BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
296635.4 in reply to 296635.3
Date: 10/27/2018 04:45:02
Carbó VB Ploiesti
II.2
Overall Posts Rated:
147147
Salut.

Cum am fost singurul care candida in primele 2 zile, am crezut ca nu va fi nevoie sa pun un speech, insa ma bucur ca m-am inselat ...iata ca si-au facut aparitia si competitorii!

Nu voi vorbi prea mult despre activitatea mea la echipa de club, fiindca a antrena U21 e cu totul alta mancare de peste. Pe scurt, insa: sunt in Buzzerbeater inca din sezonul 8, am la activ o Cupa si cateva finale de Cupa + suficienta experienta in prima liga. Am trimis jucatori la nationala mica (mai putin la cea mare) - de altfel am si fost la carma acestei echipe in sezoanele 24 & 25 - cel din urma fiind probabil cel mai bun pe care l-a avut aceasta nationala, ajungand la 3 puncte distanta de semifinalele Turneului de Consolare. Cat timp am fost antrenor, m-am folosit atat de NT Scout cat si de suportul celor care au antrenat juniori, comunicand constant cu acestia.

Lipsa timpului m-a tinut departe de intentia de a candida din nou, insa aspectul asta nu mai reprezinta o problema acum.
Nu voi promite nimic in ceea ce priveste rezultatele pe care le voi avea in cazul in care voi fi ales la carma nationalei mici (nu sunt politician), insa va asigur ca voi depune tot efortul astfel incat sa cresc valoarea echipei - gandindu-ma inclusiv la mai mult de un mandat.

Acestea fiind zise ... Va multumesc celor care v-ati rapit din timp sa verificati acest thread si sa va interesati de soarta nationalei mici!