BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
295026.2 in reply to 295026.1
Date: 07/20/2018 03:21:45
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
949949
Second Team:
Nitra Urpiners
Ahojte, tak máme za sebou ďalšiu dvojsezónu. V tej prvej sme boli v hre o postup teoreticky do posledného zápasu a to sme mali v skupine Španielov, Nemcov a Čechov. V Turnaji útechy sa hrá jedine o prvé miesto a treba riskovať, tam sme o bod vypadli pri riskovaní v prvom kole playoff. Ak by sme neriskovali, končili by sme v druhom maximálne treťom.

Pomaly nám po dlhšej dobe klopú na dvere nováčikovia zo silnej generácie draftu, ktorých koordinujeme od začiatku a ja by som rád tieto naše talenty uvítal čoskoro v tíme. Dlhodobo omieľam, že budeme mať obrovský problém keď odíde táto generácia už aj tak menej talenateovaných podkošákov lebo nebude jediný, čo by ich nahradil. Tak sa poďme posnažiť z toho niečo ešte vyťažiť. Máme tak 4 sezóny max.na to.

Sľúbiť vám môžem snahu o napredovanie čo najviac hráčov. Som teraz ešte tri týždne extrémne vyťažený, ale potom to už bude zas v normálnom režime.

Ďakujem za každý hlas.
zajino

Last edited by LA-zajino at 07/20/2018 03:22:41

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching