Dzień 12 (Wtorek 25 Listopad 2014) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiKoniczyna 105 - KLAUDIA.TEAM 78
Kanciastoporci TEAM 76 -
Bienias dream team 120SKS Polpharma Starogard Gdański 104 - DRINKSIARZE 78
fabianki 99 - My Entire Team Sucks 60
Aspro Śląsk Wrocław 49 -
KKS CZARNI DĘBLIN 97WNR Amator 109 - Zombie BC 53
Lost Boys Basketball 85 -
wlocsmash 111Pionier Szczecin 110 - Ciepłe Spodnie 72
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 120 : Bienias dream team
Zbiórki : 66 : Bienias dream team
Asysty : 30 : Bienias dream team
Przechwyty : 14 : fabianki
Zablokowane rzuty : 14 : WNR Amator
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 41 : V. Filchakov (Bienias dream team)
Zbiórki : 28 : R. Fraser (KKS CZARNI DĘBLIN)
Asysty : 13 : P. Olivia (SKS Polpharma Starogard Gdański)
Przechwyty : 5 : K. Norys (fabianki), V. Dluckis (wlocsmash)
Zablokowane rzuty : 4 : K. Bedziński (fabianki), L. Vattuone (WNR Amator), S. Koshutin (WNR Amator), G. Güntekin (Pionier Szczecin)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : K. Tyliński (fabianki) (22 Punkty, 4 Zbiórki, 6 Asysty, 4 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Shooting Guard : V. Filchakov (Bienias dream team) (41 Punkty, 6 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Small Forward : A. Pedragó (SKS Polpharma Starogard Gdański) (32 Punkty, 6 Zbiórki, 1 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Power Forward : R. Ayechu (Bienias dream team) (38 Punkty, 21 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 59
Center : R. Fraser (KKS CZARNI DĘBLIN) (26 Punkty, 28 Zbiórki, 1 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 53
MVP kolejkiR. Ayechu (Bienias dream team) (38 Punkty, 21 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 59
Najsłabszy występ kolejkiB. Tzekov (Aspro Śląsk Wrocław) (4 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -16
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : A. Płonka (Zombie BC) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Rautiainen (Kanciastoporci TEAM), F. Barrat (Bienias dream team), M. Zatolak (My Entire Team Sucks), I. Kwasek (KLAUDIA.TEAM) : 6 Faule
Iron man : M. Di Marco (fabianki), K. Tyliński (fabianki), K. Bedziński (fabianki), R. Arpels (Zombie BC), V. Velevski (Zombie BC), A. Płonka (Zombie BC), M. Manterys (Zombie BC), V. Filchakov (Bienias dream team), R. Ayechu (Bienias dream team), J. Mačák (Lost Boys Basketball), G. Van der Heyden (Lost Boys Basketball), E. Landrum (Lost Boys Basketball), R. Crnogorac (Lost Boys Basketball), R. Dudek (Lost Boys Basketball), S. Bellantone (Ciepłe Spodnie), M. Pacifici (Ciepłe Spodnie), M. Trela (My Entire Team Sucks), G. Kahraman (KKS CZARNI DĘBLIN), P. Christofilakis (KKS CZARNI DĘBLIN), J. Gironella (KKS CZARNI DĘBLIN), M. Žujovic (SKS Polpharma Starogard Gdański), P. Olivia (SKS Polpharma Starogard Gdański) : 48 Minuty
Snajper : V. Kordelič (Kanciastoporci TEAM) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Ignatovics (WNR Amator), G. Topiński (KLAUDIA.TEAM) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : J. Heba (Ciepłe Spodnie), P. Nabiałczyk (KLAUDIA.TEAM) : Ocena : 2.5