BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Nemos
This Post:
11
299311.2 in reply to 299311.1
Date: 05/08/2019 14:12:19
Piramida
Superleague
Overall Posts Rated:
16771677
виставляю свою кандидатуру втретє поспіль на пост менеджера Молодіжної збірної і прошу підтримати мене на виборах.
за минулі сезони багато було позитивних моментів та яскравих перемог, про що було описано в оглядах 42го і 43го сезонах та буде описано в оглядах 44го та 45го сезонах.
багато було і мінусів в моїй роботі, які я, нажаль, не зміг виправити через брак часу. по-перше, це не своєчасність оглядів матчів та викладення інформації на форумах. по-друге, це не так, як би хотілось, ведення молодого покоління, переговори з їхніми менеджерами. ну і, звичайно, було декілька програшних матчів, граючи по-інакшому, скоріше за все, перемога все ж була за нами.
щодо мети та планів на сезони 46-47, то задача мінімум - вихід на Чемпіонат світу. розумію, що враховуючи склади Ю-21 інших країн, це зробити буде дуже важко. але я ставлю саме таку ціль і в разі її не виконання найближчі декілька років я не буду виставляти свою кандидатуру на пост менеджера будь-якої збірної в Україні. навіть, якщо після цього виграємо Втішалку.
якщо є питання - задавайте в темі дебатів.

death to the rashists!