BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 - Sezona 46.

U21 - Sezona 46.

Set priority
Show messages by
From: Dzi-Dzi
This Post:
44
299861.6 in reply to 299861.5
Date: 06/26/2019 03:46:31
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Velika i jako bitna pobeda za Srbiju! Savladana je reprezentacija Španije i to prilično rutinski 88-72.
Najveća pobeda i za mene lično od kad sam postao selektor. Treba uzeti u obzir da su oni vrlo visoko plasirani, pozicija 8. Znao sam da će ovaj meč biti ključan kada sam video žreb i od početka takmičenja sam se spremao za njega. Iskreno sam verovao da smo približnog kvaliteta, a ako ne i jači igrački od njih. Vrlo bitan faktor u ovoj pobedi je odlična forma naših centara, a generalno zadovoljavajuća i ostatka tima, dok je njihova forma bila možda i najlošija od početka takmičenja. Tako da bih se zahvalio svim menadžerima na tome što su vodili računa o formi svojih igrača, još jednom je pokazano koliko je to bitno.
Sa optimizmom dočekujem i sledeći meč protiv selekcije Bugarske, koja se muški borila protiv Španije i Francuske, ali je poklekla oba puta. To ćemo probati da iskoristimo i ako Francuzi ne budu podbacili protiv Španaca, drugo mesto u slučaju pobede nad Bugarskom je zagarantovano. Time bi bio i ispunjen cilj sa početka prvenstva.

Zahvalio bih se i saradnicima iz stručnog štaba na korisnim savetima oko pripreme meča.

IDEMOOOOOOO DALJEEEEEEE!!!