Dzień 1 (Sobota 30 Wrzesień 2017) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiPiaski Yellow Hornets 68 -
LZS Niemyslowice 87DLR Basketball Club 73 -
Jastrzębie 89Star Starachowice 78 - Debeściaki 76
Legendy Wrocław 83 -
Pogrążacze 95Nałęczów Warriors 95 -
Chomiczówka´s Boys 113SMS Rzeszów 96 -
Młoty Stargard 110BR66 73 -
Szerszony 84TOP TEN THUNDERS 119 - ASPK 102
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 119 : TOP TEN THUNDERS
Zbiórki : 63 : Szerszony
Asysty : 31 : Młoty Stargard
Przechwyty : 10 : Chomiczówka´s Boys
Zablokowane rzuty : 6 : Szerszony
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 57 : Z. Pstrąg (DLR Basketball Club)
Zbiórki : 20 : T. Hoi Mo (Jastrzębie)
Asysty : 10 : J. Mäkilä (Młoty Stargard)
Przechwyty : 5 : K. Alasi (Chomiczówka´s Boys)
Zablokowane rzuty : 3 : V. Tsioridis (Szerszony)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : T. Paju (SMS Rzeszów) (39 Punkty, 3 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Shooting Guard : A. Brousmiche (ASPK) (54 Punkty, 8 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Small Forward : A. Gurnikas (TOP TEN THUNDERS) (28 Punkty, 7 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Power Forward : P. Aszkelowicz (Jastrzębie) (19 Punkty, 14 Zbiórki, 2 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Center : D. Codispoti (LZS Niemyslowice) (26 Punkty, 16 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
MVP kolejkiA. Brousmiche (ASPK) (54 Punkty, 8 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Najsłabszy występ kolejkiG. Sucarrat (Nałęczów Warriors) (0 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)D. Yunarto (Debeściaki) (0 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -5
Triple-Double kolejkiJ. Mäkilä (Młoty Stargard) (16 Punkty, 10 Zbiórki, 10 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : S. Kunlei (Legendy Wrocław), J. Guyabis (Piaski Yellow Hornets), N. Thomik (ASPK) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : T. Vauthier (Nałęczów Warriors), S. Bourgeois (Nałęczów Warriors), T. Rouanet (ASPK), J. Čurlej (Pogrążacze), K. Grabkowski (Pogrążacze), V. Bethlen (SMS Rzeszów) : 6 Faule
Iron man : S. Kunlei (Legendy Wrocław), A. Mai (Szerszony), V. Tsioridis (Szerszony), M. Mažunas (Szerszony), P. Lebenbauer (TOP TEN THUNDERS), N. Thomik (ASPK), M. Grimpilas (ASPK), D. Cichocki (LZS Niemyslowice), K. Kraucionis (DLR Basketball Club), Y. Fonsos (DLR Basketball Club), C. Fazekas (SMS Rzeszów) : 48 Minuty
Snajper : Z. Pstrąg (DLR Basketball Club) : 8 3 punkty
Najlepszy zawodnik : R. Wierzba (Młoty Stargard), T. Paju (SMS Rzeszów) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : J. Valdés (Chomiczówka´s Boys) : Ocena : 5.5