BuzzerBeater Forums

BB Hellas > Ομιλίες Υποψηφίων U21

Ομιλίες Υποψηφίων U21 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
296488.3 in reply to 296488.2
Date: 10/25/2018 14:12:08
.:Champions BC:.
III.14
Overall Posts Rated:
216216
Second Team:
.:Champions BC:. II
Χαιρετώ όλους τους Έλληνες μανατζερ! Έφτασε η στιγμή που θα κληθείτε να επιλέξετε τον νεο Εθνικό Προπονητή Κ21.
Αποφάσισα να θέσω υποψηφιότητα γιατί διαθέτω την εμπειρία (ενεργός χρήστης από τη σεζόν 3!!) και την τεχνογνωσία:

- 2Χ Εθνικός Προπονητής Κ21 Μπαχάμες δεύτερος σε αριθμό νικών, με μια δεξαμενή ΜΟΝΟ 8, και ύστερα 6 ενεργών ομάδων
- 1Χ Εθνικός Προπονητής Μπαχάμες άνοδο 20+ θέσεων και ρεκόρ νικών, με τον ίδιο ελάχιστο αριθμό ενεργών
- 1Χ Εθνικός Προπονητής Ουαλίας με άνοδο 30+ θέσεων

- 3Χ Πρωταθλητής στην ΙΙΙ
- 3Χ Πρωταθλητής στην ΙV

Θεωρώ πως τα αποτελέσματα μιλούν απο μόνα τους. Με όρεξη για δουλειά και μεράκι μπορούμε να βελτιώσουμε τη θέση της Εθνικής καθώς και τα νέα ταλέντα που βγαίνουν από κάθε ντραφτ.

Με εκτίμηση,
Ιάσονας

This Post:
11
296488.4 in reply to 296488.3
Date: 10/28/2018 19:03:09
Overall Posts Rated:
334334
καλησπέρα,
δυστυχώς ξανα γραφω σε τετοιο νημα (εκλογών εθνικής) χωρις πραγματικα να το θέλω..
ίσως να το ήθελα αν ειχα ενα ρονι διπλα μου :D


κύριο μέλημα μου θα ειναι η επικοινωνια με τους παικτες της μεγαλης εθνικής και μετα με όσους κατω των 22 αξιζουν για μεγαλη.
δε θα ασχοληθώ με σουπερσταρ και κατω ..

τα αποτελεσματα δε θα με πολυ ενδιαφερουν, εννοειται δε θα καθομαστε να χανουμε αλλα η μικρη θα ειναι ξεκαθαρα φαρμα για τη μεγαλη εθνική. βασικα δε ξέρω τι υπάρχει απο 20-21 χρονων καθως δεν έχω ανανεωμένο πουλ ,ακομη.. οποτε επιτρέψτε μου μια πισινή .. :)

ελπιζω να εμφανιστει καποιος που να έχει όρεξη να κανει τα πραματα όπως πρεπει για τη μικρη και να αποσύρω την υποψηφιότητα μου αλλα το παιχνιδι το γουστάρω απο τοτε που το ξεκίνησα παρα πολύ για να αφήσω την εθνική στη τυχη της .

Αντώνης