BuzzerBeater Forums

Poland - I.1 > Baraże s38 Gladiatorzyy - ROZTOCZAŃSKIE RYSIE

Baraże s38 Gladiatorzyy - ROZTOCZAŃSKIE RYSIE

Set priority
Show messages by
From: Jax

This Post:
00
286784.11 in reply to 286784.10
Date: 06/07/2017 02:55:09
Overall Posts Rated:
773773
te Rysie jakieś bezzębne i wyliniałe w tym sezonie :P


No niestety Panie :-) . Powodów jest kilka , przede wszystkim pierwsze pół sezonu to była trochę walka z wiatrakami , miałem 3 grajków kompletnie odstajacych skilowo do PLK . Zanim ich wymieniłem to już byłem tak zadołowany w tabeli że wyjść z tego łatwo mi nie było . Młodsi trenowani to też jeszcze nie jest siła która może co mecz stawiać skuteczny opór , tym bardziej żę tutaj jest kilku trenowaczy formy . Po za tym kilka głupich pomysłów taktycznych Prezesa gdzie ryzykował , nie trafił z GDP i mamy to co mamy .

Spadek jest pewny i nawet sie nie łudzę że będzie inaczej , ale nie robie z tego jakiegoś problemu , na drugą ligę będe bardzo mocny bo finansowo powinienem wytrzymać , pensje około 500 na taki poziom rozgrywkowy powinne mnie stawiać w gronie faworytów do ponownego awansu .



Zrób awans to może pogramy razem :-)

From: Jax

This Post:
00
286784.12 in reply to 286784.9
Date: 06/10/2017 14:23:27
Overall Posts Rated:
773773
Graty utrzymania :-) . Juz po wtorku wiedziałem że nie mam czego szukać i w sumie agonia lepiej ze została zakończona dzisiaj niż we wtorek . Lekarza idiote którego mam od poczatku wywalam na bruk za takie numery pod koniec sezonu :)

Żegnam sie Panowie ale tylko na jeden sezon :-)