BuzzerBeater Forums

Poland - IV.10 > Sezon 23!

Sezon 23!

Set priority
Show messages by
From: frackov
This Post:
00
238039.1
Date: 03/07/2013 08:52:54
Overall Posts Rated:
77
Zachęcam do dyskusji żeby trochę ubarwić naszą rywalizację w tej lidze. Jakie są wasze typy, oczekiwania na sezon itp.

From: BadgA

This Post:
00
238039.2 in reply to 238039.1
Date: 03/30/2013 08:39:20
Overall Posts Rated:
22
siemka! Jestem nowy w tej lidze więc za bardzo nie znam siły i potencjału drużyn, jednak już na pierwszy rzut oka widzę że faworyta nie ma jednego lecz jest ich kilku. W 5 lidze jest sporo zespołów które kończą ligę bez porażki a tu już po 6 kolejkach nie ma ani jednego takiego zespołu.
Zaraz po awansie do 4 ligi moim założeniem było to by utrzymać się w lidze. Liczyłem że uda mi się zdobyć 5 miejsce a może i nawet powalczyć o Play-Offy. Póki co jestem zachwycony z mojej pozycji ligowej :D. Co prawda tłok na miejscach 1-6 jest olbrzymi i pewnie do samego końca będą co chwila tasowania na pozycjach jednak ja mam nadzieję że uda mi się nie spaść na 6 pozycje :) Póki co jeszcze gramy mecze w swoich dywizjach. Po 14 kolejce będziemy mogli porównać siłę obu dywizji. Póki co o teamach z Great8 się nie wypowiem :)

Gdybym jednak musiał wskazać jakiegoś faworyta to byłaby to ekipa Górnik Team. Górnik zaliczył falstart z Mapet Show ale teraz gra zdecydowanie lepiej. O faworytach z Great8 wypowiem się po 14 kolejce :)

From: frackov
This Post:
00
238039.3 in reply to 238039.2
Date: 03/31/2013 12:09:21
Overall Posts Rated:
77
Jeżeli miałbym stawiać na kogoś to również postawiłbym na Górnik Team aczkolwiek nie skreślam swoich możliwości bo z początku sezonu w składzie nie ma już 'trzonu' tylko zastąpiłem ich nowymi zawodnikami bardziej ukierunkowanymi i lepiej pasującymi mojej grze. Liczę na to, że w PO któraś z drużyn wyeliminuje Avengers'ów bo tam wydają się oni najmocniejsi ale zaznaczam też, że nie nie do pokonania tak jak to pokazał Inspektor Bob i jego Bydzia Dream Team. Sezon dopiero się zaczął a już można zacząć spekulować kto z kim i w jakim terminie zagra. Tak jak zauważyłeś trafnie w BIG 8 będzie się liczyć 4-6 zespołów o awans do PO i po cichu mam nadzieję, że mnie w tym gronie nie zabraknie, życząc sobie co najmniej utrzymanie tej 4 pozycji.

Zobaczymy jak to będzie. o/

From: BadgA

This Post:
00
238039.4 in reply to 238039.3
Date: 04/02/2013 15:44:31
Overall Posts Rated:
22
hohohoho. Przed meczem z Avengers liczyłem na łagodny wymiar kary a tu proszę! Ograniczyłem ich zdobycz punktową do 87 punktów (najmniej w sezonie) i udało mi się wygrać. Póki co Great8 wygrywa z Big8 w bezpośrednich starciach 5-3. Czekam już na następną kolejkę, ale póki co Puchar :)

From: frackov
This Post:
00
238039.5 in reply to 238039.4
Date: 04/07/2013 09:07:19
Overall Posts Rated:
77
Fajna sprawa. Bo jak widać każdy może wygrać z każdym. Fakt, że Górnik Team wygląda zdecydowanie najmocniej w tym sezonie wcale nie skreśla żadnego z tych 8 zespołów (bo tak pomału zaczyna się krystalizować drabinka do PO) w końcowy sukces. Ja osobiście liczę, że uda mi się dojść do finału Big8 a potem już będę liczył na odrobinę szczęścia bo zawodników mam odpowiednich nawet do awansu. Może jeszcze 1 transfer przeprowadzę ale ten stoi pod znakiem zapytania. Po 5 meczach na wyjeździe W KOŃCU zagrałem u siebie i Wódżitsu nie miało nic do powiedzenia. Niestety dla Makasa i jego zespołu dla mnie są pewniakiem do spadku.

Czekam z niecierpliwością na mecze mojego teamu z czołówką Great8. Na początek nr 4 - Czarni Wrześnica. Ogólnie powiem Tobie BadgA szczerze, że stawiałem na Twoją wygraną ostatnio a tutaj taka niemiła niespodzianka.

From: BadgA

This Post:
00
238039.6 in reply to 238039.5
Date: 04/07/2013 15:07:57
Overall Posts Rated:
22
Również podoba mi się sytuacja w naszej lidze gdzie nie ma jednego/dwóch faworytów tylko jest ich bardzo dużo. I w tym względzie widać różnicę między IV a V ligą.
Zaś jeśli chodzi o mój ostatni mecz przeciwko Śląskowi to też się rozczarowałem :( Popełniłem błąd wywalając z rotacji mojego 6th mana oraz próbując zupełnie nową taktykę Outside Isolation. Myślałem że za rzuty będzie brał się Hasselkvist (ponad 30ppg) a rzucać zaczął mój rozgrywający(skończył mecz z 4/20 FG)... Po za tym moja skuteczność była do bani (37-103 przy 37-73 rywali). No cóż. Uznaję ten mecz jako za wypadek przy pracy.
Teraz czas na New York Kniks, czyli kolejny zespół z czołówki Great8. Będzie ciężko i raczej o wygraną będzie trudno ale swoich szans nie przekreślam (przecież udało mi się wygrać z Anengers :D). Póki co w bezpośrednich starciach Big8 i Great8 - 10-6 dla Great.

From: frackov
This Post:
00
238039.7 in reply to 238039.6
Date: 04/10/2013 09:16:39
Overall Posts Rated:
77
I nie powiem, że zaskoczył mnie Twój wynik z NYK myślałem że ich przejdziesz a tutaj proszę. Kolejny zespół którego lekceważyć nie można. Tak samo zaskoczyła mnie porażka Górnika z szóstym zespołem Great8. Tak czy inaczej wszystkie te wyniki tylko potwierdzają, że w tym sezonie każdy może pokonać każdego. W Sobotę sprawdzę Avengersów u siebie i potem same mecze z czołówką prawej strony ligi, będzie ciekawie to na pewno. Chciałbym po wszystkich pojedynkach RS z Great8 mieć bilans 7-1, 6-2 też będzie do zaakceptowania. Liczę że będzie frajda.

From: BadgA

This Post:
00
238039.8 in reply to 238039.7
Date: 04/12/2013 11:25:10
Overall Posts Rated:
22
Wynik mojego meczu nie jest niespodzianką, ale za to porażka Górnika już taką jest. Druzyna Maćka przegrała z Asco Śląskiem. Również z nimi przegrałem i uważam że nie zasługują na tak niskie miejsce :D. Jeszcze jeden mecz w którym nie wygrał faworyt to Muchobronx-Avengers. Muchobronxi uciekają z ostatniej pozycji i ich 1 wygrana w sezonie i to z drużyną która obstawiałem w TOP3 w całej lidzie (ale Avengers ostatnio słaba forma: 5 ostanich meczy ligowych - 1zw-4por). Oczywiście ja kontynuuje swoją serie porażek (4 porażki pod rząd wliczając puchary i sparingi). Bardzo prawdopodobne że przedłuże swoją serie do 5 bo teraz gram z kolejnym wykokszonym rywalem - Bydzią Dream Teamem. Jestem w coraz nieciekawszej pozycji więc zwycięstwo jest bardzo ważne. Fajnie by było odskoczyć Piastowi PKS by mieć spokojne 4 miejsce promujące awansem do Play-Offs.

From: frackov

This Post:
00
238039.9 in reply to 238039.8
Date: 04/13/2013 08:49:43
Overall Posts Rated:
77
To jedziemy! Dzisiaj sprawdzę Avangers. Myślę, że powinienem sobie z nimi poradzić. Ostatnimi czasy moi zawodnicy grają na przyzwoitym wysokim poziomie. Mimo wszystko nie można zlekceważyć przeciwnika. Zobaczymy za parę godzin jaki będzie rezultat.

From: BadgA

This Post:
11
238039.10 in reply to 238039.9
Date: 04/13/2013 14:32:55
Overall Posts Rated:
22
Ja pierdo**. Najpierw przy minucie do końca z wyniku 82-87 doprowadzam do stanu 90-87 a Brydzia trafia trójke na 1 sek do końca. Dogrywka: Od początku prowadze i mam 8 punktową przewage. Pół minuty do końca i Brydzia trafia za 3 ja pudłuje 2 rzuty wolne, znów trafia za 3 a ja pudłuje kolejne wolne. Brydzia znów trafia za 3 i faluje mnie gdy zegar wskazuje 0:00 a co się dzieje? PUDŁUJE PIERDO**** 2 RZUTY WOLNE. Qrwicy mozna dostać przez pieprzoną gre ...

From: frackov

This Post:
00
238039.11 in reply to 238039.10
Date: 04/14/2013 04:51:02
Overall Posts Rated:
77
Oglądałem Twój mecz ale przyznam się szczerze, że jak w dogrywce miałeś +8 to wyłączyłem z myślą, że wygrałeś a tu proszę. Wujek Random i jego brat Silnik Meczowy Ciebie nie oszczędzili. Nic... w naturze tak jest, że nic nie ginie lepiej teraz żeby takie coś miało miejsce a nie np. w PO kiedy to ranga meczu jest o wiele ważniejsza.

Co do mojego meczu powiem tyle, że w 2 kwarcie moich dwóch zawodników złapało już 4 faule i co najśmieszniejsze trener postanowił nimi grać dalej. Zaskoczeniem było dla mnie to, że nie złapali kolejnych dwóch faulów i dograli mecz do końca. W obronie nie do przejścia praktycznie byłem, a w ataku na spokojnie siedziało. Także teraz przede mną mecz którego chyba bardziej się obawiam niż meczu z Avengersami - mianowicie mecz z Asco Ślask Wrocław na wyjeździe. To powinien być dosyć wymagający sprawdzian ale i tym razem myślę, że bez walki meczu nie oddam.