BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
313021.2 in reply to 313021.1
Date: 01/12/2022 02:36:14
Flumpaci
II.2
Overall Posts Rated:
146146
Second Team:
Flumpaci Utopia
Zdravím všechny české nadšence BB. Rozhodla jsem se znova kandidovat na post šéfa U21. Poslední sezóny jsme v U21 stavěli pouze budoucí hráče NT a snažili se jim sbírat zkušenosti. V této sezóně to plánuju stejně, nicméně síla týmu ze skončené sezóny, který nebyl speciálně trénovaný, aby jeho výkonnost gradovala, mi vnukla myšlenku pokusit se v U21 o úspěch. Navíc letos by měl být pravděpodobně poslední ročník sledované generace pro NT. Cílit bych to chtěla na Mistrovství Evropy v sezóně 60. A tady je moje představa:
- během této sezóny se přihlásí 5-10 manažerů ochotných od příští sezóny trénovat po 2 hráče pro 21, ideálně aby tito manažeři netrénovali současně pro NT
- v draftu po sezóně 56 vybereme 18 leté hráče potenciálu 8-10, které dostaneme k těmto manažerům, pro pozici SF by to mohli být 19 letí po sezóně 57, k tomu je ještě potřeba prověřit úroveň draftu z této sezóny, kdy 19 letí prvně mají skilly až do 9
- tuto sezónu máme navíc na to, abychom prodiskutovali, jak by se hráči pro jednotlivé pozice měli trénovat, aby jejich výkonnost kulminovala v 21 letech
Očekávané zázemí týmů, které by se zapojily do tréninku:
- trenér level 6 (výjimečný) a vyšší
- trenér mladých level 5 (mimořádný) a vyšší, dokud hráči budou mít 18 a 19 let
- posilovna level 2 nebo 3
- tréninková hala level 2 nebo 3
Manažeři, kteří by měli zájem se zapojit, se mi můžou už nyní hlásit (poštou, na Discordu nebo tady na fóru ve volební diskuzi nebo ve vlákně Národní tým U21 V (277782.716), abych je pak měla připravené včas před příští sezónou