BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: GM-Kyve
This Post:
77
297903.2 in reply to 297903.1
Date: 01/29/2019 14:29:13
Champions United
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
14931493
Pozdrav svima, još jedna međusezona je pred nama, i još jedni izbori za selektora su počeli...

moje ime je Kyve, klub Champions United, dugogodišnji prvoligaš, NT i u21 skaut, u21 selektor u nekoliko navrata...

smatram da je došlo vrijeme da istaknem svoju kandidaturu za NT selektora, kao krunu moje BB karijere...

tko je pratio BB forum, zna da je sve nekako počelo prije skoro 15 sezona, kad sam se prvi put kandidirao za u21 selektora, dobio mandat, i polako oživio forum, a s vremenom i aktivirao dosta naših managera oko treninga...
gotovo svi NT reprezentativci 33g i mlađi su plod mojih trening planova, i sa takvom praksom nastavljam i dalje, bez obzira na rezultate izbora...

Leonidas je napravio fantastične rezultate u proteklih par sezona, ja planiram nastaviti dalje...
bahato je najavit žetvu medalja i dalje, ali mogu obećati rad, red i zalaganje za što bolju NT reprezentaciju...
sa mnom u paketu dolaze i silni forumski izvještaji i najave, na koje sam Vas navikao i koji vam nedostaju sigurno...

za sva pitanja, koristite temu National Team Debate thread (297904.1)

hvala svima na pažnji,

Kyve.

This Post:
00
297903.3 in reply to 297903.2
Date: 01/29/2019 14:35:21
Overall Posts Rated:
6969
ma ne treba se niko pored tebe ni kandidovati,mislim da ce glasovi velike vecine,ako ne i svi biti za tebe :) sretno