BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: wendi
This Post:
11
200041.2 in reply to 200041.1
Date: 11/01/2011 11:44:26
Overall Posts Rated:
170170
Rozhodla som sa opat kandidovat na post manazerky U21 timu, po tom co som tuto poziciu zastavala jedno volebne obdobie.
Boli sice chvile, ked som rozmyslala, ze uz kandidovat nebudem, ale nakoniec ma presvedcili nasledovne aspekty:
- ludia okolo mna, ktori ma podporovali a stale podporuju
- nechcem odist od zacatej prace, ked viem, ze mozem este dianie okolo U21 zlepsit, alebo aspon udrzat na urovni kde momentalne je
- chcem sa dockat rocniku, ktory vyrastal priamo pod mojou reziou
- nakolko neviem o ziadnom inom vhodnom kandidatovi, nechcem nechat dolezitu rolu v U21 niekomu neznamemu a neskusenemu
- myslim si, ze som svoju rolu zastala dobre, minimalne moje sluby boli naplnene a nasi mladici dosiahli historicky uspech v turnaju utechy
- vidim, ze tato praca ma zmysel a komunita ma zaujem o nase repre - ako priklad spomeniem prispevky na externom fore, kotre sa vyrazne navysili a takisto trening mladych hracov velmi kvalitativne aj kvantitativne napreduje

Moje ciele pre dalsie dve sezony budu:
- pokracovat v zacatej praci
- trosku vyraznejsie sa venovat tym najvacsim talentom pre U21, to znamena potencial 7-9, pretoze vela krat hraci s potencialom 10 trenuju pre seniorske NT, co nie vzdy zapada do U21 planu
- vypracovat plan na to, aby kazdy rocnik mal silne vsetky tri posty, minimalne u 3 klucovych hracov na kazdy post
- ak bude zaujem rada zorganizujem opat nejaku sutaz o supportera
- a na zaver by potesil nejaky vyraznejsi uspech podobny tomu tohtorocnemu, buducu sezonu to vsak asi nebude, nakolko tim mame slabsi

Momentalne mam prislubenu pomoc pri skautingu od manazerov: Vierus, chlebo, Yuris a daewo7. Budem sa vsak snazit ziskat este viac skautov, ak bude zaujem, pretoze prace je viac nez dost :)

Rada zodpoviem na vase otazky v prislusnom vlakne, ale prosim o strpenie, nakolko sa prave naplno venujem prebiahajucemu draftu a pozeraniu skillov U21 nadeji vo vsetkych rocnikoch. Dakujem.