w niej znaleźć zespoły: Belgii, Chile, Niemiec, Hong Kongu, Senegalu i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Z teoretycznie najłatwiejszym Rywalem naszej grupy mierzyliśmy się dzisiaj i pewnie pokonaliśmy Reprezentację RPA 109-84 (61285). Już za tydzień gramy z Izraelem i nie mogę się doczekać aby zrewanżować się za ostatnią porażkę na ME (60164).

Kadrowo kilka zmian - w Reprezentacji tak jak napisałem wcześniej, nie zagra już Stanisław Zelmański, kolejny na wylocie jest prawdopodobnie Maciej Listkowski, który zanotował 5 spadków w IS w ciągu 3 tygodni (sic!). Ostatnim z kandydatów do opuszczenia zgrupowania jest Ambroży Pajda, który został powołany tydzień temu na kluczowy mecz z Malezją z powodu braku form.
Na szczęście mamy kim zastąpić zasłużonych zawodników i to na całkiem lepszy, nowszy model.


Na sam koniec już, bardzo miło mi oznajmić, że w tym tygodniu został wyrównany rekord Reprezentacji w SS10 należący do Igora Garbolińskiego. Rekord został wyrównany przez Jana Raźnę (47126730) i wynosi 156.





Last edited by Sztuker at 07/26/2021 17:08:00

OG.
From: Roy DVP

This Post:
33
311087.3 in reply to 311087.2
Date: 08/13/2021 15:59:13
Duke c.C
Liga Mexicana de Baloncesto
Overall Posts Rated:
202202
Second Team:
Duke c.C II
Na sam koniec już, bardzo miło mi oznajmić, że w tym tygodniu został wyrównany rekord Reprezentacji w SS10 należący do Igora Garbolińskiego. Rekord został wyrównany przez Jana Raźnę (47126730) i wynosi 156.



Zygmunt "KD" Szmit (46512969) tie the record today too, hope he is the third player to achieve that, he is on market right now, close to pop another 2 and have 158, bright future coming for poland next seasons



Last edited by Roy DVP at 08/14/2021 12:50:39

From: Sztuker

This Post:
22
311087.4 in reply to 311087.3
Date: 08/14/2021 06:27:07
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Na sam koniec już, bardzo miło mi oznajmić, że w tym tygodniu został wyrównany rekord Reprezentacji w SS10 należący do Igora Garbolińskiego. Rekord został wyrównany przez Jana Raźnę (47126730) i wynosi 156.


[Zygmunt "KD" Szmit = 46512969]tie the record today too, hope he is the third player to achieve that, he is on market right now, close to pop another 2 and have 158, bright future coming for poland next seasons




That's true! Hope You won't sell him and he goes for 160 in Your club, awesome work!

OG.
From: Sztuker

This Post:
00
311087.6 in reply to 311087.5
Date: 08/14/2021 10:18:07
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Janek ma jeszcze bardzo dużo czasu na rozwój, Właściciel na pewno wie co robi. Do tego na obwodzie dojdą zawodnicy jak wspomniałeś: Dolara, plus kilku od Camposa, może Dziuban... Plus kilku młodszych obwodowców jest w procesie tworzenia.

Na ten moment SS10 Kadrowo prezentuje się nieźle, ale niekiedy brakuje przy niektórych nazwiskach kondycji. Nie mniej, powoli dopasowujemy się do Światowego trendu podnoszenia SS10 do granic możliwości - oczywiście nie w takim stopniu jak Chiny czy Hiszpania, ale myślę, że jest całkiem OK.

OG.
From: kozlik4

This Post:
00
311087.7 in reply to 311087.5
Date: 08/14/2021 17:11:05
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
39923992
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Może będę niepopularny, ale Szmit mi się nie widzi jako SF na ten moment. Tak niskie RB będzie bardzo bolało w meczach z top drużynami (choć to RB pewnie z racj, że jest wysoki dałoby się pewnie jeszcze podciągnąć). W dodatku bardzo słabe JR. Dziwny to grajek ogólnie. Podania ma jak PG, ale za mało OD do przyzwoitości. Obrony jak SF ale za mało RB i JR. Wzrost jak podkoszowy ale za mało RB😛

Last edited by kozlik4 at 08/14/2021 17:11:31

From: Sztuker

This Post:
00
311087.9 in reply to 311087.7
Date: 08/14/2021 18:26:58
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Może będę niepopularny, ale Szmit mi się nie widzi jako SF na ten moment. Tak niskie RB będzie bardzo bolało w meczach z top drużynami (choć to RB pewnie z racj, że jest wysoki dałoby się pewnie jeszcze podciągnąć). W dodatku bardzo słabe JR. Dziwny to grajek ogólnie. Podania ma jak PG, ale za mało OD do przyzwoitości. Obrony jak SF ale za mało RB i JR. Wzrost jak podkoszowy ale za mało RB😛



Nie ma ideałów, u siebie na Litwie poza Kacanovskisem też masz pewnie nie tak wyrzeźbionych grajków jakbyś sobie życzył

OG.
From: Roy DVP

This Post:
22
311087.10 in reply to 311087.7
Date: 08/14/2021 19:43:46
Duke c.C
Liga Mexicana de Baloncesto
Overall Posts Rated:
202202
Second Team:
Duke c.C II
Może będę niepopularny, ale Szmit mi się nie widzi jako SF na ten moment. Tak niskie RB będzie bardzo bolało w meczach z top drużynami (choć to RB pewnie z racj, że jest wysoki dałoby się pewnie jeszcze podciągnąć). W dodatku bardzo słabe JR. Dziwny to grajek ogólnie. Podania ma jak PG, ale za mało OD do przyzwoitości. Obrony jak SF ale za mało RB i JR. Wzrost jak podkoszowy ale za mało RB😛


I think SF with 9 RB Work good, sometimes great teams use another kind of player with more RB but with less defenses and JS for example, since he got 8 improve soo well his numbers on RB, i agree with JR, but that wasnt my fault lol, i prefer giving him less passing and more JR, but for now we need to Work on what we have, the good news is that one of his closest pops is on JR, Also i can promise that he is gonna have 21 on IS maybe 22 and if we are lucky 19 on JS, thats gonna give him his 160, thats the plan if anybody buy him

And with those skills we can say that still have low RB o JR but i wanna see players defending him, gonna be a rare efective player, i’been watching him on B3 o prívate league against top level teams and he is doing it so well


From: kozlik4

This Post:
00
311087.11 in reply to 311087.9
Date: 08/15/2021 02:07:52
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
39923992
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Mam nawet podobnie nie wystawialnego gracza (45107155)😛 choć jeszcze słabszego od Szmita. Ten typ nazywam graczami sprawiającymi, że stajesz się niewolnikiem ich TSP, bo z takim TSP to "musi grać", a gdzie go wystawisz tam tworzy się poważny problem:

- z OD na PG/SG (OD 18 to jest po prostu dziura na poziomie NT obecnie)
- z RB na SF (8 to jest dla mnie dramat. Tyle mają PG/SG na poziomie NT. Dlaczego dramat? Bo by to zniwelować to PF/C muszą mieć RB na poziomie min. 16, a wtedy brakuje na IS i ID

Podsumowując: Wg. mnie Szmitowi brakuje najbardziej +1 OD (na PG) lub + 2 RB (na SF). JR brakuje w sumie najmniej, bo to sprawia jedynie, że będzie trochę bardziej uniwersalny.

Natomiast do ideału brakuje albo OD+2 i JR+6 (PG) albo RB+2 i JR+3😛

Last edited by kozlik4 at 08/15/2021 02:13:29