BuzzerBeater Forums

Latvija - III.14 > Veiksmi playoffos un arī tiem, kam par vietas saglabāšanu!

Veiksmi playoffos un arī tiem, kam par vietas saglabāšanu!

Set priority
Show messages by
From: Skotijs
This Post:
00
120392.1
Date: 11/30/2009 4:15:23 PM
BC ilamlis murmur
II.4
Overall Posts Rated:
11
Second Team:
Freeride Mumblers
Sveicieni, dižās III.14 grupas biedri!

Lai veicas izslēgšanas spēlēs! Būtu interesanti īsu rezumē dzirdēt no Jums par sava kluba veiksmēm un neveiksmēm šajā regulārajā sezonā!

Katrā ziņā spēļu rezultāti, taktikas un spēku samēri daudzmaz skaidri iezīmējas tāpat un kaut kāda nojausma jau visiem ir.

Mans rezumē par BC Ilamis Murmur:

1) sezona sākta smagi, bet tālu tikts kausa izcīņā;
2) sezonas laikā arvien progresē mani līderi - garais gals, ne velti bumbās pirmajā 4.niekā abi
3) labu progresu uzrādīja arī pēdējo draftu ieguvumi, kam pievēršu lielu uzmanību.
4) play-off ar visiem zobiem centīšos 'ieķerties' Kreisajos iemetējos; sezonas izskaņā viss iet kā plānots, zēni ir labā formā, bez traumām, gatavi sisties līdz pēdējam;
5) gaidu ar cerībām jauno draftu, lai varētu plānot nākamās sezonas sastāva izmaiņas, kā arī arēnas paplašināšanu un iespējams nelielas korekcijas pat kluba nosaukumā.

Vēlreiz veiksmi visiem!

Last edited by Skotijs at 11/30/2009 4:16:57 PM

This Post:
00
120392.2 in reply to 120392.1
Date: 12/2/2009 1:40:26 PM
Overall Posts Rated:
11
Man ir dilemma... Pārdot neapšaubāmi labāko līgas centru Kai Aapro vai nepārdot ? It kā jau viņš ir un paliek monstrs, bet nu vecums nenāk viens un domājot par ilgtspējīgu attīstību gudrāk būtu šī centra vietā iegādāties 1 vai 2 jaunos un trenēt tos. Principā grūti izvilkt visu sezonu ar vienu centru, pārējie ir kā mēbeles drīzāk izņemot varbūt Marquez, kurš ir jauns un labi progresē. Domāju, vajadzīgas vēl vismaz 2-3 sezonas, lai tiktu tālāk, un visdrīzāk neredzēsiet nākamsezon līgas rekordistu atlēkušajās bumbās manā komandā =), drīzāk parādīsies 2 jauni un perspektīvi spēlētāji un līdz ar to būs vajadzīgs laiks, lai vismaz atkārtotu šīs sezonas rezultātu. Starp citu, runājot par pirmo šis sezonas spēli pret JAREXSTAR, komanda bija 5-10 punktu vadībā līdz pat 4. ceturtdaļas sākumam, bet tā kā 3. ceturtdaļas beigās traumu dabūja jau minētais Aapro, uzreiz sapratu, ka bez komandas balsta pret tādu pretinieku nav variantu saglabāt pārsvaru, ko arī parāda tieši pēdējās ceturtdaļas rezultāts un -8 :)

Last edited by spacejam at 12/2/2009 1:40:48 PM

From: Uldins

This Post:
00
120392.3 in reply to 120392.1
Date: 12/8/2009 7:46:23 AM
Overall Posts Rated:
11
Izskatas, ka viss ir ta ka tam jabut, domaju, ka turnira tabula pasaka visu! :) Un saubos, ka Kreisie spes apturet manu celu uz II līgu! :) Bet lai vai ka, veiksmi visiem un gaidu jūs pievienoajmies man vienu limeni augstak! :)

From: chubaki

This Post:
00
120392.4 in reply to 120392.1
Date: 12/9/2009 3:23:31 PM
Overall Posts Rated:
22
Shii sezona gaaja kaa pa viļņiem! Komandai vajag kartiigu saspeeles vadiitaaju, jo zaudeeju daudz speeles deļ shii truukuma, jo visaam komandaam, kam bija labs saspelnieks zaudeeja mans speletaajs, kas bija ielikts par saspeelnieku!
Jacer uz Draftu! Ļoti traka sezona izgaaja, jo bija gan uzvaru seerijas gan zaudeejumu! Labi, ka notureejos un gan jau ar naakamo gadu sezonu jabuut progresam!
Kausaa man vienmeer neveicas, laikam tāpec, ka uz sezonas sākumu speleetājiem naw taadi apgriezieni! Spelētāji ir , kas met punktus, bet aizsardzība ir galīgā tintee!

From: chubaki

This Post:
00
120392.5 in reply to 120392.3
Date: 12/12/2009 2:23:55 PM
Overall Posts Rated:
22
Baigi gudri izdariiji, lai buutu vairaak ienaakumu specjaali zaudeeji otro speeli!

From: Uldins

This Post:
00
120392.6 in reply to 120392.5
Date: 12/12/2009 5:31:12 PM
Overall Posts Rated:
11
Nu atsifreji gan mani atri :D