BuzzerBeater Forums

Poland - IV.20 > sezon 14 - czas prawdy

sezon 14 - czas prawdy

Set priority
Show messages by
From: pawel
This Post:
00
161201.1
Date: 10/15/2010 06:46:44
Overall Posts Rated:
66
Odnosze wrazenie ze jakieś zmiany zaszły w BB w sensie silnika, jakoś oznaczenia w wynikach pomeczowych jakby "spadły" jesli chodzi o skille druzyn. Dla mnie to sezon "prawdy" jak coś nie tak bedzie szło to rozganiam towarzystwo, zacząłem już nawet grac w hattricka w 10 lidze :) aby mieć odskocznie.

From: mackb
This Post:
00
161201.2 in reply to 161201.1
Date: 10/15/2010 07:25:39
Overall Posts Rated:
11
U mnie Hattrick był na pierwszym miejscu później doszedł BB, ale jak na razie po ponad 4 latach gry w HT wyniki nie są zadowalające i już mi sie za bardzo nie chce. A może ktoś w naszej lidze też sie bawi w jakieś inne menagery? Napiszcie jakie?

This Post:
00
161201.3 in reply to 161201.2
Date: 10/15/2010 07:43:47
Overall Posts Rated:
22
managerzone...ale w lidze szkockiej...jak na razie po 5 latach zaplecze ekstraklasy

This Post:
00
161201.4 in reply to 161201.3
Date: 10/16/2010 14:26:40
Overall Posts Rated:
00
Temat: Gratuluje Wyznaniu Generała Lufy ...
Przebieg: Początek zaskakujący (dobra gra Boston Celtics II) koniec tradycyjny - zrobili z siebie skończonych idiotów.
Efekt: bilans 0-3, kontuzje: jak zwykle dwóch zawodników wyjściowego składu: Rosenkron z tym razem Nozzetti'm, który nie zawiódł lekarza klubowego, któremu już się wydawało, że tylko 1 inwalida będzie w zespole.
Wnioski: Witaj ligo ... V.x w sezonie 15stym !!!
PS.: ...
Red Auerbach II

PS.2.:
Nie wiem czy tym co teraz napiszę złamię jakieś zasady BuzzerBeater czy nie ... Tak czy inaczej BB od pewnego czasu, pomimo awansu, "ciągnę trochę na siłę" - głównie z powodu Szmagalskiego, który (może iluzorycznie może realnie) uważamy jest za dużą szansę polskiej kadry w BB ..., a ja łudzę się że zbuduję wokół niego dobry zespół ...
Ale do rzeczy ...
Więc ...
Co od innych managerów koszykarskich online - mam zespół (nazywa się też Boston Celtics II) w "charazay". Charazay jest - moim skromnym zdaniem - parę razy lepszy od Buzzerbeater
(tytułem przykładu np.: posiadaniu Dikembe Mutombo czy Mark'a Eaton'a w Buzzerbeater to szaleństwo ... wszak system i tak każe im rzucać co parę akcji z miernym efektem - w charazay mogą ZNACZNIE lepiej ustawić taktykę; mogę np.: uniknąć rzucania za 3 pkt przez środkowych i innych lapsusów). Owszem słabe wyniki moje w tym sezonie to m.in. wynik plagi kontuzji ważnych zawodników klubu, ale mimo wszystko ...
Porównując charazay z buzzerbeater ubogość opcji ustawienia zespołu w meczu po prostu razi ...
Ponadto, nie wiem jak inni managerowie - ale w charazay nie mam problemu z zarządzaniem zespołem i w znacznie krótszym czasie uzyskałem dobre wyniki, a w BuzzerBeater do ubiegłego sezonu ledwo zapinałem budżet rezygnując z scoutingu, który zresztą - MOIM ZDANIEM - nie ma dużego sensu ... Np.: losuję wybitnych rookies (SZmagalski) albo dobrych (Krepa) wydając na scouting ... ZERO ... Lepszy bilans finansowych tygodniowy w tym seoznie w BB i tak nie wiele mi daje i nie uchroni mnie od pewnej już chyba kompromitacji i spadku do ligii V.x bo wszyscy zawodnicy, który cokolwiek potrafią są i tak poza moim zasięgiem ...
Krótko powiem, że MOIM ZDANIEM przy Charazay to Buzzerbeater wypada (znowu to powiem, żebyście wiedzieli, że po prostu to MOJE, PRYWATNE, I MOŻE NIEOBIEKTYWNE, ALE MOJE ZDANIE) wypada Buzzerbeater przy charazay "biednie" ...

Last edited by Morfeusz-33 at 10/16/2010 14:40:38

This Post:
00
161201.5 in reply to 161201.4
Date: 10/18/2010 03:57:37
Overall Posts Rated:
66
Ja ostatnio zaczałem pogrywać w hattricka o czym pisałem czyli managera piłki noznej , narazie idzie mi całkiem niezle jak na początki. Opisywanego przez ciebie managera nie znam.
Co do Twojej gwiazdy ja przez to że niby miałęm potencjalnego reprezentanta i zacząłęm go pod tym kątem trenować narobiłem sobie tylko kłopotów. I ani reprezentanta ani awansu :) dlatego w ubiegłym sezonie całkowicie przestałem sobie zawracać głowę tym aspektem BB.

W kwestii "znacznie łątwiej" to niekoniecznie jest akurat dobre, gdyby łatwo i szybko postepowała rozgrywka czyli rozwój druzyny to gra szybko szłaby do "odstawki" a tak to człowiek ambicyjnie stara sie "walczyc" aby jednak wreszcie z tej 4 czy 5 ligi wyjść :) a jak juz wyjdzie to i radocha większa

Last edited by pawel at 10/18/2010 07:56:08

This Post:
00
161201.6 in reply to 161201.5
Date: 10/19/2010 12:34:09
Overall Posts Rated:
00
Co do oceny itd itp managerów, stopnia trudności ... Wiesz - po pierwsze to nie wszystko można precyzyjnie opisać (co do charazay kontra buzzerbeater), a po drugie może i ważniejsze, to mniej lub bardziej, ale po prostu subiektywna jednak kwestia. U mnie ocena wypada jak wyżej pisałem.

A co do pozostałych wątków ... wiele mógłbym pisać- ale z bilansem 0-3 to może się powstrzymam ... Hehehe ...
Powodzenia itd
Red Auerbach II

- - - -- - - -- - - -- - - -
dopisane
2010-10-19
20-17
- - - -- - - -- - - -- - - -
Chyba przestanę pisać na forum ... Bilans 0-4. Znowu nie grałem w pełnym składzie. Przestaje mnie bawić ten sezon i przestaje mnie interesować zajmowanie się ligą. Prawdopodobnie sprzedam kogoś kto dużo zarabia, żeby zebrać pieniądze na przyszły sezon. Najgorsze to, że mam pakiet suportera i nie mogę po prostu zrezygnować i skupić się na charazay (manager koszykówki online który oceniam wyżej i znacznie bardziej lubię).
Red Auerbach II

Last edited by Morfeusz-33 at 10/19/2010 18:16:50

This Post:
00
161201.7 in reply to 161201.6
Date: 10/20/2010 03:55:37
Overall Posts Rated:
66
jakoś strasznie niecierpliwością od ciebie emanuje, nie mam interesu w tym aby bronic BB bo kilka rzeczy bym tu zmieił także, zapewne gdyby nie to ze zaczałem grać w hattricka to spróbowałbym tego managera o którym piszesz, jednak aż trzech gierek tego typu z braku czasu nie ogarne więc nie będę zaczynał.
Bilans 0/4 na początku sezonu to żadna tragedia, jeszcze duzo meczy do rozegrania

From: pawel
This Post:
00
161201.8 in reply to 161201.7
Date: 11/10/2010 06:17:47
Overall Posts Rated:
66
w Hattricku wywalczyłem awans do 9 ligi :) (swoją drogą świetny pomysł z akademią juniorów coś takiego skopiowac do BB byłoby extra)

W naszej lidze widze ze anwil zbociał, mariposa idzie jak burza a poowa sezony coraz blizej tylko aktywności managerów brak

From: Bidz-U

This Post:
00
161201.9 in reply to 161201.8
Date: 11/13/2010 06:38:40
Overall Posts Rated:
00
Ja gram w Hattricka na razie jestem w 5 lidze i na razie w niej zostaje. Gram jeszcze w charazay i zdarzy mi się basketsim ale to tak jakoś zostało i się nie przykładam. Odnośnie trenowania kadrowiczów w BB to porażka pogrąża to tylko drużyną wytrenowałem kadrowicza i nagle pensja skoczyła prawie do 200000 i byłem na skraju bankructwa i spadek z trzeciej ligi. Ale wracając do managerów to największym zapałem pałam do hattricka.

From: pawel

This Post:
00
161201.10 in reply to 161201.9
Date: 11/14/2010 04:18:14
Overall Posts Rated:
66
mam te same odczucia, też trenowanie goscia niby pod katem być moze kadry skończyło się żle dla mnie. Zdecydowanie teraz podchodzę inaczej robię swoje a gdyby przypadkiem przydał się w kadrze to prosze bardzo ale napewno nie nastawię się już nigdy li tylko na trening pod kadrę (chyba ze znudzi mnie BB i wówczas gdyby był zawodnik to prosze bardzo na ten jeden czy dwa mecze skład ustawię i trening pod kątem tylko jednego zawodnika).

From: pawel
This Post:
00
161201.11 in reply to 161201.10
Date: 01/10/2011 03:28:10
Overall Posts Rated:
66
Chciałbym wszystkim podziękować za te kilka sezonów wspólnej zabawy i pogratulowac nam wszystkim podniesienia poziomu naszej ligi. Finałowe mecze tegoroczne naprawdę bardzo wyrównane (chodzi mi o wszystkie mecze ostatniej fazy) Tym razem udało się wywalczyć awans ale do końca ważyły się losy i dopiero dogrywka w ostatnim meczu rozstrzygnęła. spróbuję powalczyć w 3 lidze ale to kwestia do jakiej trafię ale zdecydowanie potrzebne są wzmocnienia. Wszystkim życzę powodzenia w nowym sezonie.