BuzzerBeater Forums

Slovenija - III.7 > 50. sezona

50. sezona

Set priority
Show messages by
This Post:
00
304920.1
Date: 06/04/2020 06:39:08
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Lep pozdrav z moje strani,

da liga ne bo tako "mrtva" ker nenazadnje nas je le samo 7 v ligi, sem se odločil malo opisati cilje naše ekipe ter popestriti zadevo z objavo na forumu.
Naša ekipa se po enoletnem tankanju v drugi ligi vrača v tretjo ligo, naš primarnI cilj je še vedno trening, trening in še enkrat trening, ima pa tudi naša ekipa nekaj tekmovalnih ambicij, v prvi vrsti zaradi tega, da lahko potem v drugi ligi tankamo in polnimo klubsko blagajno, dokler Ribnikar, Ploštajner in Pezzatti ne bodo pripravljeni za večje stvari. Večjih sprememb v našem kadru ni za pričakovati, na trgu sta sicer še dva naša 18-letna nabornika in pa prvi organizator igre, Kolumbijec Ledesma, ki je rekel, da ima višje tekmovalne ambicije kot je tretja liga in zato želi drugam. Kakšnih večjih prihodov v klub ni za pričakovati, edino mogoče kakšen lepotni popravek.

Kakšni so kaj vaši cilji in pričakovanja za jubilejno 50. sezono BB-ja?

Lp, bozinho


This Post:
00
304920.2 in reply to 304920.1
Date: 06/06/2020 06:42:41
Overall Posts Rated:
202202
Pozdravljen,

Prišlek v ligo je kar takoj postal edini kandidat za osvojitev naslova. Je pa naša liga ena slabših, če ne celo najslabša.
Kar se moje ekipe tiče, sem se po 3 sezonah pasivnega igranja vrnil s polno močjo. Sedaj nas čaka dolga pot do SKL-ja, kjer smo že igrali 3 sezone.
Lani nisem želel zmagati, saj je ekipa preslaba, da bi v 2. ligi nabrala vsaj nekaj zmag, ki bi preprečile bojkot navijačev. Bozihno, ti s tem nimaš problemov? Ker se mi zdi, da moraš nabrati 3 zmage (v vsaki tretjini sezone po eno), da se izogneš bojkotu.

Kar se pa tiče letošnjih ciljev pa si želim le odličnega dela z mladimi, seveda pa bomo poskušali v končnici čimdlje, da bodo mladi babrali izkušnje.

This Post:
00
304920.3 in reply to 304920.2
Date: 06/06/2020 07:07:43
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Jaz sem imel lani en sam bojkot navijačev, ki pa ni dolgo trajal in tudi ni imel kakšnih velikih posledic, bilo je nekaj manj gledalcev na parih tekmah, to je pa vse, kljub temu sem še vedno vsaki teden zaključil z lepim finančnim plusom in meni se je ta izlet v drugo ligo kar splačal iz finančnega vidika, kot prvak tretje lige sem poleg nagrade za napredovanje dobil še dodatne navijače, ki so pripomogli k polnjenju blagajne.
Poleg vsega tega pa sem na koncu za nagrado na naboru kot prvi pick dobil odličnega nabornika, katerega sem prodal za 1.7M.
In to je tudi naš nadaljnji plan, kot prvak napredovati v drugo ligo, tam odtankati in dobiti prvi pick, prodati kar bo pametnega na naboru in potem v 52. sezoni znova napredovati iz tretje v drugo ligo, ko bodo moji trije treniranci stari 25 in jih vse tri pričakujem tam okrog 130+ TSP, ekipi z nabranimi financami dodati še par igralcev in naskakovati premierno uvrstitev v SKL.
Stagniranje v tretji ligi se mi namreč ne izplača, saj zaradi plač igralcev nimam nobenega pravega prihodka, v drugi ligi je to drugače.
Pa še to bi dodal, da če Jugoplastika proda svojega nabornika za 4-5M, kar je njegova realna cena in se odloči vložiti v ekipo za naskok na drugo ligo potem oni postanejo prvi favoriti te lige saj jaz v samo ekipo ne nameravam ničesar vlagati.

Last edited by bozinho10 at 06/06/2020 07:47:44

This Post:
00
304920.4 in reply to 304920.3
Date: 08/03/2020 08:38:09
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Zdaj ko smo vstopili že v zadnjo tretjino sezone, kako ste kaj zadovoljni zaenkrat s potekom sezone zaenkrat, ste morda pričakovali kaj več ali pa ste zadovoljni zaenkrat ter na kaj ciljate v sami končnici?
Jaz moram povedati, da sem zaenkrat s samo sezono kar zadovoljen, v ligi še nimamo poraza ter tudi treniranci lepo napredujejo, več bi si težko želel.

Lp ter srečno v samem zaključku sezone vsem, bozinho :)

This Post:
00
304920.5 in reply to 304920.4
Date: 08/03/2020 15:08:57
Overall Posts Rated:
202202
Pri nas gre tudi vse po planu. Letos zmagovalnih ambicij niti nimamo niti ne moremo imeti, smo pa v našem taboru zadovoljni z napredkom mladincev, čemur namenimo največ pozornosti.
V končnici je realen cilj finale, saj se je konkurenca skozi sezono še poslabšala 🙁 Res vidim malo pozitivnih stvari v naši ligi pri naših klubih. Nikjer nobenih ambicij po napredku, klubi stagnirajo. Pa v Sloveniji je v 2. ligi še precej lahko igrati in hkrati trenirati.

This Post:
00
304920.6 in reply to 304920.5
Date: 08/03/2020 16:50:45
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Se strinjam z napisanim ja, jaz sem sicer par sezon po vrnitvi k igranju BB-ja preživel v drugi ligi in tudi konkuriral za vrh druge lige vendar potem ko se nisem nikakor uspel uvrstiti v prvo ligo, sem začel popolen rebuild ekipe in zaenkrat gre vse lepo planu in se čez maksimalno 5 sezon vidim v prvi ligi potem bomo pa videli kako naprej :)

Last edited by bozinho10 at 08/04/2020 06:37:53

This Post:
00
304920.7 in reply to 304920.6
Date: 08/30/2020 16:04:18
Overall Posts Rated:
202202
Finale, ki smo (sva :)) ga napovedovali, je prišel. Favorit je seveda jasen, malo jih je iz tira vrgla le poškodba Ribnikarja, ki pa naj bi po zadnjih informacijah iz bolnišnice danes le še preventivno ostal v bolnišnici, jutri pa bo že treniral z ekipo.

V kadru Ostrog se že pripravljajo na naslednjo in so pripeljali 2 nova igralca. Ali to pomeni tudi odhod kakšnega igralca iz kluba, še ni znano. Trener miri strasti v ekipi in pravi, da so z mislimi le pri finalni seriji.

This Post:
00
304920.8 in reply to 304920.7
Date: 08/31/2020 08:45:52
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Ribnikar naj bi bil po okrevanju zelo nabrušen za finalno serijo, ki jo že nestrpno pričakuje in zagotavlja, da lahko od njega pričakujemo nič manj kot 110 %.

Čeprav smo favoriti in je mogoče zaradi tega na nas malo več pritiska pa bomo v finale vstopili sproščeno z mislijo, da smo z eno nogo in pol praktično že uvrščeni v drugo ligo kot peta najboljša ekipa rednega dela v tretjih ligah, tja se namreč uvrstijo prve štiri ekipe po rednem delu če pa le te ekipe osvojijo naslov prvaka potem gre v drugo ligo naslednja ekipa in ker so vse štiri ekipe, ki so pred nami zaključile redni del uvrščene v finale ne dvomimo, da bo vsaj ena od njih osvojila naslov prvaka.

Da ne bo pomote, v drugo ligo želimo seveda vstopiti kot prvaki vendar zaradi tega lahko odigramo malce bolj sproščeno.
Ni pa pričakovati, da bi se kaj dolgo zadrževali v drugi ligi, saj je vsaj še za naslednjo sezono naš namen treniranje in tankanje tako, da se lahko kaj kmalu vrnemo v tretjo ligo.

Lp ter srečno v finalu, bozinho :)

This Post:
00
304920.9 in reply to 304920.8
Date: 08/31/2020 13:09:26
Overall Posts Rated:
00
Pozdravljeni vsi.

Evi še enega rookija 😉

This Post:
00
304920.10 in reply to 304920.9
Date: 09/07/2020 08:32:58
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Finale se je torej razpletel po pričakovanjih, za kar je najbolj zaslužen argentinski maestro v naših vrstah - Antonio Pezzatti, ki je bil na zadnji tekmi finala nerešljiva uganke za Ostroge in je dosegel kar 76 točk. Naš cilj v minuli sezoni smo torej dosegli, zdaj pa že stremimo k igranju v drugi ligi. Glede na naš plan pa se kaj lahko srečamo že spet v 52. sezoni.

To je z moje strani zaenkrat vse, veliko sreče želim vsem v letošnji sezoni in lep pozdrav!

Bozinho