BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Dobo3
This Post:
00
293274.2 in reply to 293274.1
Date: 04/13/2018 14:37:32
Overall Posts Rated:
3434
Caute! Po nejakých tých sezónach hrania BB (toto je moj druhý tim) som sa rozhodol kandidovať na trénera U21. Nemám v plane to tu hrotit nejakým dlhým predslovom. Skôr by som prijal nejaké otazky, ktoré by vás zaujímali. Otázne je koľko ľudí si to tu prečíta keďže naša komunita je na tom celkom biedne. Chyba nám trocha viac komunikácia medzi nami Slovákmi. Cestou komunikácie sa môžeme sami medzi sebou zlepšovať a pozdvihnúť repre či U21 alebo seniorskú na čo maximálnu úroveň , ktorú reálne môžeme dosiahnuť s našim pomerne nízkym počtom užívateľov.

Takze bod cislo 1 pre mna je určite pozdvihnutie nasej komunity aj pomocou pozície trénera U21.
Bod 2 !výchova hráčov! pre seniorskú repre ako priorita! A až potom výsledky nasej U21 repre. To je moja filozofia. To znamena že tréningové plány hráčov budú prispôsobené v prvom rade pre rozvoj hráčov , ktorí majú šancu byt členmi SENIORSKEJ repre. A výsledky U21 budú odrazom toho ako budú trénovať hráči s potenciálni 7,8 ktorí budú primárne budovaní pre U21. To neznamena , že potenciál 9,10 nebudú nosnými hráčmi U21 ak budú schopný hrať. Keďže ale z mojej skúsenosti viem, že budovanie hráča pre seniorskú repre môže byt veľmi špecifické a niekedy to znamena že ten hráč nie je schopný byt adekvátnym hracom v tej danej situácii pre U21.
Koniec hlásenia
To bolo písané len tak v skratke , kľudne sa pýtajte
Dobo :)

Last edited by Dobo3 at 04/13/2018 14:50:56