BuzzerBeater Forums

Israel - III.7 > הימורים מחזור 7

הימורים מחזור 7

Set priority
Show messages by
This Post:
00
280205.1
Date: 06/17/2016 05:36:38
Overall Posts Rated:
66
quilmes 1 - the speeds
משחק קשה מאוד שלי על המקום הראשון בבית. מהמר על הקבוצה שלי כרגיל, למרות שאני מגיע כאנדרדוג. שהטוב ביותר ינצח.
Orion Masters - Joo Academic

Hapoel HTA - Inhumans

Maccabi Tazmania - maccabi-binyamina

BC DANA - מכבי אלקטרה ת"א 14
עוד משחק על ראשות הבית. לפי דעתי גם האליפות. משחק קשה, אני חושב שדנה יקחו את המשחק ואת הליגה.
T - Slam - B.C GhosTs

Team-Liquid - Old Katamon Saints

Kings3000 - Future Prophecy

מחזור מעולה, אולי הטוב שבמחזורים. בהצלחה לכולם במשחקי ראשות הבית.
אשמח לסיכום של המחזור למי שיכול, ותהמרו.
מי שעוד פעיל בליגה ורוצה להצטרף להימורים מוזמן, זה רק יוסיף לנו לכיף.
בכל אופן, שמי עומר. בהצלחה לכולם.

From: Ofek

This Post:
00
280205.2 in reply to 280205.1
Date: 06/17/2016 13:34:09
Overall Posts Rated:
1313
quilmes 1 - the speeds
אני יהמר דווקא על יריבך בגלל שהוא משחק בבית.
Orion Masters - Joo Academic

Hapoel HTA - Inhumans

Maccabi Tazmania - maccabi-binyamina

BC DANA - מכבי אלקטרה ת"א 14
אז זהו.. שאני בתחילת העונה לא נתתי לי כל כך סיכוי לזכות אחרי שטי סלאם הגיעו לבית שלי. אבל התפנית התחילה ממש בהתחלה, כשקיבלתי דראפטר היכל התהילה, מכרתי אותו ב1.2 מיליון ומאז שיפרתי את האולם, וקניתי שני גבוהים נהדרים לעמדות 4-5, מהטובים בליגה. ככה השלמתי לי חמישייה שלמה לחלוטין שלא הייתה לי הרבה זמן, רק שם התחלתי להבין מה איזו הזדמנות יש לי ביד, ואל תשכחו את יובל חיים אשר מוביל את הצעירה לנצחונות עד כה. אם מסתכלים בסגלים של כל קבוצה אז בסך משכורות אני בסך הכול במקום ה3 עם 160 אלף דולר, די הרחק מטי סלאם וגל שעם 224 אלף דולר.
בניגוד לשנים עברו בהם הייתה לי שרשרת מחליפים נהדרת, העונה אני פחות מתרשם מהם. אני מתכנן בקרוב להחליף את הרכז המחליף באחד קשוח יותר ששומר יותר טוב, כמובן שזה יהיה בהתאם לרווח הכללי שלי ואני בהחלט לא אשתגע כאן במשכורות.
ואני מאמין שעם קצת מזל, אני יכול לעשות את זה העונה, ואם לא אז תמיד יש את עונה הבאה.
נ.ב אני כנראה יפסיד כי במחזור הקודם שמתי זמן כיסוח ובגביע שיחקתי רגיל ואני גם בחוץ, בכל מקרה אני מכוון למקום השני בליגה.
T - Slam - B.C GhosTs
ייצמד אליי
Team-Liquid - Old Katamon Saints

Kings3000 - Future Prophecy