BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
293275.2 in reply to 293275.1
Date: 04/13/2018 16:08:47
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
949949
Second Team:
Nitra Urpiners
Vitam noveho kandidata. Vela stastia. Otazky:
1) skus konkretizovat to pozdvihnutie komunity. Ak by ti to vyslo bola by to bomba.
2) hraci s potencialom 9 a 10 su v tomto rezime v podstate odjakziva. Ulohou u21 trenera je teda prave ta mravencia robota vo vychove manazerov a ich uceniu ako trenovat. Ale vysledky sa v u21 asi dosahuju lepsie ked sa trenuju tito mladi a menej potencialom vybaveni hraci najma ako monstra. Mna teda zaujima aky pristup by si zaujal. Co by prevazovalo. Lebo mozno dobry vysledok pozdvihne komunitu..
3) Mas dost casu/zaujatie na tu mravenciu robotu komunikovat s manazermi?
4) ako si na tom takticky so znalostou hry (enginu, teda taktik)


Last edited by LA-zajino at 04/13/2018 16:09:32

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching
From: Dobo3

This Post:
00
293275.3 in reply to 293275.2
Date: 04/16/2018 04:55:02
Overall Posts Rated:
3434
1) Je to veľmi náročné. Pokusil by som sa nabádať manažérov aj cez BB- postu aby sa zapájali do komunikácie na fóre. Možno by som pripravil "deafualt" správu ktorú by som rozposlal každému manažérovi na SR. Neviem či to bude mat želaný efekt ale za pokus to stoji. Možno neskôr vymyslieť nejakú súťaž o supportera.
2. No ja by som bol rad keby pozdvihli komunitu výsledky seniorskej repre. To znamena že , skôr by som zaujal prístup aby boli uprednostňovani hráči ktorí majú reálnu šancu byt súčasťou seniorskej repre. Možno sa to nebude každému pacit ale to je moj názor. To neznáma , že má nebude zaujimat výsledok U21-ky. Samozrejme , že by som chcel dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Takze rad by som našiel tomu nejaký balance ale ako som vyššie pisal seniori> u21.
3 áno mám
4. Citam globálne fórum každý den , čítam nové poznatky. Postúpil som tento rok do extraligy tak hadam som už niečo pochytil. Ale samozrejme , že by som rad s tebou komunikoval o taktike atd.