BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 - Sezona 44.

U21 - Sezona 44.

Set priority
Show messages by
From: Dzi-Dzi

This Post:
00
297069.12 in reply to 297069.8
Date: 11/14/2018 16:35:50
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
121121
Second Team:
Distopija
Vodili smo ga u subotu u toku dana, ako se ne varam, tako da je već u tom trenutku počinjena greška, a petak nisi ni pominjao jer smo pričali u subotu. Tebi hvala što si se uopšte setio mene, imaš više iskustva od mene u vođenju reprezentacije zato i očekujem da mogu da ti se obratim za savet
Hvala i ostalima na moralnoj podršci, hvala i kolegi Kyve (od koga se uvek može očekivati pravi savet i pomoć), sve to mi znači za dalji rad.

From: Oziris

This Post:
00
297069.13 in reply to 297069.12
Date: 11/15/2018 05:11:43
Overall Posts Rated:
356356
Jbg proveri, ako može nekako, da ne bi sad nagađali kad smo pričali. Nelogično je da sam se javio u subotu. Ja mislim da je bio petak, jer se sećam i scene i svega, ali okej. Na kraju krajeva nije ni bitno, jer je greška napravljena i nema nazad.

From: AirWolf

This Post:
00
297069.14 in reply to 297069.13
Date: 11/16/2018 13:01:53
Overall Posts Rated:
229229
Cemu ovo danasnje pozivanje u tim? (46467711)

From: Dzi-Dzi

This Post:
00
297069.15 in reply to 297069.14
Date: 11/16/2018 13:23:55
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
121121
Second Team:
Distopija
Preko telefona hteo da ponudim novac za njega i omasim dugme jer su poziv i ponuda za transfer vrlo blizu jedno drugom.

From: Dzi-Dzi
This Post:
00
297069.16 in reply to 297069.15
Date: 11/19/2018 12:13:06
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
121121
Second Team:
Distopija
Dobro veče! Sledi nam još jedna teška utakmica protiv Finske u kojoj se očekuje poraz zbog već poznatih okolnosti...
Forma je savršena i da nam ent nije ovakav kakav jeste verovatno bih i dobili preko 10 razlike. Možda i poslednja rezultatski bitna utakmica, nakon koje, ako izgubimo gubimo sve šanse za prolazak u sledeću fazu. Meni ostaje da probam da se spremim za ove slabije protivnike koji dolaze pri kraju rasporeda u grupi i održim kakav takav rejting i rang na globalnoj sceni.
Mislima smo već u sledećoj sezoni i akcenat je više na generacijama koje tek dolaze.

This Post:
33
297069.17 in reply to 297069.16
Date: 11/26/2018 20:44:36
KK Bjesomar
II.3
Overall Posts Rated:
124124
Iako se trudim vec ne znam ni ja koliko sezona da kao skaut reprezentacije pomognem menadzerima (ujedno i reprezentaciji) da istreniraju svoje igrace dovoljno kvalitetno za reprezentaciju (ali i za sopstvene potrebe), to neki ljudi ocigledno ne umeju da cene.. Pored mog napora i zelje da pomognem, par menadzera me vec par nedelja prijavljuju administratorima.. Najpre sam dobio poruku upozorenja, tako da sam pokusao da saznam ko je to ko me prijavljuje (u nameri da igraca tog menadzera sklonim sa spiska reprezentacije), ali sam dobio odgovor da je to tajna i da administratori ne govore o tome.. Na moje pitanje:"Kako cu onda znati ko me prijavljuje, posto pratim igrace od skoro 50 menadzera", nisam ni dobio odgovor.. Preventivno sam nakon toga uklonio sa spiska reprezentacije par igraca ciji mi menadzeri nisu odgovarali i ostavio samo one sa kojima sam se vec dopisivao oko treninga..ali i nakon svega toga, pre pola sata sam kaznjen novcanom kaznom jer "uznemiravam ostale menadzere".. Sada sam u minusu od preko 500k, otpustio sam i PR menadzera i fizioterapeuta, ali tesko da cu u skorije vreme uspeti da se izvucem iz minusa.. Tako da, samo bih voleo da znam, kome to smeta pomoc i ko to ne bi voleo da mu igrac postane reprezentativac?

This Post:
00
297069.18 in reply to 297069.17
Date: 11/27/2018 05:36:33
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
121121
Second Team:
Distopija
To ranije nije bila praksa, prosto neverovatno sta sve ljudi nece uraditi. Evo da apelujem na sve menadzere da ako im neko od skauta dosadjuje, neka se meni javi da to regulisemo. Prostije resenje od toga bi bilo odgovoriti skautu da nisi zainteresovan za saradnju, ili eto ''iskulirati'', a ne prkositi nekome ko se trudi da ucini nasu zajednicu boljom.


This Post:
33
297069.19 in reply to 297069.17
Date: 11/27/2018 06:59:23
Overall Posts Rated:
356356
Upravo ovo je bila poenta ona moja dva obrisana posta. Koliko znam ti ni ne koristiš program za slanje poruka, pa ni to ne može da se iskoristi protiv tebe, kao što je iskorišćeno protiv mene, ali i da koristiš mislim da se poenta ne menja. Mogu da razumem želju administratora da zaštite svoje korisnike od spama, ali ko će nas da zaštiti od olakog kliktanja na "prijavi"?

Razumem i to da administratori žele da zaštite privatnost onih koji su nas prijavljivali, ali mi nemamo moć čitanja misli i nikako ne možemo da znamo ko nas je prijavio, pa da ga izbacimo sa liste. A upravo to se traži od nas, da onima koji su nas prijavili više ne smetamo. I sad, ako treniram po 50 igrača, ja treba da pogodim koji me je prijavio... Ti si učinio sve što si mogao izbacivši većinu igrača sa liste, odnosno one koji ne odgovaraju i opet si kažnjen novčano i time ti je uništena sezona, možda i više, ali ti je sigurno značajno umanjena volja za igrom.

Ja sam listu svojih igrača sveo na jednocifren broj, jer ne želim više da rizikujem. Skrenuta mi je pažnja da koristim program na pogrešan način. Ja se samo pitam šta drugo mogu da pošaljem ljudima, sem "Šta ima novo, je l' bilo up-ova?". Takve poruke sam slao i dok nisam koristio program, pa nekako nikome nije smetalo.

Taman sam od prve sledeće plate želeo da uplatim sebi suporter i Utopija tim i da redovno to radim, ali sada verovatno neću.

From: GM-Kyve

This Post:
11
297069.22 in reply to 297069.20
Date: 11/27/2018 16:37:42
Champions United
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
14931493
da se oglasim i ja na ovu temu, jedan jedini put, jer po pravilima i nema raspravljanja o odlukama staffa kao ni dijeljenja informacija iz konkretnih slučajeva...

prva stvar je anonimlnost, korisnici koji prijavljuju moraju biti zaštićeni... bez obzira koliko GM želi pomoći u konkretnim slučajevima, kao što su Oziris i Bjesomučni, jednostavno ne smijem dijeliti podatke... otvaram time pandorinu kutiju, jer bi se u narednim slučajevima isto pitalo tko me prijavio, i onda bi bilo zašto mi sad nećeš da kažeš, a prošli put si rekao itd itd
da ne spominjem rizik od novih privatnih poruka između prijavljenog i onog tko je prijavio, spominjanja majki i sličnog sadržaja što može dovesti i do mnogo težih kazni...

evo šta kažu pravila za GMa:
No information that you have obtained through any of the GM tools should be communicated to anyone. If a user is contesting your decision or looking for details, ask them to contact appeals@buzzerbeater.com. We never communicate to third parties whether a user has been banned, fined, or otherwise disciplined. Don't ever share case information in any non-GM forums.

druga stvar, naravno da se čitaju reporti, zato i postoji hrpa GMova da se pokriva što više govornog područja... kad Poljak prijavi balkansku ekipu, ja se javim poljskom GMu da mi prevede report, i obrnuto... u mnogim situacijama i kontaktiramo managere koji prijavljuju, za slučaj da je report nejasan ili slučajan (jedan srpski korisnik ovo može potvrdit iz prve ruke, jer je slučajno sa telefona umjesto reply klikao spam report)
takvi nesporazumi su mogući, ali rijetki...

no kad imam prvi report 02./03. 11, drugi report 9/10. 11., treći put 16/17. 11, onda ne može bit slučajno... svaki put ista poruka, istom manageru, provjereno kod managera, onda se to mora regulisati...
poruke oko treninga se mogu donekle tolerisati izbornicima, ali ne može i svim skautima...

tek nakon druge prijave ide službeno upozorenje, nakon svake sljedeće idu financijske kazne...
i prva kazna je minorni iznos, tako da ne prodajite maglu da ste zbog toga u minusu ili da ćete bankrotirat...

ako je tolko teško provjerit tko ti odgovara na poruke, a tko ne, onda ste svakako zaslužili kazne zbog nemara...

uglavnom, da zaključimo ovu raspravu na forumu, i ne opterećujemo temu sa stvarima kojima nije mjesto na forumu... sve primjedbe mi možete poslati na pm, a ukoliko se želite žaliti na odluke staffa, koristite službeni email: appeals@buzzerbeater.com


Advertisement