BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Neatkarīgā avīze "Monēta iekš BB"

Neatkarīgā avīze "Monēta iekš BB"

Set priority
Show messages by
From: Monēta
This Post:
44
322496.20 in reply to 322496.19
Date: 02/04/2024 11:10:45
Lielupes Melnās Sirdis
II.2
Overall Posts Rated:
109109
Second Team:
BK Zaļie Knaģi
Laiks intervēt mūsu pašlaik labāko, spēcīgāko spēlētāju WERTOL , varbūt kāds iebildīs, bet reitings nemelo Latvijā nr 1, pasaulē nr 26.
> 1. 100 uzvaras būs NT amatā forši un liekas kosmoss no mana skatapunkta.Kā vērtē sasniegto?
Wertol : Esmu lepns par to.

> 2. Atbalsts tev ir kā NT vadītājam 65% sākumā bija pat augstāks, taču spriežot pēc diskusijām pieredzējušākie tevi ne visi atbalsta?
Wertol : Ne visi. Latviesiem vispar patik but opozicija. Kritizet pec zaudetam spelem viniem patik daudz vajrak, neka apsveikt ar uzvaram

> 3. Tev komandā ir 4 izlašnieki (bija pat vairāk) nezinot skilus tīri pēc DMI liekas, ka dažiem vietas tiek par blatu?
Wertol : Protams! Vai ta ir neierasta lieta Latvija?

> 4. Brona ieies vēsturē, bet ar kādu cenu, liekas tas ,galvenokārt, ir tas, kas citiem nepatīk - vai viņš būs arī nākošajā sasaukumā?
Wertol : Lai nepatik! Nakamaja sasaukuma Bronas nebus, Dallis atvadijas no izlases.

> 5. Tavi Saulīts un Karlson ir tevis trennēti no 0 un bijuši arī labi u21 sastāvā, vai nav plāni paņemt utopijas komandu un palīdzēt u21?
Wertol : Man jau bija Utopijas komanda, kur tika sagatavoti daudzi Latvijas U21 izlases speletaji. Loti iespejams, ka DINAMO RIGA vel atgriezisies...

Cepuri nost - godīgi atbildēja uz visiem jautājumiem! Un varu piebilst, ka Wertol ir viens no tiem, kas vienmēr atbild uz jautājumiem, kas nav skaidrs par spēli - droši jautājiet - noteikti atbildēs.
Paldies par veltīto laiku jaunākajam rakstam

From: Versis

This Post:
33
322496.21 in reply to 322496.20
Date: 02/04/2024 14:57:52
cements
II.1
Overall Posts Rated:
252252

> 3. Tev komandā ir 4 izlašnieki (bija pat vairāk) nezinot skilus tīri pēc DMI liekas, ka dažiem vietas tiek par blatu?
Wertol : Protams! Vai ta ir neierasta lieta Latvija? :)

Re kur pareizā atbilde....
Savas intereses stāda augstāk par LV izlases interesēm.

Kā, lai LV izlase turpina progresēt?
Kā kā un vēreiz kā?
Vai ar šo krānu to var sasniegt? Atbilde NĒ, nekad...


Vērā ņemams rezultāts. ha , smiekli nāk. Īsts slāvs

This Post:
22
322496.22 in reply to 322496.20
Date: 02/05/2024 13:39:51
SK Valmiera
Virslīga
Overall Posts Rated:
150150

> 2. Atbalsts tev ir kā NT vadītājam 65% sākumā bija pat augstāks, taču spriežot pēc diskusijām pieredzējušākie tevi ne visi atbalsta?
Wertol : Ne visi. Latviesiem vispar patik but opozicija. Kritizet pec zaudetam spelem viniem patik daudz vajrak, neka apsveikt ar uzvaram :)

> 3. Tev komandā ir 4 izlašnieki (bija pat vairāk) nezinot skilus tīri pēc DMI liekas, ka dažiem vietas tiek par blatu?
Wertol : Protams! Vai ta ir neierasta lieta Latvija? :)


Nu kas tās par atbildēm? Es saprotu, ka esi krievvalodīgais, bet uz kādu attieksmi ceri, ja aizraujies ar vispārināšanu. Sāksim ar to, ka blatiem un negatīvo skatu uz dzīvi vari pateikt paldies 50 okupācijas gadiem, ar kuru sekām vēl 4-5 paaudzes dabūs cīnīties un tikt galā. Ja dzīvosi šitā ar kkādu aizvainojumu pret zemi, kurā dzīvo, tad tā arī visu mūžu pavadīsi domājot, ka visi citi vainīgi pie savām problēmām.

This Post:
66
322496.24 in reply to 322496.23
Date: 02/11/2024 15:21:16
Valmieras Ērgļi
Virslīga
Overall Posts Rated:
7979
Man šķiet, ka pēc normāla politiskā iedalījuma tu esi latvietis, jo tu nedzīvo Krievijā, nedz nāc no Krievijas. Pirmā valoda, ko lieto ik dienā, neraksturo kāda piederību citai valstij, to mēs daudzi nesaprotam. Diemžēl, gadu gaitā krievvalodīgo latvieši vidū ir iesakņots priekšstats, ka viņi ir krievi. Tam gan vairāk kā viens vainīgais - latvieši, kas šos cilvēkus sauc par krieviem un nepieņem, kā arī Krievijas propoganda, kas tiem saka: ''Jūs esat krievi!'', jo tas vairo tās īpašās valsts ietekmi.

From: Monēta
This Post:
77
322496.25 in reply to 322496.24
Date: 02/14/2024 08:03:09
Lielupes Melnās Sirdis
II.2
Overall Posts Rated:
109109
Second Team:
BK Zaļie Knaģi
Pēdājais laiks nenopietnībām ! Neliels satīrs no 63 sezonas par aktīvākajām komandām ( ne visām)
IBD - Esmu oligarhs un daru ko gribu
cements - Krupi nerīšu
SK Valmiera - Kauss ir, bet ko darīšu ČL ar tādu sastāvu
BK Ezerkrasta baske - Es nekur nepazudīšu
BK BAUSKA - Varbūt nopārdošu kādam muļkim
BK grizzlies - Es arī varu kaut ko uzrakstīt
BC Moonshine drinkers - Paldies Ezerkrast un IBD es nāku
Alfa one - Vajag pārmaiņas pansionātā
BC LionSnake - Nekā jauna un svarīga te nav
Viltigie - Prezidenta kungs nav tik aizņemts, kā es
Pamaturnīrā atlikusi viena spēle, no kuras daudzi kaut ko sagaida veiksmi visiem.
Ps par LMS varētu teikt Nebāz savu degunu, kur nevajag
Neņemam ļaunā, ja kādam uz varžacs uzkāpu.

This Post:
11
322496.26 in reply to 322496.25
Date: 02/14/2024 14:14:30
SK Valmiera
Virslīga
Overall Posts Rated:
150150
Manējo varētu palabot uz - Kauss ir, bet nez vai sanāks palikt Virslīgā :D

From: Monēta
This Post:
33
322496.28 in reply to 322496.27
Date: 02/18/2024 03:34:55
Lielupes Melnās Sirdis
II.2
Overall Posts Rated:
109109
Second Team:
BK Zaļie Knaģi
63. sezonas pēdējā kārta aiz muguras un 4 komandas turnīru noslēgušas ar bilanci 22-0
Jautāju komentāru par pretiniekiem, vai viņi tiešām tik švaki un smagāko spēli turnīrā:
IBD : Pretinieki nav švaki, vienkārši IBD ir spēcīgs, Pret Hospitāļu bruģi. Negaidīti sīva cīņa
Jāpiebilst, ka jau trešo sezonu neviens nevar iekost IBD... kurš nu kurš būs tas pirmais
Beaver Kings Mums ļoti laba līga, pretinieki arī ļoti spēcīgi - no mūsu līgas kausa TOP 32/16 bija ļoti daudzas komandas, kas pierāda augsto līmeni. Šosezon paveicās ar traumām (maz bija), sastāvs arī dziļš un spēcīgs, plus negaidīju, ka progresēs 27. gadīgais starta pieciniekā, kaut kādi gandrīz 7 skili pieauga trenējot vispār citus spēlētājus, tas gan jau arī faktors. Jāsaka, ka pret top 3 komandām no abām konfām bija smagas spēles, ja nemaldos tad vienā spēlē abi sametām 320+ pts, tas ir abnormāli. Par plejofiem drusciņ raustos, komanda ir regulārās sezonas čempions - tas jā, bet ka tik nebūs kā rockets hārden/paul laikā - PO salūzīs, jo tomēr nav izteikto zvaigžņu… bet to redzēsim pavisam drīz. Nevar sagaidīt PO. Noderētu nauda par tikšanu otrajā līgā… Sniedza tiešām ļoti izsmeļošas atbildes ne ko pielikt, atņemt SUPER !
LMS Uzvarēju visus ne ar tiem labākajiem spēlētājiem, bet ar taktikām, jo visi grupā ir jauniņie un sāk ar sastāvu uzlabošanu, un ne līdz galam iedziļinās, ka ļoti liela loma ir taktikām un entuziasmam. Smagākās spēles pret BK Mingalo, kuram starta piecinieks galvu pārāks, bet visas spēles spēlē vienā taktikā un kā vissvarīgākās, ja neizlasīs šo rakstu, tad viņam uzrakstīšu ziņu, lai nākošgad tiek ārā no 3 līgas. Egoistiski? jā, bet tikai tā varēju dabūt 22-0
Baltais teevs diemžēl atturējās no komentāriem, pieņemsim, ka gatavojās playofiem.
Un bonusa žetons par labāko +/- Beaver Kings +1177

This Post:
00
322496.30 in reply to 322496.29
Date: 03/01/2024 08:19:53
Lielupes Melnās Sirdis
II.2
Overall Posts Rated:
109109
Second Team:
BK Zaļie Knaģi
forši ! trennēsi tikai priekš u21, vai priekš lielajiem? un kurās pozīcijās?
Būs interesanti pasekot un pamācīties

Advertisement