BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: GM-Kyve
This Post:
66
293178.2 in reply to 293178.1
Date: 04/11/2018 17:22:40
Champions United
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
14931493
Pozdrav ekipa,
nakon 4 sezone pauze, želim se vratiti na kormilo mlade reprezentacije...

tko nije pratio, u prošla 3 mandata sam napravio velike stvari za našu zajednicu... u21 iz petog šešira doveo do prvog sa osvajanjem utješnog turnira... ono što mi fali je prolazak skupine na euru, dva puta je malo sreće nedostajalo...
prva 3 mandata su me dosta istrošila, no nakon sezone pauze sam shvatio da mi nedostaje rad sa managerima i treniranje igrača, pa sam opet krenuo sa pripremanjem generacije 39, koja ovu sezonu kreće u pohod na najveći uspjeh mlade reprezentacije ikad... u tijeku su pripreme i generacije 40 i 41, a postoje planovi i za ovu generaciju 42... nema zime za budućnost mlade repke bez obzira tko bio selektor...

još važnije od rezultata mlade reprezentacije su igrači koji se treniraju za seniore... kad se krene s pravilnim treningom od 18g, dosta igrača može dosegnuti vrhunske skilove i biti seniorski reprezentativci...
veliki broj "mojih" bivših igrača se trenira za seniore, mnogi su već zaigrali za seniorsku reprezentaciju, i imaju zapaženu ulogu i minutažu... Bakarević, Tabak, Džihić, Zika, Uram, Vukorep, Lukajić, Vukelić, Bošnjak su već standardni seniorski reprezentativci, svi odreda preko 125 skilova, većina i preko 130...
najbolje tek dolazi, jer "Zlatna generacija 34" koja je osvojila utješni turnir tek dolazi... jučer su napunili 26g, i neki već ulaze u završnu fazu treninga, i finiširanje skilova... kroz 2 do 3 sezone, Pita, Obadović, Vojvoda, Livnjak, Garić, Šipovac, Balatov, Mandić će biti nosioci u seniorima...
uspjeh koji su seniori napravili u protekle 3 sezone nije slučajan, već plod sustavnog rada Leonidasa, Tursunovića i mene, uz Tarikovu pomoć u početku i s vremena na vrijeme... naravno, ništa od ovog ne bi bilo moguće da nije uspostavljena odlična suradnja sa našim managerima koji vrijedno treniraju, jer 90% gore nabrojanih igrača je kod BiH vlasnika...

vratimo se na u21, gen 39 je spremna, dvadeset igrača je bilo u užem izboru... trenutno je 13 sigurnih, još se čeka trening dva da se iskristalizira šesti bek i treće krilo... standardna postava od 15 igrača ukupno, 6 unutrašnjih, 3 krila i 6 bekova, koja pokriva gotovo sve opcije i taktike...

skupina koju smo dobili je opasna, puna nagaznih mina...

iz prvog pota svjetski prvaci Španci, dalje ne treba pričati...
BiH je ovaj put bila u drugom potu, hvala Tursi što je održao kontinuitet dobrih rezultata...
iz trećeg pota uvijek neugodni Latvijci...
iz četvrtog Slovenija koja je u usponu predvodjena dobrim selektorom..
iz petog šešira Češka, koja je u padu već sezonama, ali može biti neugodna...
šesti pot Gruzija, koja ovisno o generaciji može zagorčati život svakome...
sedmi pot Austrija, koja je sve, samo ne autsajder
te za kraj Crna Gora, čija snaga polako kopni iz sezone u sezonu...

raspored je dobar, kao i uvijek kad si prvi ili drugi šešir... do zadnjeg kola sa Špancima bi prolaz dalje morao biti riješen...

toliko od mene za sada, kao i uvijek dosad, želim napisati nešto kratko i jednostavno, ali misli odlutaju i uvijek napišem svega pomalo...
mogao bih napisati još puno toga, ali sve se svodi na to hoće li mi zajednica dati povjerenje opet ili neće? jesam li dosad opravdao povjerenje i očekivanja, ili nisam...

za sva pitanja, koristite temu u21 debate thread...

hvala,

Kyve.

This Post:
11
293178.3 in reply to 293178.2
Date: 04/13/2018 07:50:06
KK Bosna Royal Jelly
III.3
Overall Posts Rated:
329329
Podrška za Kyve-a :D