BuzzerBeater Forums

Slovensko - III.1 > Kto sme?

Kto sme?

Set priority
Show messages by
From: rishooo
This Post:
11
179126.1
Date: 04/02/2011 16:15:18
Overall Posts Rated:
1212
Bol by som rad keby sme sa v tomto vlakne predstavili a povedali ostatnym nieco o sebe. Kedze som to tu vytvoril tak zacnem sebou.

Takze, volam sa Richard, vek vam nenapisem, ale mozete si tipnut (poviem, ci spravne:)), studujem na osemrocnom gymnaziu v Ziline.
BB sa venujem jednu sezonu (minulu sezonu som odohral iba jeden zapas, a postupil som vdaka botom v lige).

Venujem sa uz peknych 5 rokov aktivne florbalu. Skoda ze tento sport sa na slovensku nehra na profesionalnej urovni, lebo je to rychly, technicky a dynamicky sport podobny hokeju ci hokejbalu(len bez zbytocnych nebezpecnch narazeni na mantinel a podobnych veci). Dalej sa trosku pasivnejsie venujem basketbalu a ked mam cas zabehnem do posilky.

Pozorne sledujem zapasy NBA v co najvacsom mnozstve, som velky fanusik LA Lakers a Kobeho ;). Tento rok sa velmi dobre dari aj zilinskym basketbalistom v slovenskej extralige, takze sem tam skocim aj na nejaky z domacich zapasov.

To je asi vsetko co ma teraz napadne, takze kludne sa pytajte a prispievajte svojimi "zivotopismi":).

Message deleted
From: colbert

This Post:
00
179126.3 in reply to 179126.1
Date: 04/05/2011 05:14:41
Overall Posts Rated:
99
Tak ked ste tu tak pekne zacali pridam sa aj ja

Ja som Marek a taktiez som zo Ziliny a co je este vacsia sranda tiez som studoval na osemrocnom gymnaziu, cize ty rishooo ak studujes na Varsavskej tak sme sa mozno kedysi aj nejako videli. Ja som tam skoncil pred 3-ma rokmi a teraz v Ziline studujem Letecku dopravu. Cize letectvo je asi moje naj hobby.

Ku basketbalu. No hraval som ho na zakladnej aktivne (neviem ci sa do 4rocnika da nazvat aktivne) a odvtedy si chodievam zahrat len tak rpe potesenie. Samozrejme tiez fandim Vahostavu... predtym Fatranu Zilina. A k veku? No mam 21 rokov.

Tot odo mna vse.

PS: tesi ma chalani ze ste tu taku dobru diskusiu rozbehli. Ja by som tiez viac prispieval keby som mal casu trochu viacej, ostane mi ledva na to aby som si precital co ste napisali a niekedy nestihnem repsktive zabudnem aj taktiku nastavit.... cize hadam ak postupim vyssie nevypadnem hned koli tomu casu....

From: Yuris
This Post:
00
179126.4 in reply to 179126.3
Date: 04/05/2011 07:01:30
Svit Golden Eagles
III.1
Overall Posts Rated:
4444
Volam sa Juraj, povodom som zo Svitu a mam 23 rokov. BB hram teraz 4. sezonu, avsak "serioznejsie" v podstate iba druhu.

Studoval som 4 roky na Ekonomickej univerzite v Bratislave a momentalne studujem druhy rok medzinarodny marketing v Rakusku v meste Steyr. Verim, ze sa mi tu podari zamestnat a ostat aj po skole.

Co sa basketu tyka - hravam ho aktivne od svojich 10 rokov (okrem asi dvoch rokov kedy som bol zraneny). Hraval som najprv vsetky mladeznicke kategorie vo Svite (Zilina bola jeden z nasich najvacsich rivalov :P ), potom druhu ligu za Inter B a teraz hram popri skole tretiu rakusku ligu za Steyr.

Ako uz aj nazov mojho BB klubu napoveda, som velkym fanusikom New York Knicks v podstate bez ohladu na to, kto za nich hra. Aj ked musim priznat, ze sa na to tuto sezonu v porovnani s predoslimi pozera ovela lepsie :) NBA sledujem vcelku podrobne, ale snazim sa sledovat aj Euroligu a rad pozeram aj zapasy nemeckej ligy (hlavne Bamberg s Tonom Gavelom). Doma som samozrejme verny Svitu, aj ked sa tam v poslednej dobe deju cudesne veci, co je podla mna ozaj skoda.

Ak ma este v buducnosti nieco zmysluplne napadne tak to doplnim :)

From: kevlar5
This Post:
00
179126.5 in reply to 179126.1
Date: 04/05/2011 08:09:47
Overall Posts Rated:
22
Tak ahojte,
ja som Rudo pochadzam z Partizanskeho,ale uz dlho byvam v Bratislave. BB hram stvrtu sezonu, tretiu v lige III.1
Predtym som vyhral ligu IV.5(dokonca zo 4. miesta sa mi to podarilo).
Basket som nikdy nehral profesionalne, ale sledujem ho velmi podrobne(najma NBA). Fandim podla nazvu asi kazdemu jasne LA Lakers a najoblubenejsi hrac je Kobe. Okrem toho este asi Oklahome a Torontu.
Pracujem ako doktor v jednej nemocnici.
Okrem basketu mam rad futbal a lyzovanie.

From: colbert

This Post:
00
179126.6 in reply to 179126.4
Date: 04/05/2011 08:40:10
Overall Posts Rated:
99
Na tie mladeznicke zapasy so Svitom si pamatam hlavne na BADEM-e to vzdy stalo za to. Skoda ze nam tu uz zaverli sportovu halu na take podujatia bola ako stvorena.

From: Yuris

This Post:
00
179126.7 in reply to 179126.6
Date: 04/05/2011 08:51:18
Svit Golden Eagles
III.1
Overall Posts Rated:
4444
Veru, BADEM nemal chybu!! :) To je asi najklasickejsi turnaj aky kedy existoval. :D Spanie na lehatkach len tak niekde v priestore, 100 druzstiev, milion zapasov.. Vzdy som sa na to strasne tesil. A ta hala bola na to ozaj ako stvorena.

From: rishooo

This Post:
00
179126.8 in reply to 179126.3
Date: 04/05/2011 10:44:54
Overall Posts Rated:
1212
Hej, chodim na varsavsku, som v kvinte, takze asi sme sa aj stretli. Teraz som prezradil svoj vek, takze ano mam 15 :).

Last edited by rishooo at 04/05/2011 10:45:13