BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
272143.11 in reply to 272143.9
Date: 08/05/2015 15:20:40
Overall Posts Rated:
202202
Seveda da bom poslusal nasvete starejsih igralcev :) zato jih bom tudi poskusal zvabiti stab :) casa bi moral imeti dovolj :) kupiti reprezentanta in ga trenirati? Tu pa morm priznati da sm (za zdaj) bolj svoh... Ti pa zagotavljam da se bom v prihodnosti bolj osredotocil na slovenske upe... Ko smo ze pri reprezentantih: imam solidnega igralca z odlicnimi skilli... Bi ga kdo kupil? Zna prilesti do repke s pravilnim treningom.... Ga ima kdo interes trenirat za krilo/KC? (37383016)

Last edited by KOMET123 at 08/05/2015 15:22:50

This Post:
00
272143.13 in reply to 272143.9
Date: 08/05/2015 15:29:33
Overall Posts Rated:
130130
ampak predvsem upravljanje in pomembnost razpoloženja je precej različna od kluba, zato je fajn, če vsaj na začetku glede tega zaupaš komu, ki ima izkušnje s tem. V sezoni je namreč ena napaka pri razpoloženju dovolj, da se ti potem sfižijo vse naslednje tekme. Kot primer ti dam ravno člane to sezono, ko smo Anglijo v boju za drugo mesto premagali za borih 8 točk.

Hvala za nasvet v kolikor bom izbran za "taktčnega moža" Mislim,da mi ta različnost od klubske BB ne bo povzročala presenečenj.Sicer bomo pa videli,naj rezultati govorijo sami zase glede na zmožnost in možnost vpliva "taktičnega moža" pri vodenju U21

This Post:
00
272143.14 in reply to 272143.12
Date: 08/05/2015 15:35:58
Overall Posts Rated:
202202
To je problem: imam druge trenirance :( skoda bi bilo takega talenta ;) lahko tudi prilagajam ceno, le da bo prodan v prave roke :) copatar pa ima vse raje izraz "takticen moz" :) sorry sam nism nasu druzga izraza :)

This Post:
00
272143.15 in reply to 272143.14
Date: 08/05/2015 16:06:05
Overall Posts Rated:
116116
Ko boš norel na lastnike, da trenirajo dvopozicijsko, ne dajejo polnih 48 minut trenirancu ali, kar je najbolj pogosto, ne vzdržujejo dobrih minut, boš po moje hitro začel kupovati U21 igralce

This Post:
00
272143.16 in reply to 272143.8
Date: 08/05/2015 17:35:57
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Mene lahko tudi stejes kot prostovoljca. Enega imam tako ali tako namen spraviti v U-21, morda celo 2 (sicer dvomim), prejsnji mandat pa sem brancinu tudi precej pomagal.
-spremljal sem trg igralcev in iskal igralce reprezentanc, s katerimi smo igrali - naredil sem tabelo v Excelu z njihovimi skilli - tako smo imeli vsaj priblizen vpogled v kvaliteto ostalih reprezentanc
-ko je selektor izbral igralce za sezono, sem pisal managerjem (poleg slovenscine se v dokaj dobri anglescini ter enemu tudi v priblizni italijanscini) glede trening planov, jim cestital, da imajo igralca v U-21 ter jih "obvezal", da bojo skrbeli za dobro pripravljenost igralcev.
V taktiko se nisem vtikal, takticno boljsih managerjev od mene je cisto dovolj.

Ce zelis, sem to pripravljen narediti tudi v tem mandatu. Seveda sem pripravljen tudi na kaksno drugo nalogo oz. stvar, ki jo bos zelel imeti opravljeno.

:)

Sedaj pa malo vprasanj zate; ce sem posten, sem glede tvojega vodenja U-21 malo skepticen. Ne vem, kaj lahko ponudis vec, s cim bi me res preprical, da si pravi (ceprav si trenutno edini, kolikor vem)... Morda je na tako razmisljanje vplival tudi brancin (brez zamere) s svojim vodenjem, a se mi zdi, da U-21 reprezentanca trenutno ni v stanju, v katerem bi lahko vodenje spet zaupali nekomu novemu, neizkusenemu, s sicer cisto dobrimi nameni, ki bi se rad preizkusil v vodenju reprezentance.

Bolj preferiram, ce se bo prijavil kaksen izkusenejsi macek. Ce sem lahko se bolj natancen - copatar morda? Sem sicer tudi sam razmisljal o kandidaturi, a sem ocenil, da nimam niti znanja in bi bilo tudi prevec riskantno, da bi prevzemal reprezentanco v takem trenutku in situaciji, v kateri je. Lutka pa tudi ne bi zelel biti - to ne pomeni, da nisem oz. ne bi bil odprt za nasvete, a da reprezentanco "skozi mene" vodi npr. koperbox ali pa sensiman (nobenih zamer, samo primer), se mi ne zdi smiselno.

LP :)

This Post:
00
272143.17 in reply to 272143.16
Date: 08/05/2015 18:33:22
Overall Posts Rated:
116116
Morda je na tako razmisljanje vplival tudi brancin (brez zamere) s svojim vodenjem, a se mi zdi, da U-21 reprezentanca trenutno ni v stanju, v katerem bi lahko vodenje spet zaupali nekomu novemu, neizkusenemu, s sicer cisto dobrimi nameni, ki bi se rad preizkusil v vodenju reprezentance.

Če naš kandidat za U21 dovoli, bi kar jaz odgovoril na to.

Treniranje pod U21 v zadnjih treh sezonah je bilo slabo. Posledično bodo vsaj naslednje dve generaciji dokaj švoh in tu ti tudi najboljši in najbolj izkušeni "taktičar" ne more pomagati.

Zato je zdaj najboljši čas, da U21 prevzame nekdo, ki ima predvsem zagnanost in voljo do dela, da teži lastnikom, išče potenciale na trgu, po forumih obvešča o možnostih nakupa, piše reporte...medtem pa se bo v prvih dveh sezonah dovolj naučil o vodenju U21 tudi po taktični plati, da bo imel dovolj izkušenj za sabo, če bo kandidiral še za en mandat.

In iz mojih izkušenj bo nekdo, ki dobro dela, sigurno hotel voditi U21 še dva mandata, saj bo edino na ta način lahko na tekmah vodil generacijo, ki jo je začel "iz nule" - torej pri 18 letih - trenirati.

This Post:
00
272143.18 in reply to 272143.16
Date: 08/06/2015 01:50:37
Overall Posts Rated:
130130
utka pa tudi ne bi zelel biti - to ne pomeni, da nisem oz. ne bi bil odprt za nasvete, a da reprezentanco "skozi mene" vodi npr. koperbox ali pa sensiman (nobenih zamer, samo primer), se mi ne zdi smiselno.
Te popolnoma razumem,ampak,to lahko pogledamo tudi z druge strani.On bo odgovoren za to kakšne skaute in "taktične može" bo izbral (ala pred. vlade-ministri) On se bo odločil,koga bo,če sploh bo upošteval npr. pri nasvetih o nasprotni ekipi taktikah itd...
, in 2 »taktična moža«, ki bi preučevala nasprotnika, in različne taktike. Hočem pa, da se sami javite za pomočnike.
Zaenkrat ni še nič dorečenega in dokončnega,kaj bi dejansko počel tako imenovani... Pomojem,da poda konkretno mnenje vtem stilu,npr:
-osnovni napad
-m2m
-z normalno zavzetostjo
-predvidevanje: normalen tempo

Lahko pa še več:
Janeza na K,ker ima dobro ZO,mislim,da bodo igrali zunajno taktiko.Jožeta na C zaradi skoka,čeprav ima slabšo OPK (bo manj na udaru,ker predvidevam njihovo zunajno taktiko),Francla pa,kar na OI,čeprav niam najboljših podaj,ima pa najvišjo ZO v naši repki.

Stvar dogovora.....

This Post:
00
272143.19 in reply to 272143.18
Date: 08/06/2015 06:18:38
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Se strinjam kar z obema in bom pripravljen pomagati pri U-21, kot sem v zadnjem mandatu.

Sem samo predstavil moj pogled na sceno - zelel sem dejati, da si reprezentanca skoraj ne more privosciti se enega takega mandata.

This Post:
00
272143.20 in reply to 272143.19
Date: 08/06/2015 06:33:26
Overall Posts Rated:
116116
Če moram pri U21 izbirati med "taktično superiornim" kandidatom ali takšnim, ki je zagnan in bo pomagal natrenirati veliko igralcev, bom v 10 primerov od desetih vedno volil drugega.

This Post:
00
272143.21 in reply to 272143.20
Date: 08/06/2015 06:39:04
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Torej bova volila istega :D


Advertisement