BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Bohun
This Post:
00
291566.2 in reply to 291566.1
Date: 01/09/2018 03:16:24
Overall Posts Rated:
124124
Necitis sa neisty? Ziadny studeny pot, kropaje a ohryzene nechty? :D
Inak som rad, ze do toho ides znova. Hlavne v tychto neistych casoch potrebujeme silneho trenera, nech si nerobime po svete hanbu. My mame vlastne stale neiste casy, takze dobre, ze si tu :D

From: LA-zajino

This Post:
00
291566.3 in reply to 291566.2
Date: 01/09/2018 06:52:48
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
949949
Second Team:
Nitra Urpiners
Necitis sa neisty? Ziadny studeny pot, kropaje a ohryzene nechty?
Inak som rad, ze do toho ides znova. Hlavne v tychto neistych casoch potrebujeme silneho trenera, nech si nerobime po svete hanbu. My mame vlastne stale neiste casy, takze dobre, ze si tu

No mam tam dakeho supera, ja ze som uz zvoleny, ale nie, este musim pockat:) Snazim sa apelovat pri treningoch na to aby ti hraci vyzerali uplne inak ako teraz, lebo to bolo ozaj zle. Teraz je troska zlepsenia ale stale mame ohromne nedostatky, ved nemame 3 pozicie z 5!! Nemozme zahrat poriadne ani jednu taktiku lebo nemame aspon 5 hracov, ktori by sa do jednej taktiky hodili... Preto sa neposuvame dalej. Velmi malo manazerov ma zaujem o hru tak ze by vymyslali a tvorili nieco zaujimave. Hraci PA+RB, alebo JR+ID a pod. Nikto tomu tak nerozumie a nema preto chut a ani ho to nenapadne. Myslim ze u nas su tie casy velmi iste, uz nikdy nebudeme hravat o mediale, je nas pramalo nato aby sme mali ten zaklad a spominanej nadstavbe zaujimavych ani nemoze byt reci. Ale stale verim ze prave ti mladi ktori su v treningu, ktorych sme nakopli to naozaj dotiahnu na taku uroven, aby sme aspon realne hravali o postup zo skupiny na zaverecny turnaj.

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching