BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
209018.2 in reply to 209018.1
Date: 02/10/2012 05:25:48
Overall Posts Rated:
284284
Zdravim vsetkych fanusikov BB!

Ako som uz po ukonceni minulej sezony avizoval, budem kandidovat, ak sa nenajde ziadny schopny kandidat, ktoremu by som bol ochotny prenechat zacatu robotu. Nestalo sa tak a aj napriek miernemu nedostatku casu som sa rozhodol, ze to potiahnem radsej ja, akoby sa NT mala dostat do ruk niekoho neskuseneho.
Novinky v tejto sezone nebudu ziadne svetaborne, najvacsia v minulej sezone bola zavedenie novej DB (velka vdaka nasim vyvojarom, ktori nad tym stravili asi viac casu ako ja nad NT). Tuto sezonu by som rad zapracoval par mladych hracov na obvod a postupom aj Tydlacku pod kos. V dalsej sezone by sa uz v NT mohli zacat postupne objavovat hraci noveho treningu, na co sa uz velmi tesim, ale stale to bude chciet cas, kym dojde ku generacnej vymene na kazdom poste.
Tolko odo mna, nema asi velmi zmysel pisat blaboly, snad ma uz poznate podla mojej roboty za tych par sezon pri U21 a NT. Na otazky rad odpoviem vo vlakne na to urcenom. (209019.1) Dakujem!

From: Nolan
This Post:
00
209018.3 in reply to 209018.2
Date: 02/10/2012 16:44:56
Overall Posts Rated:
5151
Cawte vsetci :),
po dlhej dobe som sa rozhodol kandidovat na post trenera NT. Uz niekolko sezon som nad tym rozmyslal ale vzdy pre nedostatok casu som sa radsej toho vzdal. Momentalne mam vsak do septembra viacel volna cca 2 sezony a preto som sa konecne rozhodol ist do toho. Na BB som od uplneho zaciatku (sezona 3) a hoci som nedosiahol nijaky prenikavy uspech myslim si, ze mozem byt so sebou spokojny ( aj ked nie som :D )

S repre nemam nijaky specialny ciel, proste chcem ist od zapasu k zapasu a dotiahnut to co najdalej. Nemam nijake predosle skusenosti s vedenim NT timu alebo so scoutingom, preto sa budem spoliehat aj na rady inych. V tomto smere sa vsak chcem rychlo zdokonalit. Nie je mi cudzia ziadna kritika a ani nazor ziadneho dalsieho manazera. Viem, ze NT caka v najblizsich sezonach generacna vymena, a preto dufam, ze nas to posunie dopredu. Neviem zarucit ziadny velky vysledok, viem vsak slubit, ze urobim maximum co sa bude dat.

Message deleted
Message deleted