BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb U21] Przemówienia kandydatów

[wyb U21] Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Dejvidd
This Post:
00
231208.2 in reply to 231208.1
Date: 11/27/2012 4:05:46 PM
Overall Posts Rated:
188188
Wątek przeznaczony wyłącznie do przemówień, jedno dla każdego kandydata. Pełne reguły wyborów znajdziecie tutaj: (231207.1) a oficjalny wątek przeznaczony na debatę tutaj: (231209.1).

From: Joa
This Post:
33
231208.3 in reply to 231208.2
Date: 11/30/2012 2:34:50 PM
Overall Posts Rated:
382382
Rozwinę wątek:


Witam Drogich Wyborców,

To mój drugi start w wyborach na selekcjonera reprezentacji U21, bardzo chciałbym kontynuować moją pracę, ponieważ uważam, że nie zrobiłem jeszcze wszystkiego, co zamierzałem, co było moim celem.. ale po kolei..

Pewnie większość Menagerów mnie zna, i większość pamięta moją poprzednią mowę, ale jeśli nie, to troszkę przypomnę.
Nazywam się Achim, a mój nick składa sie z początkowych liter pełnego imienia. Gram w BB od 5 sezonu, ale na poważnie grą zacząłem interesować się od sezonu 8. Przemierzyłem parę lig, ostatnie 2 sezony spędziłem w II.4, jednak ostatecznie wolałem trochę potankować i zająć się bardziej U21 aniżeli klubem, stąd spokojnie sobie przezimuję w lidze III.

Startuję w tych wyborach, by jeszcze raz spróbować zdobyć medal na wielkiej imprezie. Udało się zdobyć srebro na Mistrzostwach Europy, gdzie przegraliśmy minimalnie z Serbami, oraz brąz na Mistrzostwach Świata, gdzie polegliśmy po raz kolejny ze Stanami, mimo, ze tydzień wcześniej to oni schodzili z parkietu pokonani. Ogólnie kadra pod moją wodzą odniosła 21 zwyciestw i 3 porażki w oficjalnych meczach, szkoda, że w najważniejszych momentach.. Niemniej pokonalismy lidera i wicelidera w rankingu U21, a czego zabrakło w decydujących spotkaniach, napisałem już w wątku debaty..

Od kilku lat jesteśmy światową czołówką w U21, jednak minusem jest fakt, że kadra zmienia sie z sezonu na sezon.. Czy w tym sezonie mamy do dyspozycji kadrę lepszą niż ta z zeszłego? Zobaczymy, na pewno Orzełki są dobrze przygotowane na ciężkie boje..

Co do treningu 18 latków, chciałbym wprowadzić pewne korekty - przede wszystkim paru graczy poświęcić na trening pod atak z obwodu, być może za kilka sezonów będzie to strzał w 10. Poza tym przydałby się choć jeden guard z nabitym OD i PS na maxa, który robiłby różnicę. Być może chciałbym troszke zwiększyć liczbę scoutów, aby w razie nagłej rezygnacji z gry jednego odpowiedzialnego za daną pozycję, baza i gracze nie przepadli..

Zamierzam też wrócić do zapowiedzi przedmeczowych sprzed 2 sezonów, być może będą jakieś modyfikacje.

Celem nadrzędnym pozostaje jednak utrzymanie Naszych Orzełków wśród najlepszych reprezentacji w BB! Czy to się uda, zadecydujcie sami. Wydaje mi się, że nie zawiodłem oczekiwań podczas poprzedniej kadencji, zrobię wszystko, aby w kolejnej było tak samo, a nawet i lepiej!